Šta je novo?

Battlefield 4

Kakve psihopate:


843RpiI.jpg


:d
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li mi se samo cini, ili je netcode poslednjih par dana jos gori.

Danas sam imao mnogo situacija gde sam bacio kasiku iza zaklona... Imao sam i makar 6-7 kill za kill razmena( i to posle samo 2-3 partije ).

Takodje sam posetio i nebo na Siege of Shangai mapi. Iz zezanja sam skocio na glavu jednog rakuna i odleteo sam par kilometara u vazduh.
 
Ubagovan spawn ili teleport hack?

 
Koliko je realno da lik level 5 na maloj mapi, Domination mod, ima skor 40-5, a da ne čituje? Jeb'o ga leš.
 
Realno toliko da je morao da ponovo kupuje igru jer je banovan na 90% servera
 
Ubagovan spawn ili teleport hack?



I meni se to dešavalo baš na Locker-u da lik uleti kod nas u grupu,ali ne verujem da je hack jer ginu u roku od odmah,jedno deset njih iz gužve ih automatski gađa čim naslute crveno iznad glave. Mislim...neisplativo im što bi to radili.
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno zasto ne mogu da igram china r. iako imam u mom profilu onu zelenu ikonu ja ne mogu da udjem na server gde se igra i ovaj novi DLC? Vraca me na origin? Da instaliram updejt ali ja kad odem na BF4 da popravim igru on mi kaze da je up to date? Mozda ja imam samo vanila igru ali opet mi nije jasno zasto onda imam u mom profilu onu zelenu ikonu koja kaze da mogu da igram i taj novi dodatak? Na servere gde se igra obican BF4 nema problema da udjem. Gde ima da se uzme premijum?? i po kojoj ceni???
 
Poslednja izmena:
I meni se to dešavalo baš na Locker-u da lik uleti kod nas u grupu,ali ne verujem da je hack jer ginu u roku od odmah,jedno deset njih iz gužve ih automatski gađa čim naslute crveno iznad glave. Mislim...neisplativo im što bi to radili.



Meni se nesto slicno desilo na Hainan, tdm. Kada sam preskakao zivu ogradu odjednom sam poleteo preko pola mape i stvorio se u hotelu. Bagfild.
 
Nije mi jasno zasto ne mogu da igram china r. iako imam u mom profilu onu zelenu ikonu ja ne mogu da udjem na server gde se igra i ovaj novi DLC? Vraca me na origin? Da instaliram updejt ali ja kad odem na BF4 da popravim igru on mi kaze da je up to date? Mozda ja imam samo vanila igru ali opet mi nije jasno zasto onda imam u mom profilu onu zelenu ikonu koja kaze da mogu da igram i taj novi dodatak? Na servere gde se igra obican BF4 nema problema da udjem. Gde ima da se uzme premijum?? i po kojoj ceni???

A u Originu,tamo u "info" od igre,jel imas Chinu?Treba da bude slicica od CR-a,pored one "reklame" za premium.
 
Kad odem na info premijum je siv a china raising je ok???? Ali ne migu da se konektujem na server.

To sam imao i ja.Mada sam tada menjao windows,pa sam mislio da je zbog toga.Onda jos nisam imao premium,pa sam uradio ono sto je bila fora da mozes da igras CR iako nisi premium.Tada je vec je mogao CR da se igra za sve koji ga imaju,ali meni nije dalo.Bilo je uputstvo na SK forumu,a mozda i na ovom.Promenio sam u registriju jednu liniju teksta,nesecam se vise.Uglavnom posle je proradilo.
 
Evo resenja za sve one koji imaju problem da se konetuju na China R. mape, meni je ovo pomoglo

Next check out these steps below:

1. Log out and fully exit Origin
2. Open your Registry Editor - Type in regedit on the Start Menu Search field and press Enter
3. Navigate through HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Wow6432Node > EA Games > Battlefield 4
4. Check if there is a folder named Xpack1 under Battlefield 4
If YES -> Click on Xpack1, on the right pane check if there is a string named Installed, the Value data should be True
If NO - right-click on Battlefield 4 > New > Key
- a new folder will be created, name it Xpack1
- right-click on Xpack1 > New > String Value > name it Installed
- on the right-pane, double-click on Installed, set Value Data to True
5. Exit Registry Editor
6. Log in to Origin and Join China Rising Maps


NADAM SE DA JE OVO OK DA NE POPIJEM JOS BAN OD EA :)
 
Poslednja izmena:
E,jesam dao nevelike pare za igru(hvala AMD) ali ne mogu da verujem koje je stanje posle 3 meseca.Dva puta pogadjam heli i to,da prostite,najase na cev(slep bi promasio),vidi se da sam ga pogodio i ne dobijem ni utesnu nagradu za nadjeni bag.Na Golumd pruzi mi je spon na jednoj zastavi van mape.Em moram da eskiviram tenk koji zauzima zastavu,em moram da bezim iz "dendjer" zone.
 
Vratih se malo na BC2...
Daleko manje frustracija.
Sacekace ovo bolje dane (ako ih uopste bude)
 
Objasnio je lik sve što ne valja u BF4.
I to ono osnovno, pucanje, lag ubija igru.
Da ne pričam koliko su neke mape shitina neviđena.
 
I am back with more clips !
Prvi na redu, novi serijal zvani Funny and freaky moments

 
Poslednja izmena:
ha, ha ni ovaj nisam zavoleo vec drugi izlazi :D
 
Ma to su Pakterova nagađanja, ne uzimajte to zdravo za gotovo.
 
Da ih nije omeo fail na svim poljima sa startovanjem BF4(tj. da se nije bas videlo koliko nisu obracali paznju sta rade) 'ladno bi ove godine izasao sledeci deo.Dovoljno je videti levelovanje gde 3 meseca posle igre vec imas igrace na maksimalnom nivou.Pravljeno je sa ciljem da svi sve otkljucaju za godinu dana i "Daj novu igru zato sto sam baja crni pojas 7.dan".
 
Zapravo, meni licno je pristup multiplayer (pa i single player) igrama bez ikakvog besomucnog grindanja, farmanja i cega god gde se juri tzv. "carrot on a stick" daleko bolji nego stogodisnje vestacko trajanje igre samo zato sto nisam jos stigao do ultimativnog nivoa of awesomeness.
 
Nesto novo za promenu, shotgun action na Lockeru:

 
Nazad
Vrh Dno