Šta je novo?

Black friday 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

solomonbg

Slavan
Učlanjen(a)
24.12.2006
Poruke
2,230
Poena
445
Ove godine nemamo temu za black friday.. pre svega za pohvalu malobrojnih koji budu korektni. A i da pomognemo jedni drugima.

Ja planiram kupovinu mob i akonjos sta bude ok.

Prosle godine mi store je bio krajnje korektan. Ove godine vidim da daju 20 posto za sve..dakle jeste popust ali nije bas super neki..ako ne izdvoje neke artikle sa vecim popustom..

Ne znam kakva je situacija sa drugima?
 
Ja se ipak nadam da će dati malo više popusta od tih 20%, mada nisam video nikakvu najavu. I ja ganjam telefon, nadam se da će nešto izaći.
 
Nije Crni petak ali ima dobrih cena. Ko hoće nešto da ugrabi neka porani sutra ujutru ispred Extra centra pošto su količine ograničene.
PS.
Zaposlenima je strogo zabranjeno da kupuju za sebe sve što je ograničeno sa količinom.
 
Ajde da izađem sa konkrenim predlogom. U radnji na "B", u cenkanju sam napisao cenu 7400,00 oni mi ponudili za 7.272.,00
Naručio u radnji na "B".
KINGSTON 500GB M.2 NVMe SKC2500M8/500G SSDNow KC2500 series. Odlična cena kome treba. Trebalo bi da je garancija 5 godina.
 
Ajde da izađem sa konkrenim predlogom. U radnji na "B", u cenkanju sam napisao cenu 7400,00 oni mi ponudili za 7.272.,00
Naručio u radnji na "B".
KINGSTON 500GB M.2 NVMe SKC2500M8/500G SSDNow KC2500 series. Odlična cena kome treba. Trebalo bi da je garancija 5 godina.
Sve preporuke za tu radnju
 
Tehnomanija i WW su poslali na mejl ponudu za crni petak onima koji su se prijavili. Evo linkovi ako nekoga zanima (valjda nije zabranjeno na ovoj temi) :

Promo kodovi se već sad mogu koristiti, ali nema ništa specijalno povoljno, max 10% u odnosu na druge radnje.
 
Postoji posebna tema za žalbe na rad domaćih prodavnica - LINK. To je ovde offtopic i samo pravi šum u temi gde bi trebalo deliti ponude za tzv. Black Friday. Offtopic obrisan.
 
Pogledajte u HU kako je danas ...
primer:
https://emag.hu/
pogledajte cenu za 65" philips oled i za macbook air m1 :(
Kod nas ovakve stvari ne mogu se dese...
 
Ako bude neka bicikla bas povoljno objavite 🥂
 
Bolje da se nisu sramotili ovim ponudama, iskreno.
 
ovo je juce navodno bilo u gigatron prodavnici dakle za 1000 din taj telefon, vidim ima 2 komada na kp za 20k :D

 

Prilozi

  • 11111111111111.jpg
    11111111111111.jpg
    25.3 KB · Pregleda: 270
ovo je juce navodno bilo u gigatron prodavnici dakle za 1000 din taj telefon, vidim ima 2 komada na kp za 20k :D

Dodatni info...



Bio je i neki komentar gde su oni koju su prvi na mufte ušli sa strane (pre otvaranja tržnog centra) pravili spisak prvih 10 ko je gde bio u redu, pa kad su otvorili prodavnicu, "kakva lista, nema liste, svako za sebe". Malo standardnog gaženje jednih preko drugih i to je u principu to, standardna situaciju.
 
Pogledajte u HU kako je danas ...
primer:
https://emag.hu/
pogledajte cenu za 65" philips oled i za macbook air m1 :(
Kod nas ovakve stvari ne mogu se dese...
Evo baš sam neprijatno iznenađen sa nekim informacijama vezano za do juče extremedigital .hu a sada već novi emag .hu
Gledam da kupim Garmin 6X Sapphire sat, dok je postojao extremedigital bio je pre ovog crnog petka kod njih 259.990 Forinti
sada je isti sat na emagu 285.032 Ft. ??? :unsure:
Inače još jedan proveren info*...Za nas iz Srbije ne daju robu u emag danas na crni petak, plus robu za black friday možete podići
samo u emag, ali tamo ne vraćaju Afu. :(
*info moj čovek koji ide preko.
Snimak ekrana 2021-11-19 122139.png
 
Bolje da se nisu sramotili ovim ponudama, iskreno.
Ja bih uzeo verovatno redmi note 9....deluje mi pristojna cena za taj mob? Opet da su stavili cenu od 12 hiljada doslo bi 1000 ljudi i bilo bi gazenja ljudi medjusobno ko ce da kupi mob :) Ovako sa 20 ili 22k mislim da ce lako moci da se uzme redmi note 9 bez da moras da gazis druge, ili da gaze tebe?

Ne pratim mobilne ali vidim po ceni da je ok.. Sem naravno ako nema neki drugi bolji model za iste pare i sl?
 
Poslednja izmena:
Probao da se cenkam za par komponenti danas u radnji na "B". Dobio sam odvgovor da su VIP cene najniže cene koje mogu da ponude. Konkretno sam probao za isti SSD kao vladat1, nisu hteli da ga daju ispod 8 hiljada.
 
^ Np, i sam bih rado uzeo, iako mi ne treba uopšte, ali ne znam kako odavde iz Srbije. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno