Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači kreću po običaju... Sad će i Alija njihovim stopama.
ali to odavno radi? :) tj mnogi prodavci..nije to do Alija :)

tipa bude nesto oko 10$ , podignu na 15 a na popustu bude tipa 40 %...pa cena bude 9$ uz velikih 6$ navodno popusta..a realno bude dolar popust :D e sad i to je bolje nego kod nas...kod nas bude 1000 din pa podignu na 2000 i popust 50% pa je cena 999 din taj tad uz ustedu celog dinara :D to je kod nas cesto
 
Znači kreću po običaju... Sad će i Alija njihovim stopama.

Da ne bude da ih branim, daleko od toga, ali to rade i Mađari. Najbolje vreme za kupovinu kod njih je kraj januara i febrar. Naravno u toku godine oni imaju realne popuste za razliku od nas.
 
^ (y)
Cene su najnize kada je najmanje novca za trosenje na raspolaganju.
Budzeti gradjana su tada jezivo prazni - krsne slave i novogodisnji praznici pa Bozic i te kako isprazne kucne budzete.
 
Klikni na Audio sekciju i videces ih.
Te sve sekcije se odnose na BF.
 
^ (y)
Cene su najnize kada je najmanje novca za trosenje na raspolaganju.
Budzeti gradjana su tada jezivo prazni - krsne slave i novogodisnji praznici pa Bozic i te kako isprazne kucne budzete.
I ja tako mislio ali zadnje zadnje 2 godine nije bilo tako.
 
To vazi za zimsku odecu i obucu jer ce sledece god biti nesto drugo u trendu, tehnika vec godinama nista posle praznika.
 
Verovatno, nagadjam. Ja tad gledam hranu uglavnom :)
Obucu koju sam gledao, samo skinu masne marze pa ako ne prodaju, dogodine ista bude kao "Nova kolekcija" , sa vracenom marzom. :D
npr Office shoes
 
Znaci sad na Limundo ili KP i dupla cena da se zaradi za Novogodinje praznike :)
Radim u Omladinskih brigada pa sam prolazio pored na putu za posao.
Radno vreme pocinje a buljuk 25-30 godisnjaka ceka red ispred glupog Gigatrona...
Bilo me sramota, dokle nas doveli banditi.

Da se razumemo, cekao sam i ja slicno pre nekoliko godina ali sam se zarekao nikad vise.
Neke zapadne navike nikad nismo trebali da usvojimo, ovo je jedna od njih.
 
Dobra ponuda za ove sluške. To u Srbiji ne može da se desi nikad. Ovde su popusti sa 399e na 379e.
 
Čekanje u redu?Teško,to je naš patent.
Daleko od toga da je naš patent, samo što neki mučenici čekaju ispred Xiaomija, a neki bogatiji ispred Epla i Luj Vitona. Roblje brendova i potrošne robe i jedni i drugi...
20210911_131447.jpg
 
Ima li nesto do OLED TV-a povoljno, gledam mediamarket nemacka,pa ono su bruka niske cene.
 
Preporucene cene su iste,ili jako slicne za sve zemlje EU,cak i za UK.Nema veze sa velicinom trzista.
Razlike su samo u akcijama,pogotovo na crni petak.
Ta 77-ica mi je izazvalu blagu tahikardiju💔
 
Definiši povoljno, i ne možeš porediti tržište sa nemačkim.


Tačno, ovde je sve osim hleba luksuz (y)

(Ovo nije žalopojka već sarkazam na naš račun. Ja kao i mnogi od nas znamo da se snađemo. Zato se i kače inostrani linkovi )
 
Poslednja izmena:
Ako vec imate nekog u Nemackoj...bacite pogled na https://www.otto.de/black-friday/ porucih one JBL sluske, jako dobar deal :D
Izgleda da ih već nema više po toj ceni. Kada unesem podatke sa kartice na kraju mi izbaci da je došlo do greške i da pokušam ponovo da odaberem proizvod.

Edit: Uspeo sam, izabrao sam način plaćanja PayPal. Iz nekog razloga nije hteo kartice da mi prihvati.
 
Poslednja izmena:
Offtopic
Ali kad već neki porede cene kod nas i Nemaca. Sledeći put kada budemo kukali na monopol, Tehnomaniju... imajmo u vidu i ovo:

Nemačka investiciona banka ulaže u Tehnomaniju​

Nemačka investiciona banka (German Development Finance Institution-DEG) odobrila je kompaniji „Tehnomanija d.o.o.“ kredit od 10 miliona evra za ulaganje u IT infrastrukturu i redefinisanje i modernizaciju u delu logističko-distributivnih procesa i operacija.
b92, sekcija Biz, PR tekst!
 
Поздрав ако неко зна где има добрих дилова за овај “празник” у УСА за сл. компоненте нека постави линк, имам бесплатан превоз па бих искористио :)

*Inte core i3 10th generation (са интегрисаном графиком)
*Рам 16гв
*ссд 512гб
 
Izgleda da ih već nema više po toj ceni. Kada unesem podatke sa kartice na kraju mi izbaci da je došlo do greške i da pokušam ponovo da odaberem proizvod.

Edit: Uspeo sam, izabrao sam način plaćanja PayPal. Iz nekog razloga nije hteo kartice da mi prihvati.
Ja sam isto preko pp, dobro je da si uspeo 😄💪

Što se tiče usa, baci pogled na wallmart, b&h…sad ću pitati drugara iz us..
 
rs-black-friday-livestream-kv-d.png

Sa Samsung Srbija sajta
 
Izgleda da ih već nema više po toj ceni. Kada unesem podatke sa kartice na kraju mi izbaci da je došlo do greške i da pokušam ponovo da odaberem proizvod.

Edit: Uspeo sam, izabrao sam način plaćanja PayPal. Iz nekog razloga nije hteo kartice da mi prihvati.
Šteta samo što nisu plave bile na tolikom popustu već samo crne i bele.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno