Šta je novo?

BATTLEFIELD 2042

 
Je li moguce da je ovih 1GB day one patch ?
 
Escape from Tarkov je za ovo model završene igre.
 
Je li moguce da je ovih 1GB day one patch ?
Pisalo 6gb na ea launcheru, skinuo preload(uzeo sam standard) i nisam mogao da pokrenem trial od 10h jer je druga verzija igre. Morao sam da skinem opet trial da bih mogao da igram 🤡
 
au al su ga ukakili :)
a inace sam veoma tolerantan na BF

igrom slucaja nisam preorderovao, kakva sreca
 
Arica i Valparaiso vrede sve ove pare da ih igram u 4K i 128 igraca....
Sad cu i ostalo sa portala.....
Ovo ostalo cu da probam kada mi bude dosadno..... :d
 
Da li jos neko ima problem sa novim 496.76 nvidia driverima, kreša na desktop nakon 10 sekundi partije. DX error.
 
Ovo izgleda vrlo zanimljivo
 
Sta je bre ovo. Ko sabnautiku da igram. Performanse lose uz prisutni rubber band. Nemam preciznu kontrolu ni nad igracem ni nad pucanjem. Ko da se sve pod vodom odvija.
Braketrough je haotican. Koknvest nesto bolji. Jos malo cu da izvrtim ova 2 moda pa sutra ide portal.
Inace na 496.76 driveru nemam problem za sada. Juce sam ga instalirao express, bez DDU-a.
 
Hardcore 128 igraca serveri na portalu su odlicna zabava. Lakse se tolerisu lose performanse kada je TTK brzi.
Jedini problem je sto je na Portalu trenutno stopirana progresija oruzija jer su pravili grind servere sa botovima.
 
Previse konfuzno za mene.Mali helikopteri i naravno veliki prejaki.Hazard je dobar ali uglavnom upadnes na server sa ekipom koja prebrzo zagine. Ceka se mnoooogo da se krene opet sa igrom u Hazard delu. Prevelike mape. Oruzje da spremis u onom sanduku da li je to od CoD fora sta vec...desni klik,levi klik,pa ono T...nerealna montaza u borbi. Pucas kao na svadbi i uglavnom ne pogodis. Uzeo sam prvo EA Play i probao 10 sati pa Pro...valjda ce upeglati ovo jer ovo je polovna igra za povelike novce...
 
Ja instalirao, na novom nalogu BF1, i ne mogu da verujem, koliko je ta igra, ispred ovog polu-proizvoda.
Umesto da napreduju, oni su izbacili igru, koja je po meni, ubedljivo najgori BF ikada, i mislim da ce tesko neko moci da napravi gori proizvod.
Taman sam se dosta odmorio od BF1, i bas mi legao sada.
Mape odlicne, atmosfera...
 
U top 10 je na steamu, plus origin:

image.png
 
Mislio sam na BF1. A sto se mene tice, BF2024 ce ipak malo da odmori. Necu da refundujem, neka ga, ali mora malo performanse da srede kao i napucavanje. Taman ce do tada i portal da se iskristalise sa slozenijim modovima i serverima koje ce EA da hostuje. Najbolju varijaciju Hardcora koju sam igra prvo vece, vise nisam mogao da nadjem jer lik vise nije hostovao. Tako da oslanjanje portala iskljucivo na igrace nece da pije vodu.
 
Vrhunska igra. Gameplay savrsen, ima BF4 vibe. Mada sam obozavao i BF1 i BF5.

Specijalisti su brutalno dobri iako sam negodovao pre svega. Sada mi se bas svidja.
Mape su prevelike ali kako vise igram navikavam.

Scoreboard ne mogu da prihvatim izludjuje me. Ocaj odluka.

Generalno sam prezadovoljan. Igra ima ogroman potencijal. Mozda cak i da bude najbolji ikada. Ima i fun momente. Sundance je savrsen za zezanje i upadanje iza ledja.
Naravno ima svasta da ispeglaju ali generalno baza igre je vrhunska.

Ovo su utisci sa XSS.
 
Iskreno, ne vidim šta je u ovoj igri toliko loše, a dignuše ljudi prašinu kao da se desilo ko zna šta.
Istina, nisam nešto puno igrao do sada, ali ovo mi je klasičan BF.
Jedino mi se mape ne sviđaju preterano, bezveze su ih proširili pa ako nemaš vozilo, pešačiš po par minuta do sledeće zastave/sektora.
Igra definitivno ne vredi punu cenu, ali za neko mindless zajebavanje sa drugarima je kul, kao i svaki BF u suštini.
 
Ma da, ja sam oduvek želeo, da me u BF napada, leteca veverica - heroj.
Pa ova igra, skoro da nema dobrih stvari.
Sto se mene tice, ima loših stvari, koliko hoces.
To je moje misljenje, i verujem, da ima ljudi, kojima je sve ovo ok.
 
Igra i a svoj target audience. Njima je dobro, jer je za njih pravljeno.

Mi "starci" smo trebali još posle BF4 da kupimo prnje i da se nosimo u neku drugu franšizu. Ova nas ne želi više.
 
Igra i a svoj target audience. Njima je dobro, jer je za njih pravljeno.

Mi "starci" smo trebali još posle BF4 da kupimo prnje i da se nosimo u neku drugu franšizu. Ova nas ne želi više.
Evo i ja sam ta matora prica ali meni Hazard odlican. BF3 mi je bio top,navikao se i na BF4 i uzivao u igri i sada se nadam da ce u dogledno vreme ispeglati ovo kao i maltene svaku do sada sto su zeznuli u startu pa opravili.Hazard sa 3 prijatelja je meni bas legao i nemoj da se predajes :).
 
Posle jos malo igranja mislim da su mape ipak slabe. Jesu velike, impresivne i atraktivne ali ne i funkiconalne. Flow igraca je los, svaka mapa je presecena na pola sa velim praznim prostorom gde si kao pesadinac veoma ranjiv. Retke su partije gde timovi konstantno cirkulisu i preuzimaju objektive. Ubrzo po pocetku partije oba tima zauzmu jedan deo mape i vecina ga se drzi do kraja.
Mape me sve vise pocecaju na jedan deo neke battleroyale mape, gde su ti veliki prazni prostori ok jer u okolini nisu svih 128 igraca sa sve letelicama i vozilima.
Ovo je realan i pametan potez devova, mogao je da se dogodi veliki uspeh. Ali izgleda da se battleroyale i battlefiled igraci nece naci na pola puta.
 
Malo poprave malo novi skinovi :)

xkjr51z2f3381.jpg
 
Nazad
Vrh Dno