Šta je novo?

Battlefield 4

kupi bf3, toplo ti preporučujem, za mnogo manje para :)
imaš člana foruma koji ima ključeve, cimaj na PM da ti kažem ko je, da izbegneš te sajtove...

Haha, ja vec imam BF3 I to retail pakovanje, znaci disk, uzet u Games-u, placen 3 somica, mada tada nisam znao da postoje alternativni sajtovi za kupovinu cd-key, ali dobro, zivot ide dalje, nego znas li mozda koji je sajt najpouzdaniji, hocu da preorderujem Titanfall, ali ne zelim da platim I da na kraju ne dobijem cd-key ?? Uglavnom hvala tii :)

Izvinite za ovaj mali off, ali koliko sam sve sabrao na osnovu vasih iskustava, tesko da ce EA/DICE da ponove BF3, posto je ocigledno da je manje ljudi zadovoljno sa BF4, nego sa BF3, bez obzira sto je ova novija I ima bolju grafiku. Nadam se da nisam uvredio one koji BF4 cepaju, ovo je samo neko moje misljenje :)
 
Haha, ja vec imam BF3 I to retail pakovanje, znaci disk, uzet u Games-u, placen 3 somica, mada tada nisam znao da postoje alternativni sajtovi za kupovinu cd-key, ali dobro, zivot ide dalje, nego znas li mozda koji je sajt najpouzdaniji, hocu da preorderujem Titanfall, ali ne zelim da platim I da na kraju ne dobijem cd-key ?? Uglavnom hvala tii :)

Izvinite za ovaj mali off, ali koliko sam sve sabrao na osnovu vasih iskustava, tesko da ce EA/DICE da ponove BF3, posto je ocigledno da je manje ljudi zadovoljno sa BF4, nego sa BF3, bez obzira sto je ova novija I ima bolju grafiku. Nadam se da nisam uvredio one koji BF4 cepaju, ovo je samo neko moje misljenje :)


 
Jesi li pogledao datum tog tvog linka? Black Friday je jednom godisnje, ne svakog petka.
 
Svaki ''pro'' gasi mini mapu. Ja vezbam da igram sa ugasenim monitorom 64 metro sa snajperom. Jednoga dana bicu kao brat Dzika sa ESL-a.
 
Poslednja izmena:
IED jet zamka:

ihvTJVS.gif
 
Koliko god sam napljuvao BF4, iza cega stojim, ipak sam odigrao jedno 300 sati :p:p

krastavac kad dobijes na poklon igru, ono znas besplatno, pa je bolje, zanimljivije, i igra ti se nonstop koliko god je izbagovano xD
 
Sa ova dva videa se odjavljujem na neko vreme. Squadwork Teamwork, igranje sa nasim igracima u squadu i neki momenti pomaganja u sirem timu. Cool moments #10 je drugi video. Zelim vam srecne praznike!



 
Iako sam u BC2 isključivo igrao HC jer mi je više odgovaralo, sad ću se teško odlučim za to. Upravo opikao jednu partiju, za divno čudo, nije bilo naglog pada FPS-a svakih 20 sekundi, TDM, 100 ticketa i stigli su 4 puta da me teamkill. Dobro, jedna je bila bomba, ali lik gleda u mene i gađa me snajpom 4 puta i iz četvrtog me ubije. Baj d vej, kod njih bio jedan endži i samo trči sa bazukom i gađa. Hau fan.
 
Kad se setim kupovine BF2 davnih dana cena je bila oko sadasnjih 50 eura bez specijal forces i ostalih dodataka i onda pogledam sad cene i BF4 jos ispadne i jeftin. Sad sam za 50 eura upakovao i Bf4 premium.
 
Kad se setim kupovine BF2 davnih dana cena je bila oko sadasnjih 50 eura bez specijal forces i ostalih dodataka i onda pogledam sad cene i BF4 jos ispadne i jeftin. Sad sam za 50 eura upakovao i Bf4 premium.

Tih 50€ mi nije žao ni centa zbog 6 godina uživanja .
Za BC2,BF3 i BF4 ne bih baš mogao da kažem isto. BC2 sam odložio 6 meseci posle izlaska i vratio se na bf2, bf3 sam stojički izdržao uz gunđanje jer više nije bilo nazad,za bf4 već gubim entuzijazam a nema 3 meseca od izlaska.
 
Evo i od mene jedan kratak tupavi klip o ovoj izvrsnoj igri, vozio sam quad 10min po lockerima i gazio ljude ali ne mogu sa mojim netom da uploadujem ceo dan.
 
1.jpg

Do pre nedelju dana sam igrao na tom serveru bez problema.

Nece svet da se druzi sa nama, ovo je inace vec treci server sa kojeg su me izbacili zbog istog razloga, sa tom razlikom da sam ovde dobio ban.

Inace uvek gledam da postujem pravila na serveru, a i nisam neki igrac pa da me izbace zato sto dominiram ili nesto slicno.
 
Poslednja izmena:
Cudi me da te izbacili sa nemackog servera. Ja se secam da sam u BF3 igrao 75% na njihovim serverima a i sada u BF4 skoro procentualno jednako. Nekako se uvek podesi da imaju super nizak ping, cesto pun server i mape, modove, pravila koja ja volim da igram.

Mislim da me nikada nisu izbacili.

Mozda su poceli da menjaju svoju politiku...
 
Ocigledno da jesu, jer sad sam samo usao na server i izabrao spawn point i dobio sut kartu.

Do sad nisam imao problema na nemackim serverima, jedan sa kojeg su me izabacili je bio hrvatski i naravno iz istog razloga, a drugi je bio holandski ili tako nesto ali tu je verovatno problem bio ping.

Ovo je prvi put da mi se to desilo u BF4, a ovo sve pre toga je bilo u BF3.
 
Bilo je već hiljadu takvih tema,ima ih i na bl forumu,čak se i austrijanci žale da ih nemci izbacuju,ili slovaci da ih holanđani... Severi imaju opciju region locked i filtriraju IP adrese van određene zemlje. U 90% slučajeva je to. Onih preostalih 10% su Hrvati :D
 
Taman sam par dana na odmoru, danas resio da se malo posvetim BF4 kada ono prvo sto sam video je da im serveri ne rade. Ok, nema problema, ionako sam navikao na to a i uzeo sam Football manager pa sam uspeo nekako da ubijem vreme (i vise nego sto sam planirao ako cemo pravo :) ). Posle toga uspem da udjem kad ono neki ******ski server bez auto balansa. Nas petorica protiv njih 20, Domination. *****ski i neigrivo. Aj onda da promenim server, udjem u neki drugi, ubijem prvog kad ono, Killed in action. Ok, pomislio sam prvo da radi auto balance pa sam prebacen u drugi tim. Ubijem drugog kad opet Killed in action. Mozda je ovo neki Pistol&Knife server? Ukucam !rules, pise sve je dozvoljeno. Krenem dalje, ubijem sledeceg i opet Killed in action. WTF???

Postoji li opcija da se serveri dodaju na ignore listu u BLog-u? Sve je vise i vise servera sa adminima budalama. Nije dovoljno sto me DICE/EA prcaju jos mi samo fale neizivljeni klinci...
 
Poslednja izmena:
Taman sam par dana na odmoru, danas resio da se malo posvetim BF4 kada ono prvo sto sam video je da im serveri ne rade. Ok, nema problema, ionako sam navikao na to a i uzeo sam Football manager pa sam uspeo nekako da ubijem vreme (i vise nego sto sam planirao ako cemo pravo :) ). Posle toga uspem da udjem kad ono neki ******ski server bez auto balansa. Nas petorica protiv njih 20, Domination. *****ski i neigrivo. Aj onda da promenim server, udjem u neki drugi, ubijem prvog kad ono, Killed in action. Ok, pomislio sam prvo da radi auto balance pa sam prebacen u drugi tim. Ubijem drugog kad opet Killed in action. Mozda je ovo neki Pistol&Knife server? Ukucam !rules, pise sve je dozvoljeno. Krenem dalje, ubijem sledeceg i opet Killed in action. WTF???

Postoji li opcija da se serveri dodaju na ignore listu u BLog-u? Sve je vise i vise servera sa adminima budalama. Nije dovoljno sto me DICE/EA prcaju jos mi samo fale neizivljeni klinci...

Bas te hoce, hahaha :D To je to kad si baksuz, taman hoces da se izivis posle posla, kad ono cvrc, ne moze xD

Ako je bilo problema, vise ga nema sto se server tice, sada sve funkcionise, upravo zavrsio partiju :)
 
Taman sam par dana na odmoru, danas resio da se malo posvetim BF4 kada ono prvo sto sam video je da im serveri ne rade. Ok, nema problema, ionako sam navikao na to a i uzeo sam Football manager pa sam uspeo nekako da ubijem vreme (i vise nego sto sam planirao ako cemo pravo :) ). Posle toga uspem da udjem kad ono neki ******ski server bez auto balansa. Nas petorica protiv njih 20, Domination. *****ski i neigrivo. Aj onda da promenim server, udjem u neki drugi, ubijem prvog kad ono, Killed in action. Ok, pomislio sam prvo da radi auto balance pa sam prebacen u drugi tim. Ubijem drugog kad opet Killed in action. Mozda je ovo neki Pistol&Knife server? Ukucam !rules, pise sve je dozvoljeno. Krenem dalje, ubijem sledeceg i opet Killed in action. WTF???

Postoji li opcija da se serveri dodaju na ignore listu u BLog-u? Sve je vise i vise servera sa adminima budalama. Nije dovoljno sto me DICE/EA prcaju jos mi samo fale neizivljeni klinci...

Igraj BF3 :D ili se priključi Dayz ekipi :D
 
Nazad
Vrh Dno