Šta je novo?

Demon's Souls

To nije isto nerviranje kao u vecini igara... Ovde znas da si nesto ti pogresio cim ne uspevas... Kao nekad na aparatima...
 
Bogami ja sam se mucio sa onim prvim crnim ljigavim boss-om i nikako nisam uspeo da shvatim kako i sta treba da uradim da bih ga smaknuo!

Igra je odlicna ali ja nisam imao vremena da joj se vise posvetim tako da sam je prodao...
 
Samo vatra i magija... To ga ojadi zesce... Jos kasnije ako imas Firestorm (na NG+ i kasnije) sredis ga bukvalno sa 2 udarca :D
 
Samo vatra i magija... To ga ojadi zesce... Jos kasnije ako imas Firestorm (na NG+ i kasnije) sredis ga bukvalno sa 2 udarca :D

Ja sam ga ubio svaki put samo macem. Fora je da mu pridjes iz ledja. :)
 
Ja sam ga ubio iz prve sa halbredom, stitom i armorom bez upgradea. :d

Stavio vatru na oruzje i razbio ga odmah.

Nego, sta sa armored spiderom da radim? Nemam ni ranged, ni magic. Samo +3 Halbred.
 
Strelama je prelak, ali posto si rekao da nemas range onda face2face. Nauci patern napada i udri :). Najgori napad mu je kad bljucne vatru tako da kad vidis da se sprema bezi na pocetak tunela (ako te zahvati preko pola healtha ode).
 
Nabavio sam light crossbow koji sam nasao u 1-1. Mogu sa njim da ga ubijem?
 
Nabavio sam light crossbow koji sam nasao u 1-1. Mogu sa njim da ga ubijem?

Ja nikad nisam isao sa paukom za 4 prelaska face to face, mnogo se cima, tesko je izbeci napad.
Uzmi strele i ugri po njemu. Posle sam ga ubijao magijama iz daljine.
 
Idi na 1-2... Taj je lagan, ako si se navezbao sa plavim vitezovima... Ako nisi onda idi na 2-2... Tu imas da se cimas kao blesav po tunelima... Moj savet ti je da ne srljas i da ides oprezno dok ne naucis gde su rupe i odakle izlecu...
 
1-2? Probao sam Tower Knighta ranije danas i otkinuo me je najstrasnije. Probacu ponovo, farmovao sam Red Knighta na 1-1, pa sam malo ugradeovao stats. :d
 
1-2 boss je smesno lako ako ga gadjas iz daljine sa vatrom. Treba ti samo onih trava za manu.
 
Nemam spellove uopste. Mogu ili da farmujem souls za Int upgrade + neki fire spell ili da jurim Lava bow.
 
Juri Lava Bow... To je najbolji luk u celog igri :D Koliko sam samo neprijatelja poskidao njime... Za Tower Knighta samo brzo protrci i poskidaj prvo strelce... Kad to odradis onda odes na neko mesto gde su bili strelci pa ga zveknes par puta strelom i onda brzo u zaklon i tako do kraja... Naravno, posto si vitez mozes da probas i prsa u prsa ali obavezno prvo poskidaj strelce... :D
 
Jel to samo do mene ili se i tebi vampir opet igra Demons Souls ? :D
Bojim se opet pocnem, mada je vec proslo godinu dana skoro kako sam presao. Neverovatno da me igra vuce opet da igram, a nisam 3 igre u zivotu presao vise od jednom.
 
Da sad aktiviraju i onaj sesti kamen odmah bi igrao... Ovako mi glupo da ponovo prelazim sve :D
 
Likvidirao sam Tower Knighta. Sada cu da probam Flamelurkera, moram njega da ubijem pre nego sto mogu da sklapam Unique oruzja.
 
Neces jos skoro praviti neka dobra oruzja, treba ce ti retki itemi. Jedan od najboljih maceva imas na 5-1, Moonblade sword, lako se nalazi, a odlican je jer se n trosi i ima dobre osobine.
Ovo ti je odlican mac:
http://demonssouls.wikidot.com/large-sword-of-moonlight

Lako se nalazi na 5-2, tj nisam siguran koliko si spreman za drkanje po mocvari, oni pacovi ce te odrati ! :-devil-:

Bes ti mene, idem malo i ja da igram DS. :D
 
Poslednja izmena:
Ja sam izabrao da pravim build prema ovom upustvu. Dakle, treba mi dosta obicnih itema koje cu onda upgradeovati sa faithstoneovima. :)
 
Ma daj mani se wiki uputstava za pravljenje lika, otkrivaj sam sta ti odgovara. Tu gledaj samo za neke rare iteme gde se nalaze.Mojne da si noob.
 
wiki uputstva mogu da ti koriste ako hoces da igras pvp , ali ima vremena za to. Moj predlog ti je isto da gradis lika po svojoj volji.
Pogledaj recimo na wikiju kakva oruzja postoje, koje magije i zapamti sta je sve potrebno da dodjes do istih (koje demon`s soul-ove da pokupis, koje kamenje, world i charecter tendency...) a onda spremas statistiku da lik moze normalno da vitla tim oruzjem kada ga budes napravio/uzeo :)

tek kada se budes sa svojim prvim likom borio pvp, videces mu prednosti i mane, i lako ces mocu posle da odlucis kakav ti build treba za pvp, ako se budes nasao u tome .... kao ja recimo , koji se nisam skidao mesecima sa online okrsaja :d
 
+1 Ja sam pravio lika koji odgovara mom stilu (puno sunjanja i jake napadacke magije, ali slab sa healthom) :D Naravno, on i nije bas najbolji u PvP, ali to ionako ne igram, a za onih par puta sto su mi upadali fantomi sam se snasao... :D
 
16 sati igranja kasnije, mali update. :D

Zavrsio sam 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 4-1 i 5-1. Napravio sam lava bow i meat cleaver i adjucator's shield +1 i nasao sam blessed mace +1. Nabio sam Endurance do 30 i sada polako dizem Faith da bih imao jak damage od Blessed Macea. U principu, ide mi jako dobro. Sad gledam da ubijem Dragon Goda da otvorim put u 1-3.
 
1-3 ostavi za kasnije... Bolje probaj 4-2 pa 4-3... To nije komplikovano (samo za 4-3 gledaj da uzmes onaj mac kojim mozes da cepas i pticice) Za zmaja ti uopste nije vazna snaga... Samo stealth i brzina... Fora je stici do katapulta a da te ne opauci :) U principu gledaj da se stekas iza nekog stuba, ocistis sebi put i onda sprint... Naravno, moras i da pratis sta zmaj radi u svakom trenutku... Ima tacnu rutinu i ako se zeznes kreces ispocetka :)
 
Na Dragon God-a idi samo u gacama, jer ti armor nista ne znaci. :D
Jedan mali hint, gledaj mu o oci, kad promene boju bezi! :d

I jel ti opravdava igra GOTY nagrade za 2009-tu ?
 
moja strategija za dragon god-a je uvek bila:
-ili u gacama (kao sto marli i vampirbg rekose) ili u thiefs armor-u sa thief`s ring-om (cini mi se da zmaju treba malo vise da te primeti).
-krijes se iza stuba dok se zmaj ne smiri (uopste ne moras da gubis vreme da gledas u njega, samo ga slusaj)
-brzo sprintom (ili rolom) do prve prepreke izrokaj je i zmaj kada bude poceo da se dere ,preporucujem ti da se vratis do onog stuba gde si pre bio, zato sto moze da rokne pesnicim ako te vidi ili da bljuje vatru (koja zahvata veliki deo ali to je tek na nizoj platformi).
-kada se opet smiri, opet kreni prema sledecoj prepreci , ali se kreci od stuba do stuba. Isto ako bude slucajno video (znaces tako sto opet pocne da se dere) bezi do prethodne tacke.
On je inace jedan od laksih glavnih. Ako imas moze ti pomoci i miracle "second chance".
 
Najbolje da ima "second chance" :D
Nisam znao da moze thief da prodje i kog Dragon God-a. Ja sam znao foru, ali svaki put mi je bilo jako tesko da ga predjem, jedan od najtezih boss-ova meni.
Aj nek neko napravi anketu koji vam je boss najtezi u DS ? :D Ili cu ja, bas me zanima.
 
Nazad
Vrh Dno