Šta je novo?

Battlefield 3

A mi sto volimo vehicular warfare gotivimo Armored Kill. B2K i AK su mi najbolji.
 
Jok, ne treba mi premium za BF3, samo hocu jednu ekspanziju da kupim, ionako su po 2,5eur, pa ono dzab dzabe :D znaci Karkand, nista cim uplatim nesto na karticu, pada Karkand...
 
Idi na allkeyshop.com pa u pretrazi potrazi BF, msm nije bukvalno 2,5, ali bas su niske cene... Inace taj sajt mu dodje nesto kao nas itsvet, samo za igrice...
 
Aha, znam. Inace, zaboravih da pomenem-najbolje je uzeti Karkand jer dosta ljudi ima BF3 LE, koji je dosao sa Karkand DLCom. Ostali imaju premium ili vanilu, pa ces najcesce da nalazis servere sa Karkand mapama u odnosu na ostale DLCove.
 
Najveci problem su ljudi koji su sad poceli da igraju a imaju aimbot.
Igra klizi (skoro) savrseno inace.
Dodajte me "Surovi-Vrabac" :)
 
Starno mi nije jasno zašto se toleriše to varanje po igrama, bilo kojim, da ti koji se bave istim, svaki put ostanu bez igre, druga bi priča bila, a plus sami izdavači imaju duplu korist od istog, sa jedne strane zadovoljne igrače, a sa druge strane ovi što varaju kupovaće više puta istu igru
 
Starno mi nije jasno zašto se toleriše to varanje po igrama, bilo kojim, da ti koji se bave istim, svaki put ostanu bez igre, druga bi priča bila, a plus sami izdavači imaju duplu korist od istog, sa jedne strane zadovoljne igrače, a sa druge strane ovi što varaju kupovaće više puta istu igru

Prvih dana kad je EA delila bf3 za dzabe banovi sa serveri su leteli samo tako.
Bukvalno nisi mogao da pratis chat od silnih banova :p
Nesto sam misljenja da ovo dobrocinstvo od strane EA moze da im se obije o glavu, jeste prodace oni Bf3 premium i tako to ali zasto bi zaboga neko uzimao Hardline kad je vec uzeo Bf3 za dzabe?
 
Pa oni koju moraju da imaju najnovije vec imaju Bf3+ Premium i Bf4+Premium.
Ovo je bio s jedne strane PR potez da se malo igraci smeksaju ali i sa druge strane da novi igraci uvedu u Bf ekosistem.
Sve je to lepo, ali ne znam koliko ce da im se to isplati...
S druge strane ti sto su uzeli Bf3 za dzabe, tesko da ce odmah da kupe Hardline, ako ga uopste kupe...
 
To što su podelili 2+ godine staru igru je odličan potez, i to iz više razloga:
Dovode nove ljude na Origin, jer je BF njihova ekskluziva
Sam BF pored premium-a ima brdo sitnih kupovina, što je odlična prilika da se nešto proda
Pune servere i oživljavaju samu igru, i uvode nove klince koji do sada nisu probali BF a nisu mogli da ga kupe, i da se razumemo, ko nije kupio BF3 u poslednjih 2 godine, neće ga kupiti ni sad.

Mislim da je dobra politika da se ovakve MP igre (koje izlaze jednom godišnje) posle nekog vremena, obara cena 50%, jer im je u cilju da što više njih oseti njihov proizvod, velika je šansa da će sutra kupiti novi deo.

BF: Hardline je nešto novo, odskače BF sage, ali šta je tu je, videćemo kako će da prodje
 
Zanima me konkretno pitanje;

- Da li moram da koristim iskljucivo zadnji (najnoviji) otkljucani "assault rifle" da bi nakon skupljanja bodova otkljucao novi model "assault rifle" ?
ili
- Mogu da koristim bilo koji prethodni "assault rifle" za skupljanje poena... pa ce se novi gun otkljucati svejedno nakon dovoljno poena ?

Seca li se neko ?
 
Zanima me konkretno pitanje;

- Da li moram da koristim iskljucivo zadnji (najnoviji) otkljucani "assault rifle" da bi nakon skupljanja bodova otkljucao novi model "assault rifle" ?

Ne.

- Mogu da koristim bilo koji prethodni "assault rifle" za skupljanje poena... pa ce se novi gun otkljucati svejedno nakon dovoljno poena ?

Da.
 
Ja mislim da ti treba assault score za otkljucavanje. Nije bitno sa kojim oruzjem igrac, samo da je assault rifle...
 
Obrisao sam igru, skinuo sam dok je bila za dz, igrao nekih par dana i procenio sam da mi je nepotrebna pored Combat Arms-a, koji me vise zabavlja i vise je moj tip igre :)
 
Jel mogu samo da te pitam koji je jos tvoj tip igre osim CA?
 
Covjeku se ne svidja, nije jedini. Samo mi nije jasno zasto i dalje igras CA pored COD-a i mora slicnih boljih igara ? Jesil probao black light ?
 
Poslednja izmena:
Jel mogu samo da te pitam koji je jos tvoj tip igre osim CA?

ako cemo u tom reonu, onda Unreal Tournament i Quake...

Covjeku se ne svidja, nije jedini. Samo mi nije jasno zasto i dalje igras CA pored COD-a i mora slicnih boljih igara ? Jesil probao black light ?

COD mi je bolji od BF sto se gameplay-a tice, ali mi nije bolji od CA... vise volim taj arkadniji i zabavniji tip pucacine... bez nekih preteranih simulacionih aspekata, koji se odnosi na kretanje i nisanjenje...
takodje vozila u jednom fps-u, pa jos u naslovu koji je online, jedno veliko NO NO...
takodje, CA je free, a COD se placa...
jeste mator CA, voleo bi da izbace novu veziju u naprednijem engine-u i sa kvalitetnijom zastitom... makar i poceli da ga naplacuju... probao sam dosta fps-a online, ali mi CA svakako najvise lezi, nekako su bas uboli sta meni prija u jednoj online pucacini :)
 
Da ali recimo BF3, jeste placa se ali i nakon 3 godine zivi. Zar ne vrijedi para ? Tako i COD, nije mana uopste sto se placa.


Razumijem ukus ali mi i dalje nije jasno sta vidis u njoj. Ne pase ti neki drugi gameplay ali su igre neuporedivo bolje. Rekao sam ti. Bio sam na CA, kada sam presao na AVA-u bilo mi je wow.. a kada sam presao na battlefield play4free kao da sam ameriku otkrio. ..revolution!

Ali dobro, tvoj ukus.
 
nije poenta dal nesto vredi para, vec to da ako nemas para za nesto, onda igras za dz...
mada ja sam igrao i te igre sto se placaju, pa se uvek vracao CA...

ne slazem se da su druge igre bolje, osim u tehnickom aspektu...
kao sto rekoh ca je ubo gameplay kako treba i igra je zabavna, a to je ono sto mi sad prija...
takodje ima bolje resen klanski sistem i chat, od svih drugih online pucacina, kao i najveci izbor oruzja, opreme, i njihove customizacije...
za jedan free naslov, i previse :)
jedino sto je kolje je bas zastarela grafika, ali kad se naviknes, ne smeta ti...

postujem ja i tudje ukuse, samo sam napisao svoj licni, te da ne idemo dalje u off na ovoj temi :)
 
Je li neko imao problem da Bf3 normalno krene loaod igre i kad treba da pocne:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player
RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Ne znam sta mu je odjednom...dosad je radio normalno... Punk buster uredno updejtovan ?
(Win7 64)
 
Poslednja izmena:
Imao sam ja taj problem, sada da li sa Bf3 ili bf4 ne sećam se tačno. Uglavnom, posle dosta muke rešio sam ga tako što sam potpuno obrisao punkbuster pa ga skinuo posebno i u instalaciji odabrao igru.
 
Jel igra mozda neko Battlefield Play4Free?
 
Zaobidji to u širokom luku.
 
Nazad
Vrh Dno