Šta je novo?

Battlefield 3

Je li neko imao problem da Bf3 normalno krene loaod igre i kad treba da pocne:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player
RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Ne znam sta mu je odjednom...dosad je radio normalno... Punk buster uredno updejtovan ?
(Win7 64)

meni je pomoglo
 
Nije igra kao igra smeće. Jeste mozda poslije AAA naslova ili pored BF2, vec sto je igra p2w kojeg odavno nisam vidio.

Naime, ako me dobro sjecanje drzi, kostimizacija jedne puske je poprilicno velika. Mislim da je veca nego u BF4, medjutim kundak jedne puske je kostao 10 ili 20€. Gdje su ostale stvari popit cijevi, optike, drške itd.. A nisam vidio da se ti top dijelovi mogu kupiti ingame krreditom. Puske koje se kupe ingame novcem traju par dana tako da je ni zadrzati ne mozes. Uostalom kao i u 99% free FPS naslova.

Postoji free podjela na dnevnoj bazi sa onim kartama. Ja sam dobio AEK 971 koji je naravno neupotrebljiv bez dodatak tako da, kako rekoh, zaobidji to djubre.

Free 2 play naslovi su podložni promjenama biznis modela pa ne znam kak ostvari stoje u ovom trenutku ali sumnjam da je manje pay 2 win. Ipak je to EA.
 
Poslednja izmena:
moram priznati da nikad nisam igrao battlefiled 3.posto smo ga svi dobili negde resio sam da ga instaliram.problem je sto kad kliknem na ikonicu otvori mi se browser i kaze
Download and install the latest Browser Plugin to play the game.
sad meni nije jasno jel se ovo igra iz browsera ili sta se tu desava.
 
Poslednja izmena:
Otvori battlelog u browseru i uloguj se.Instaliraj taj plugin.Igra se ne pokrece na ikonicu,nego iz browsera.
 
mislim da ce izleteti brze nego sto sam je instalirao :)
 
Ma da, plugini su gori od programiranja. Ko ce to da instalira. Briši govna.
 
Evo ja uopste ne mogu da pristupim sajtu, tj battlelogu, a ni FIFA 14 ne radi tj kao konektovan sam na njihove servere, ali kod seasons-a ne moze da udje u lobby, tako da su verovatno EA server malo u k**cu...
 
potrebna mi je pomoc!
zadnjih par dana od kako neprestano igram BF3 dogodio mi se problem meni nepoznate prirode :type:
-kamera mi uvek gleda na gore u nebo
-ponekad mi se zvuk izgubi
-ali ja sam igricu izbrisao pa opet install ali i dalje mi kamera uperena u nebo (sta da radim sad) zbunjen sam krastavac...
 
Jel ti se to da kamera gleda nagore desava u jos nkoj 3d igri?
Kog misa imas btw?
 
1004004011104470.jpg
ROCCAT Kova[+] Mouse
-mis je dobar
-internet dobar
-Pc dobar
ali sta nevalja to mi nije jasno???
 
potrebna mi je pomoc!
zadnjih par dana od kako neprestano igram BF3 dogodio mi se problem meni nepoznate prirode :type:
-kamera mi uvek gleda na gore u nebo
-ponekad mi se zvuk izgubi
-ali ja sam igricu izbrisao pa opet install ali i dalje mi kamera uperena u nebo (sta da radim sad) zbunjen sam krastavac...


Da li mozda kojim slucajem imas povezan volan?
 
ljudi bio je to samo glupi povezani Logitech GT Driving Force (volan)
HVALA VAM NA POMOCI :wave:
evo jedna pesmica od mene :smash:
 
Posle godinu dana i preseljenja izvan Srbije nabavih novi komp i reko ae ponovo da probam bf3. Skinuo sam i instalirao origin , skinuo igru i kad kliknem na play naravno origin povuce browser i instalira plugin. I kad kliknem continue nista se ne desava. Installer mi je dao znak da cu mozda morati da ponovo pokrenem browser i to sam i uradio i opet isto isto.Uvek skida isti plugin i nece da starta igra.Ima li neko resenje ako je imao isti problem ?
 
Posle godinu dana i preseljenja izvan Srbije nabavih novi komp i reko ae ponovo da probam bf3. Skinuo sam i instalirao origin , skinuo igru i kad kliknem na play naravno origin povuce browser i instalira plugin. I kad kliknem continue nista se ne desava. Installer mi je dao znak da cu mozda morati da ponovo pokrenem browser i to sam i uradio i opet isto isto.Uvek skida isti plugin i nece da starta igra.Ima li neko resenje ako je imao isti problem ?
Probaj drugi browser.
 
Ne valja tako nesto baguje.
Ides ovde http://getbblog.com/en/ i skines plugin za tvoj browser i instaliraj rucno.
 
Resio sam google mi je pomogao, iskljucio sam cloud u originu i ocistio cash browsera
 
Ima li jos neko problema sa stucanjem igre nekoliko minuta od pocetka igranja ovih dana? Igra je sljakala na max sasvim lepo nekih godinu dana (otkako je bila za dzabe :) ) ali mi u poslednjih par nedelja nevidjeno zapinje nakon par minuta lepog rada. Ne znam da li je to povezano sa poslednjim update-om origin-a. Probao sam razne stvari sto sam nalazio po netu (3-4 verzije drajvera, gasenje msi afterburner-a, cool & quiet-a, origina u igri, igranje sa grafickim opcijama, pratio zauzeca gpu-a, cpu-a i ram-a, rad diska, temperature, ping i nista neobicno nisam primetio. Jedino sto mi pada na pamet je nedavni update DirectX-a zbog pCARS-a, ne znam da li to ima neke veze, ni kako da vratim stariju verziju.
 
Meni brljavljenje Origin igara resava samo nov Win, ali ni to ne uvek.
 
Napisao je da jeste...treba videti i onaj cloud/pc sync folder da li je u pitanju.
 
Pa sto ne napise koju masinu ima, ili da se sad svi igramo pogadjalica?
Meni Bf3 radi bez problema.
 
Nazad
Vrh Dno