Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam znao da je promotivni kod za -10% u G. važio samo tokom prošlog vikenda! Pa, kod im bukvalno glasi BF2021, očekivao sam da potraje bar do navedenog BF! (Osim ako im BF ne znači boyfriend...)
Danas mi prilikom unosa piše da je nevažeći kod. Mislite da će ga pusiti u petak ponovo?
Isteklo mi vreme za edit, pa ne mogu da ispravim poslednju rečenicu u prošlom postu! Trebalo je da piše PUSTITI, a ne ovako... Ispade nešto drugo... :oops:
 
Uuu, ovo je stvarno dobra ponuda :)

Telefon izađe manje od 20k kada se oduzme cena poklona.

Pa ok , ali te poklone mi-store prodaje sada za 4+5 hiljada.dakle 9 hiljada. kome ne treba kapiram da moze za max 7-8 hiljada da proda :)

Tako da je u tom slucaju cena mob 25k :) ne kazem da nije losa ponuda naravno.
 
To sto se dobija dzabe, bice preplavljeni oglasi, budite srecni ako ih uvalite za upola od regularne cene.
 
Pa nije tu odvojena ne znam koja količina u Mi Store za tu cenu, pa da budu preplavljeni oglasi. Svakako ta cena i samo da se uzme telefon je dobra.
 
Što se tiče Newslettera od G, nisam ni ja dobio na mejl, ali se pojavilo na njihovom sajtu.
Eksterni HDD koji traži kolega na prethodnoj strani ima na CT Shop u petak.
 
Nece G objaviti cene do sutra. tj do ponoci. Tako je bilo i prosle godine. Kasne jedan dan za konkurencijom. Najbolja ponuda kod nas je taj Mi 11 lite NE uz poklone.
 
Pa nije tu odvojena ne znam koja količina u Mi Store za tu cenu, pa da budu preplavljeni oglasi. Svakako ta cena i samo da se uzme telefon je dobra.

pa kako gledam poco x3 sto im je na akciji ima bolji hardver ali nije amoled ekran (opet ako se ne varam to sto je losiji ekran daje predost da baterija duze traje - ali ovo nisam siguran da gresim, tj tako mi je receno :) )

Pa onda je bas i pitanje sta je bolje..tj zavisi koliko kome treba amoled ekran? Ovo vise naglas razmisljam jer nisam ni sam siguran sta mi je bolje poco x3 ili ovaj 11 lite...
 
X3 Pro je jaci telefon, pritom i malo glomazniji. Sa druge strane, Mi 11 Lite NE je skladniji i lepsi i ako ti taj chipset zavrsava posao, ja bih isao na njega (sto cu verovatno i uraditi).
 
Krenule su reklame Gigatrona na tv-u. Biće 25% popusta na male kućne aparate i usisivače i 20% na belu tehniku.
Screenshot_20211124_123953.jpg
Screenshot_20211124_124009.jpg

Ima i u Tehnomediji ponešto povoljno, npr. Mi Band 6 im je 2999 dinara, za hiljadu dinara povoljnije nego u Mi šopu.
 
Čuveni Gigatron popust koji se obračunava na tzv. maloprodajnu (veću) cenu. Koju su naravno u međuvremenu i malkice podigli.
Plus, da zaokruže đubretarsko ponašanje, popust se ne odnosi na artikle sa TOP i ŠOK oznakama (a sve što vredi oni tako označe).

Što se mene tiče uopšte ne mora biti ikakvih BF popusta, ali bi trebalo da ima nekog zakona koji bi ih sprečavao da rade ovakve stvari.
 
Ja jurim P30 Pro. Po prodavnicama i dalje oko 70000. Model star 3 godine. Ej...Umesto da rasprodaju stare lagere, oni držne na stanju i samo će još više gubiti vrednost.
 
X3 Pro je jaci telefon, pritom i malo glomazniji. Sa druge strane, Mi 11 Lite NE je skladniji i lepsi i ako ti taj chipset zavrsava posao, ja bih isao na njega (sto cu verovatno i uraditi).
X3 Pro nije "jaci" od 11 Lite NE. SD 778G je bolji chipset od SD 860.
 
Ja jurim P30 Pro. Po prodavnicama i dalje oko 70000. Model star 3 godine. Ej...Umesto da rasprodaju stare lagere, oni držne na stanju i samo će još više gubiti vrednost.
pa juri onda oglase, realno bilo ga je kod operatera mozda ima jos uvek, uvek ispadne povoljnije.
 
computerland ima ponudu ono sto ce imati gigatron od sutra :)
g502, k413, g432 ,kraken, blackwidow v3 ,..
 
Čuveni Gigatron popust koji se obračunava na tzv. maloprodajnu (veću) cenu. Koju su naravno u međuvremenu i malkice podigli.
Plus, da zaokruže đubretarsko ponašanje, popust se ne odnosi na artikle sa TOP i ŠOK oznakama (a sve što vredi oni tako označe).

Što se mene tiče uopšte ne mora biti ikakvih BF popusta, ali bi trebalo da ima nekog zakona koji bi ih sprečavao da rade ovakve stvari.
Pa već je pisano, ima zakona ali ih niko ne poštuje, a država (inspekcija) se ne meša u svoj posao.
 
Ne znam...nisam ispratio iskreno. mop pro me zainteresovao jedino :)
 
da li će moći da se naruči g502 preko interenta
computerland ima ponudu ono sto ce imati gigatron od sutra :)
g502, k413, g432 ,kraken, blackwidow v3 ,..

Na computerland nisam našao poundu za g502
 
izvini G502 je na tehnomaniji sa HyperX Pulsefire Core i HyperX Cloud Alpha

bice svakako g502 hero i u gigatronu ;)
 
X3 pro vise nije u ponudi mi storea? Ipak mi se cini da je on bolji izbor u odnosu na ovaj 11litr 5g ne, pogotovo jer ne znamo kad ce kod nas 5g mreza.
 
Pogledaj Shoppster, tamo ga ima po toj ceni (stavio sam bio link ali ne znam da li je dozvoljeno)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno