Šta je novo?

[Blizzard] HearthStone: Heroes of Warcraft

Mislim da im je to i cilj eventualno, ali da sada rade na drugim stvarima. I ovako ima dovoljno ljudi na svim kontinentima, nije kao da igra umire. Radije bih da zavrse iOS i Android verziju sto pre nego to.
 
Blizzard je to ljudi, nece oni dozvoliti to. Nije im u interesu da mozes sa jednom kolekcijom da igras gde zelis. Ja licno zelim samo da srede hunter bagove vezane za stakovanje zamki jer se svakoga dana bar jednom negativno iznenadim.
 
Ma bug , gde se stackuje vise od 1 zamke , i onda prilikom aktivacije jedan trap ponisti efekat drugog ... Tipa freezing i missdirection etc...
Kad smo kod hunter-a i zamki :

1.18 -> Koliko moze coveka da ... No comment :D
 
Untitled.png

Sta mislite o ovom deku.

Izbacio bih Mortal Strike kad dobijem/napravim Grommash Hellscream.
 
Ne svidja mi se zato sto je mesavina svega i svacega. Imas control, aggro, worgen otk. Dek mora da ima sinergiju ovde je ne vidim. Jos jedna stvar, imas 9 karata koje su jedina kopija u deku ne racunajuci hoggera naravno, matematicki ne mozes da se oslonis na odredjenu kartu ako imas samo jednu u deku. Ok je ako imas recimo jedan brawl , jednog b game ili jedan execute ali ne zelis da imas previse jedinki. I naravno na sve to dodaj da nemas mehanizam za dodatan card draw.... Moj savet ti je da se odlucis kakav dek zelis da igras (control ili aggro) i da krenes da pravis novi dek. Mogu ti navesti primere dekova koji te dobijaju u velikom broju slucajeva.
 
Poslednja izmena:
Ne svidja mi se zato sto je mesavina svega i svacega. Imas control, aggro, worgen otk. Dek mora da ima sinergiju ovde je ne vidim. Jos jedna stvar, imas 9 karata koje su jedina kopija u deku ne racunajuci hoggera naravno, matematicki ne mozes da se oslonis na odredjenu kartu ako imas samo jednu u deku. Ok je ako imas recimo jedan brawl , jednog b game ili jedan execute ali ne zelis da imas previse jedinki. I naravno na sve to dodaj da nemas mehanizam za dodatan card draw.... Moj savet ti je da se odlucis kakav dek zelis da igras (control ili aggro) i da krenes da pravis novi dek. Mogu ti navesti primere dekova koji te dobijaju u velikom broju slucajeva.

Da bas ovo. Ovaj dek je ustvari random kombinacija mnogih karata i stilova... Moras se odluciti za jedan kako bi karte imale sinergiju...
 
Untitled.png

Malo doradjena verzija, bice jos tu prepravki vidim ja.
Hvala na savetima
 
Pogledajte prilog 138722

Malo doradjena verzija, bice jos tu prepravki vidim ja.
Hvala na savetima

Dobro, ides u dobrom pravcu, ali mislim da ces imati veliki problem da privedes partije kraju. Control warrior obicno zavrsava partije nekom od legendary karata (kao sto su Ragnaros, Grom Hellscream, Alextraza, Ysera) a u tvom decku se nalazi samo Ragnaros... Cak i da ga imas u ruci svaku partiju, on sam nikada nece moci da privede partiju kraju s obzirom da ce tvoji protivnici uvek cuvati hex, sheep, silence jer nece biti potrebe da ih potrose u nekom od ranijih poteza...
 
Ragnaros napolje , hogar isto

Unutra Aleksandra :) i Liroj i 4 9 +6 ork koji voli da juriša :) i da bude ljut, ostale legende po izboru s posebnim osvrtom na crnog viteza :)...realno aleksandra je ključ, liroj i lujti ork su važni, a ostalo su sitnice.

Isto mi šetač po suncu malo smeta ali ako nema bolje možda može i da prođe.....takođe džin koji košta 0-5 sa odgovarajućim podsticajem da juriša nije loša varijanta (donela mi je dosta pobeda).
 
Poslednja izmena:
Ne izbacuj Ragnarosa on spada u legendarne control deka. Hogera mozes da izbacis... Ubaci 2 armour smitha i 2 argent protectora obavezno. Probaj da nabavis jos jedan shield slam i vec sad mozes da vidis kako sinergija izgleda. Sto se legendarnih tice, standardni za control dek su carine,alextraza,ragnaros i grommash (ysera,leeroy i black knight mogu da dodju u obzir ali nisu core). Umesto sunwalkera ili faceless-a ubaci jednog big game.
 
Samo je aleksandra ključna ostalo je po želji...sto posto sam siguran u to ali naravno sve je stvar izbora. Predlog za zamenu manipulatora u 6 7 common ogre.
 
Poslednja izmena:
Samo je aleksandra ključna ostalo je po želji...sto posto sam siguran u to ali naravno sve je stvar izbora. Predlog za zamenu manipulatora u 6 7 common ogre.

Salis se jel tako (mislim na sve sto si napisao) ?
 
Poslednja izmena:
Posle igranja gomile aggro deckova, resio sam da predjem malo na control. Za Handlocka mi treba jos samo Lord Jar (imam dust da ga craftujem) i imam kompletan deck, pa me zanima jel igrao neko ovo i kakvi su utisci? U trenutnoj meti dominiraju hunteri, zoo warlock i control warrior pa ne znam kakav je matchup protiv njih?
 
Posle igranja gomile aggro deckova, resio sam da predjem malo na control. Za Handlocka mi treba jos samo Lord Jar (imam dust da ga craftujem) i imam kompletan deck, pa me zanima jel igrao neko ovo i kakvi su utisci? U trenutnoj meti dominiraju hunteri, zoo warlock i control warrior pa ne znam kakav je matchup protiv njih?

Nemam taj dek ali sam igrao mnogo puta protiv njega po meni jedan od boljih control dek-ova,sa mojim druid control dekom sam imao velikih problema protiv njega, ali zato mislim da sa miracle rogue-om sa kojim igram trenutno nisam izgubio nijednu protiv njega...Moje misljenje ako mozes opusteno pravi taj dek moze daleko da dogura.
 
Prvo mi igra sje*e win streak pa onda ovo .... Wtf :D

Hearthstone_Screenshot_3.31.2014.08.54.42.png
 
takodje !

DDoS napadi na EU Blizz servere, sve igre ne rade, i juce je bila ista prica
 
Gledam strimove na twichu i stvarno se nekad zacudim kakvi sve specijalci igraju u legend ranku :D Kolento igrao protiv nekog "miracle" warriora , covek izvukao ceo dek , ostao bez karata i ostavio Kolenta na 26hp :party: Kolento u fazonu "Ok wtf is this deck" :D Ovu sezonu sam zavrsio sa rankom 8, od ove prve zvanicne se krece ozbiljno :D
 
Poslednja izmena:
Gledam strimove na twichu i stvarno se nekad zacudim kakvi sve specijalci igraju u legend ranku :D Kolento igrao protiv nekog "miracle" warriora , covek izvukao ceo dek , ostao bez karata i ostavio Kolenta na 26hp :party: Kolento u fazonu "Ok wtf is this deck" :D Ovu sezonu sam zavrsio sa rankom 8, od ove prve zvanicne se krece ozbiljno :D

E pa vidis na legendu nisu specijalci, nego ljudi isprobavaju razne zabavne deckove... Kada stignes do legend ranka, mozes da izgubis 1000 partija, uvek ostajes legend. Zato nema rizika da se proba nesto novo i nesvakidasnje. A garantujem ti da do legenda nije dosao sa takvim deckom, vec sa control warriorom ili huntardom.
 
Hearthstone_Screenshot_4.1.2014.16.10.02.jpg
Evo dek sa kojim ja trenutno igram bas je zabavan za igru inace sa njim sam dogurao do lvl 4 mada sam ubacio jos koju novu kartu i ako se malo potrudim mislim da moze da ide i dalje.
 
Pogledajte prilog 138955
Evo dek sa kojim ja trenutno igram bas je zabavan za igru inace sa njim sam dogurao do lvl 4 mada sam ubacio jos koju novu kartu i ako se malo potrudim mislim da moze da ide i dalje.

2 blade fury je mozda overkill s obzirom da nemas klasicno oruzije ? Radije bi drugi conceal stavio umesto jednog BF
 
Poslednja izmena:
Sad sam dobio palu sa mojom varijacijom huntera slicno kao stevanix, pala je imao leroy i ja na 6healtha i on na tabli imao 3 miniona, a ja knife juglera i jos ponesto, bez taunta, i on meni kao well played i kaze thanks i baci leroya i knife juggler ga ubije :D bash sam se lepo smejao :)
 
Sinoć sam imao jako razočaravajući arena run, pošto sam draftovao Mage dek koji je opušteno mogao da ide do 12 pobeda, ali se zaustavio na 6. Jedina mana deka je bila nezadovoljavajući broj dvojki, ali je imao jako jak mid i late game, i 1 blizz i 2 flamestrike-a da se vratim u igru. Obično su partije išle tako da ja padnem na pola HP-a a onda se stabilizujem i pobedim. No, to nije dovoljno kad neko topdeckuje pyro. :/

Elem, posle tog užasa sam dobio najbolji pack koji sam do sada otvorio. Ludilo. Sad moram da igram Warlocka haha.
 

Prilozi

  • Hearthstone_Screenshot_4.3.2014.01.57.29.jpg
    Hearthstone_Screenshot_4.3.2014.01.57.29.jpg
    148.9 KB · Pregleda: 62
aaaa I'm so jealous :) bas bih voleo da igram sa Jaraxusom, deluje izuzetno zabavno
 
Evo ja sam neki dan napravio Handlock deck. Stvarno odlican deck, a Jaraxxus je najbolji class legendary. Odlicnu sinergiju ima sa ostalim kartama i hero abilitijem warlocka. Namerno se spustas do 10 i manje hp-a, izbacis molten giante koji kostaju 0 i prebacis se u Jaraxxusa. To je obicno game over. Do sada sam odigrao 10ak partija protiv control deckova i sve sam partije dobio. Jednostavno niko nema dovoljno removala da ukloni 4 gianta i 2 debela twilight drakea. E sad, aggro je totalno druga prica. Hunter i warlock aggro deckovi su totalni counter za ovo, a trenutna meta ih je puna... Bukvalno od 10 partija, 6 je protiv aggro huntera... Nadam se stvarno da ce konacno nerfovati UTH i ako nista vratiti mu cost na 4 mane kao sto je bio nekad...
 
Sad sam dobio palu sa mojom varijacijom huntera slicno kao stevanix, pala je imao leroy i ja na 6healtha i on na tabli imao 3 miniona, a ja knife juglera i jos ponesto, bez taunta, i on meni kao well played i kaze thanks i baci leroya i knife juggler ga ubije :D bash sam se lepo smejao :)

Bacio sam ja jednom leeroya na warlock board sa juglerom, srecom nije ga jugle i drugi put :D

Nova hunter lista

feeltherush.JPG

* Ako vrate cost UTH-a na 4 ponovo ce hunter biti najlosija klasa i niko je nece igrati jer su ostale hunter karte ispod proseka
 
Poslednja izmena:
Bacio sam ja jednom leeroya na warlock board sa juglerom, srecom nije ga jugle i drugi put :D

Nova hunter lista

Pogledajte prilog 139108

* Ako vrate cost UTH-a na 4 ponovo ce hunter biti najlosija klasa i niko je nece igrati jer su ostale hunter karte ispod proseka

Resenje je da buffuju ostale karte huntera, mozda i da ubace jos 1-2 beasta, a da nerfuju UTH + buzzard combo. Mozda bi cak i bilo dovoljno da buzzarda ucine recimo 3/3 za 4 mane, a da ostave UTH kakav je sad. Nije cak toliki problem kad hunter odigra jedan kombo, ali je problem sto pri tome izvuce jos i gomilu karata (arcane shot, kill command, bow...) tako da je burst nevidjen...
 
Nazad
Vrh Dno