Šta je novo?

Demon's Souls

evo uputstva... 4-x mi je omiljeni nivo i prelazio sam ga milion puta... sto sam, a sto da pomognem drugima da brze prodju :D btw ovo mi je jedina igra gde sam se cimao da uzmem platinum :D

Ne prestaju spawn... moras da ubijes crnog... prvog duha roknes sa mostica, pa dotrcis do stepenica... kad se pojavi sledeci roknes ga i kad krene da te gadja sidjes za 2-3 stepenika cisto da te prebaci i dokrajcis ga... onda stanes na odmoristu... od crnog vampira ces videti samo oci... ako si na sredini odmorista on ce biti desno... tu gadjaj.. 3-4 strele su dovoljne... oni ce nastaviti da sw spawnuju pa zato budi na oprezu...

drugi nacin je da rushujes oba duha i vampira na dnu (ovo samo ako si melee)... nemoj da ides predaleko posto tu ima i nevidljivi napadac koji se pojavljuje tek kad te napadne... imas jos dva takva nevidljiva na nivuo ali necu da ti kazem gde :p

treci nacin je da uzmes soul remains (jedno 10ak komada) i da je bacis odmah desno cim dodjes na mostic... vampir je na ivici odmah ispod pocetka mostica... ako pogodis kako da bacis on ce pasti u provaliju i odose svi duhovi...

naravno ova dva Reapera su laka... treci je najtezi :D

Kad ce DLC ili drugi deo? :(
 
Poslednja izmena:
Pa to ti je Kimeee raj za farmovanje !! :D

Nista od DS2, tako rece From Software. :( :(
Bice nesto slicno sigurno, valjda ce uspeti da prenesu atmosferu DS-a.
Ubedljivo najbolji akcioni RPG posle Diabla 2!
 
Pa kad posle na 4-3 dodju one ptice... Mislim da je to tebi bilo omiljeni mesto za farmovanje? Ja sam to obicno radio sa PBWT i na pocetku 4-2 :D
 
Ma onaj dual katana black phantom je keva :d
 
boss u 4-2 je smesan, al doci do njega je bio problem :). a onda sam ubio iz prve i onog storm kinga u 4-3.

inace, onaj mac kojim sam pucao na storm kinga, kad sam se vratio malo u 1-1 da se izivljavam nije vise bacao magiju. i ima jako los durability, svega 10 :(. malo kuburim sa macem.. nista specijalno dobro nisam nasao. neki predlozi gde traziti nesto kvalitetno za close combat?

sto se tice luka, uzeo sam white bow (i sad se vec mnogo lakse dise). doduse, morao sam malo da farmujem da mogu da ga nosim :D
 
Nije uopste boss na 4-2 smesan, meni jedan od najtezih u igri. Verovatno si imao Thief ring, inace bi video koliko je lud i opasan taj Old Hero. Znam da sam i coop-u cesto ginuo kod njega.
Jbt skoro da sam se uzeleo da igram opet DS.
Jbm ih bas, sto ne rade neki nastavak, nesto slicno !?
 
Marli tebi je bio tezak kad si isao 1 na 1 s njim... Ja se samo sunjam oko njega i za 10 minuta je gotov... nijednom me ni ne dotakne... Toliko sam bio siguran u sebe da sam nosio Ring of Avarice :D

A sto se maca tice, on je ****** na drugim nivoima... samo tu mozes da ga upotrebis i da ti pomogne... mislim da ni na 4-1 i 4-2 ne radi protiv ptica...

Za luk ti predlazem Lava Bow... to sam ja koristio... sto se maca tice, to ce ti marli i kimi bolje reci... ja sam koristio Crescent Kilij +5, ali ja sam bio vise usmeren na magije i sunjanje dok su oni bili melee :D

sta god sledece izbace na istu foru ide preorder... pa makar igrao na japanskom :D
 
Poslednja izmena:
Daj da saljemo mailove From Software-u i da im pretimo da cemo se masovno samoubiti ako ne urade nastavak! :D :D

Inace peglam sad FFXIII na Xboxu, bas mi prija igra, iako je dosta laka i automatska.
 
Za luk ti predlazem Lava Bow... to sam ja koristio... sto se maca tice, to ce ti marli i kimi bolje reci... ja sam koristio Crescent Kilij +5, ali ja sam bio vise usmeren na magije i sunjanje dok su oni bili melee :D

sta je to cresent kilij? ja imam u inventaru obican kilij.

lava bow? pogledacu i to na sta lici :)

Nije uopste boss na 4-2 smesan, meni jedan od najtezih u igri. Verovatno si imao Thief ring, inace bi video koliko je lud i opasan taj Old Hero.

svaki boss koga mozes da napunis strelama iz daljine (thief ring obavezan :)) a da ne popijes hit je smesan.

storm king recimo me mucio malo (tj pogadjao me i skidao energiju na pola) dok nisam uhvatio patern pucanja. posle toga je pao isto bez da me pogodi.
 
Nisam ja igrao nista iz daljine, samo je bila borba "in your face" ! :)
Skapiraces kako ja igram RPG igre ako ti kazem da sam Diablo 2 igrao samo sa Barbarianom. :D
 
sta je to cresent kilij? ja imam u inventaru obican kilij.
lava bow? pogledacu i to na sta lici :)
storm king recimo me mucio malo (tj pogadjao me i skidao energiju na pola) dok nisam uhvatio patern pucanja. posle toga je pao isto bez da me pogodi.

Crescen Kilij dobijes kada radis upgrade prvo obicnim kamenjem a onda posle Darkmoonstone... Dobar je Magic korisnike zato sto sve bonuse dobijas na Magic level...

Lava Bow dobijas tako sto neki Bow+7 odneses kod Eda i das mu Hard Demon's Soul... on puca zapaljene strele :D

Za storm kinga smo pretrcis iz one kucice i odatle ga laganica odvalis... zidovi te uglavnom stite... i naravno thief ring...
 
Upravo tako i izrokas ga ili macem ili strelama ;)

Old hero je sprdnja od glavnog. Ne treba vam thief ring uopste. Dovoljno je da imate lak oklop (koji ne zvecka kada se krecete) i rokate ga sa ledja (pazeci na endurance ili kako se vec zove) i kada vidite da oce da zamane , brzo kroz noge ili neki strafe i onda sve isto :p

Najtezi glavni meni je bio Old King. Nekoliko Soul levela mi drainovao dok sam ga prelazio i pomagao drugima da ga predju :d
 
U pravu si da je najgori False King, zadnji boss, bas trebaju dobri refleksi i paznja inace vas pokida. Ja sam na jednom prelazu imao srecu jer se zaglavio na terasi kod onog stuba i nije mrdao celu partiju, tako da sam ga laganu ubio, ali druga 2 puta me je namucio nikad gore! Tesko se je izboriti sa njim ako ides sa macem ili bilo kojim meleae oruzjem, lako vam izvuce SL.
 
Ma smao stanes na pretposlednju stepenicu i trujes ga... Nece se ni okrenuti... treba ti nekih 15 minuta, ali nikad nisi ni malo u opasnosti... i za njega sam nosio ring of avarice :D Naravno treba ti jak Magic... ako si melee, onda puno srece... ja sam probao jednom i pukao level :D
 
samo nemoj da se zaleces... nivo je prepun provalija koje se ne vide u mraku :D Dok ne naucis gde je sta moras polako inace si ugasio... BTW sta si presao do sada i koji put obrces igru?
 
aaaa prokleti 3-1!!!

kolko puta izginuh tako sto se zatrcim pa propadnem u provaliju :wall:

Rekao sam ti da je najgori svet, mozda i najtezi zbog onih sa glavom ko u hobotnice.
Pazljivo hodaj dok ne naucis svet napamet, a moraces da ga naucis jer ces da gines 50puta. :D

Vampir, nije jos ni igru presao, kamoli drugi prelaz. Cekaj da mu udju demoni u glavu ko nama pa se nalozi da uzme Platinum. :-devil-:
 
Rekao sam ti da je najgori svet, mozda i najtezi zbog onih sa glavom ko u hobotnice.

ma gde je najgori svet. ti sa glavom hobotnice su smesni, jedino im se sa thief ringom treba prisunjati da te ne vide i sa 2, 3 udarca su gotovi.

u sustini ovaj 3-1 da nema onih rupa za propadanje bi stvarno bio presmesan level.

@vampir
nisam jos presao, ostalo mi jos 3-2 i 3-3..

krivo mi samo za blue dragona :(
punio sam ga strelama i punio i punio i potrosio sve kad mu je ostalo energije najminimalnije moguce.
inace, na netu kazu da ga treba gadjati heavy strelama, a na demonwiki-ju pise da se to kupuje kod patcheta (tako nekako se zove lik) koga ja ne mogu da nadjem u nexusu :trust: .. posto ga nisam nasao uzeo obicne strele i ponestalo mi pred kraj :(

i kad vec pominjete platinum, aj mi serujte oruzja za trofeje :D
 
Ja sam ponovo poceo (nastavio) da igram, trenutno sam 92 SL i krenuo da igram peti svet, ko je dizajnirao onaj 5-1 slobodno moze da dobije nagradu za najbizarniji level ikada...
 
ma gde je najgori svet. ti sa glavom hobotnice su smesni, jedino im se sa thief ringom treba prisunjati da te ne vide i sa 2, 3 udarca su gotovi.

Cek da dodjes na NG+ i da pocnes da sreces Black Phantom lignjoglave :D Sam 3-x svet nije toliko strashan... samo sto treba da ga naucis... Inace ako juris platinum mislim da to mozes da uzmes tek u 4. prolazu...

Patches je onaj sto te je na 4-2 gurnuo u rupu (nalazio se u sobi iza oltara gde je prvi Reaper)... Takodje, mozes da ga nadjes u 2-2 gde ce te nagovarati da ubijes veliku bubu (koja eksplodira na kraju)... Posle jednog od ta dva susreta bice u Nexusu tamo kod treceg kamena... (za svet 3-x)

Sto se serovanja oruzja i ostalog tice nije frka, ali ces morati da dodjes do 200 SL da bi mogli da se nadjemo :D

Za zmajeve (ima jos jedan mnogo jaci kasnije) koristi Lava Bow... Uz dobar dexterity skinuces ga sa manje od 100 komada... BTW koji ti je protivnik najtezi za sada? Meni je najtezi bio Black Phantom Sasuke na NG+++ na 4-1 :D One Black Skeletone sam ili skidao iz daljine ili ih ubijao sa Firestorm :D
 
Ako dogurate do SL 200 javite se za coop. :)
3-1 ima neku tesku atmosferu, oni sto de deru po zatvorima, nikako nisam voleo ni 3-1 ni taj svet uopste!
Jbt ja ne mogu da se setim koji je natezi protivnik !
 
Inace ako juris platinum mislim da to mozes da uzmes tek u 4. prolazu...

blah.. jos samo 3..

Patches je onaj sto te je na 4-2 gurnuo u rupu (nalazio se u sobi iza oltara gde je prvi Reaper)... Takodje, mozes da ga nadjes u 2-2 gde ce te nagovarati da ubijes veliku bubu (koja eksplodira na kraju)... Posle jednog od ta dva susreta bice u Nexusu tamo kod treceg kamena... (za svet 3-x)

znam koji je, to sam video, ali ga nema u nexusu kod treceg kamena, a onda sam otisao i tamo kod rupe gde me gurnuo - nije ni tu.

Sto se serovanja oruzja i ostalog tice nije frka, ali ces morati da dodjes do 200 SL da bi mogli da se nadjemo :D

blhah.. jos samo 120...

Za zmajeve (ima jos jedan mnogo jaci kasnije) koristi Lava Bow... Uz dobar dexterity skinuces ga sa manje od 100 komada...

ma imam lava bow, nego sam procitao negde gde kazu da je bolje obican bow jer je zmaj imun na fire damage pa sam zato uzeo white bow.

BTW koji ti je protivnik najtezi za sada? Meni je najtezi bio Black Phantom Sasuke na NG+++ na 4-1 :D One Black Skeletone sam ili skidao iz daljine ili ih ubijao sa Firestorm :D

hmm.. najtezi su mi oni koje ne mogu da ubijem iz daljine :D

ne mogu sad da se setim svih, ali recimo oni kosturi sto se kotrljaju, oni su mi gadni jer su brzi od mene i ne mogu im pobegnem. e sad, 1 na 1 mogu da ih dobijem ako se negde ne zeznem, dok ako ih je vise - cao zdravo.

od boss-ova flamelurker mi je bio problematican, i ona debela svinja na 4-1 sto te spici jezikom gde kod da se sakrijes. da, i onaj dragon god (kako vec bese), jes da je nepokretan, ali me nekoliko puta isprzio (jednom dune i to je to :)) izmedju prve i druge strele.

3-1 ima neku tesku atmosferu, oni sto de deru po zatvorima, nikako nisam voleo ni 3-1 ni taj svet uopste!

jes malo mracan nivo, ti ludaci sto se dernjaju stvarno prave bolesnu atmosferu :)
 
ne mogu sad da se setim svih, ali recimo oni kosturi sto se kotrljaju, oni su mi gadni jer su brzi od mene i ne mogu im pobegnem. e sad, 1 na 1 mogu da ih dobijem ako se negde ne zeznem, dok ako ih je vise - cao zdravo.

Evo ti recept za kosture:

1) uzmes oruzje koje ima Magic damage
2) pustis ih da se kotrljaju
3) kad ti pridje uradis roll na neku stranu (najbolje napred i na stranu da zavrsis iza njega)
4) 2-3 seca i gotovi su...

Oni sto bljuju vatru su laki ako imas Firestorm (ne zaboravi da oslobodis Yuriu)... Samo ga prizoves i sacekas da se zaleti i onda firestorm... Samo ce uleteti i zaginuti... Naravno, ako se zeznes ode glava...

Sto se mene tice od oklopa sam koristio kombinaciju Wizard i Leather odece :D To ti daje brzinu i mogucnost sunjanja, ali si zato ranjiv :D

Ako zapnes kod onih ludih Meneater-a na 3-2 javi se... Ima super taktika za njih...
 
Ladno svi igrate kao Wizardi (pussies :p )!
Ja sam 90% protivnika klao macem, ne volim da se smaram sa magijama. :)
 
Od pocetka se razvijam za blizinu, magiju nisam ni dirao, natovario sam ga sa oklopima da se jedva krece, ali zato kad udari... :D
 
Najbolja kombinacija meni je bila, lik sa dosta HP i jakim macem, sa laganim, ali jakim oklopom, jedino tako nesto mozes da uradis protiv drugih likova na netu.
Neuporedivo je igra laksa kad se lakse kreces, jer je nemoguce nabudziti lika da bude i natrpan aromorm i velikom macem i da se krece iole brzo. Ova igra kaznjava nepaznju pri odabiru Itema za Aromor.
 
Nazad
Vrh Dno