Imam problem sa Bioshocko-m!Naime posle insatlacije koja je uradjena po PS i pokretanja igre izlazi mi sledeca poruka:
C:\BioSchock\Builds\Release\BioSchock.exe
This application has failed to start because the application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix the problem.
Molim Vas pomagajte!!!!:smoke:
Igra je fenomenalna, nisam ni znao da volim ovaj fazon (FPS je samo pola igre).
Igrao sam je natenane, svaki dan po jedan nivo, sa detaljnim pretrazivanjem... 🙂
,municije sam na kraju imao za izvoz, a flamethrowe i Grenade Launcher nisam bukvalno ni koristio.
Hakovo sam sve sto se moglo hakovati i pretrazivao sve moguce leseve.
Upravo sam je zavrsio, bez da sam harvestovao ijednu devojcicu i zavrsna animacija je stvarno sjajna.
Ovo mora da se odigra jos par puta 🙂
EDIT: Sto se grafike tice 1920x1080@high zakucano na 60fps (vsync ukljucen). Najvise sto je uspelo da padne je na 46fps, ali bas u retkim trenucima.
cekaj, nisi harvestovo devojcice ?! Igrao si igru bez plazmida ?!
Instaliraj ovo i sve će biti ok.
Prvo:
http://www.microsoft.com/downloads/...ee-a3f9-4c13-9c99-220b62a191ee&DisplayLang=en
Pa...
http://www.microsoft.com/downloads/...d9-ae1a-4a14-984d-389c36f85647&DisplayLang=en
Restartuj i to je to.
Ne razumem te sada, pa dobijes ADAM i kada ih spasis, a i dobijas na svakih par spasenih poklon od doktorke.
Malopre za zaljenjem zavrsih igru.
Nekako mi se ucinila kratkom, mada sve sto je dobro, kratko traje 🙂🙂
Sada cekamo da kupimo Crysis :banana:
btw. celu igru sam odigrao na masini iz potpisa na 1680x1050 sve na high bez stucanja i usporavanja 😉
Sto ne trosis te adame? Meni nikad dosta adama :/
Eto dokaza da za igranje nije potreban jak hardver, vec dobro balansiran. Covek ima celeron i 7900gt, a igra mu leti na max rezoluciji. Leti i na mom hardveru, ali su mi za nabavku tog hardvera ua prodaju starog, izleteli evrici, ~300 €. Ma marketing je cudo, burazere, cudo.
Trosim ih, ali nemam vise sta da kupim.
Offtopic:
Nekoliko puta u toku igre ide neka pesma sa zenskim vokalom, nesto u smislu:" How aru you Mr Shame,.... please explain me...?"
Da li neko zna ko peva i kako se zove?
Znam da nije forum za muzicke zelje, ali nisam na 2k forumu nista mogao da nadjem, a jeste pesma iz `50 godina.
Markosmi je napisao(la):One question if you please... 🙂
Uzeo sam sinoc i nasvirao graficku (kao sto vidite, nije neka) softverski iz drajvera. Posle tog cina dobio sam dosta dobro unapredjenje framerate-a, ali se primecuje jedna nuspojava, a nisam 100% siguran da je vezana za moj akt. Naime, kada ucita nivo, krenem da igram, nisu jos uvek sve teksture ucitane... Znaci, idem, trcim, pucam, a na ekranu se naknadno iscrta pod, voda, i sl. Kada zavrsi to prvo ucitavanje tekstura, posle je sve normalno. Znaci, pri kasnijim load-ovima, promenama nivoa, sve je ok. What Gives?
Paradigma je napisao(la):http://www.legionhardware.com/document.php?id=681
Hehe, uopste ne pevaju to (ja sam prvo mislio da je my dear mr shane).
Pesma je inace The Andrews Sisters - Bei mir bist du schon
http://www.fortunecity.com/tinpan/newbonham/6/beimirbist.htm
http://youtube.com/watch?v=4Vvo3MaFcxw
Kako 2K Games vidi upotrebnu vrednost svog proizvoda 😀 (citati sa njihovog support foruma):
Nemesisdesignz wrote:
I installed Bioshock on my laptop under one admin user, Everything works fine, but I then tried to switch users on my computer and whenever I launch Bioshock it is asking me to enter my serial again for the game.... IS THIS GONNA CHARGE ME TWO OF MY 5 Activations???? IF SO THAT IS GAY.... I need to know this ASAP before I attempt to play this on my pc under the other user... THis is a bug if the case be....so get yo stuff fixed!
2k Tech JT writes:
The other way to view this, is one USER has purchased the game. Not the whole family. So why should your brother play for free?
P.S. : Thread je obrisan malo posle ovog odgovora...
pa to su ti novi next gen trendovi u savremenim tokovima igrachke industrije :d
sledece sto ce traziti je otisak prsta ili analiza dnk, zaboga
Uskoro cemo opet ubacivati zetone kad krenemo da igramo 😀
ljudi zanima me da li sljaka bioshock na mojoj masini iz popisa..
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari