Šta je novo?

[Blizzard] HearthStone: Heroes of Warcraft

Igras mech mage ko covek, verovarno imas mekove samo ti Antonidas fali. :D Lagano do 12 -13 ranka a i dalje od toga, bilo bi korsino i booma ako imas.
 
kraftovao sam Antonidasa bez razmisljanja da se ne predomislim ponovo, skupljam "prasinu" za njega godinu dana (kad god dodjem blizu 1600 potrosim na nesto drugo :d)
Btw sad vidim problem kad ga imam u deku, treba da se pomolim da je medju prvih 10-15 karata, inace gg :(

Za tempo mage mi fale Silvana, Ragnaros i Dr Boom, tako da nista od toga ali ovaj mech mage mi se svidja na prvi pogled. Samo da smislim cime da zamenim Dr Booma i isprobacu ga, thx !
 
kraftovao sam Antonidasa bez razmisljanja da se ne predomislim ponovo, skupljam "prasinu" za njega godinu dana (kad god dodjem blizu 1600 potrosim na nesto drugo :d)
Btw sad vidim problem kad ga imam u deku, treba da se pomolim da je medju prvih 10-15 karata, inace gg :(

Za tempo mage mi fale Silvana, Ragnaros i Dr Boom, tako da nista od toga ali ovaj mech mage mi se svidja na prvi pogled. Samo da smislim cime da zamenim Dr Booma i isprobacu ga, thx !

War golem + 2 Wispa. :d
 
Za sve ostale Blizzard igre ima razlike, Hearthstone ne posto latency ne utice puno. Imaj na umu da karte koje imas na EU se ne prenose na US/Aziju i obrnuto.
 
Dobro je, mene je mnogo smorila igra, nisam us'o par meseci. A na pocetku sam se toliko navuko, svaki dan grind-ovanje. :D
 
Zato si se i smorio:d
Ja daily quest i to je to i zavrsavanjem questova svake sezone rank 7-8, kad bih poterao malo izgurao bih i legend i najvecu nagradu, ali mi ne pada na pamet, jer bih se smorio od grinda. Arena i skupljanje karata me drzi, znaci softcore play i lagano.
 
Kada se ocekuje nova ekspanzija? Sredinom marta, u aprilu?
 
Mislim da nece pre aprila.
 
Nije mi bas najjasnije ovaj standard play, ako sam dobro skontao u tom modu ce moci jedino da se prave deckovi sa basic kartama i sa kartama iz zadnje i predzadnje ekspanzije?
 
Nije mi bas najjasnije ovaj standard play, ako sam dobro skontao u tom modu ce moci jedino da se prave deckovi sa basic kartama i sa kartama iz zadnje i predzadnje ekspanzije?

Upravo tako, neces moci da koristis karte iz Naxxramas-a i GvG-a. Mocices da koristis karte iz Blackrock-a, i TGT-a, Basic i Classic i nove ekspanzije.

Wild mod ti je kao do sada, plus nove karte koje ce biti ubacene uz novu ekspanziju.
 
Igra li neko i dalje HS ? Vratio se danas posle toliko godina i svi forumasi na battle net offline godinama :D Izasla je nova ekspanzija i classic mode za nostalgiju
 
Ja upalim jednom u 3 dana na telefonu i gledam da odradim kvestove za 10ak minuta, toliko mi drzi paznju :)
 
Vrh Dno