Šta je novo?

Banka Intesa

Iz nekog razloga ne mogu da napravim Payoneer karticu, ali to sad nije bitno, mene i dalje zanima da li iko zna zasto Intesa uzima okruglo 10 dolara od svake uplate? Nije nijedna naknada niti procenat za bilo sta jer je uvek 10.0 dolara iznos, a razlicite su uplate.
 
Pa meni na racunu firme uzimaju 16e (za neke sume) dok je za nise sume uziala 10e cini mi se...
 
Pitaj ih opet. Tesko da ce ti neko ovde znati tacan odgovor. Moraju da ti daju preciznu informaciju.
 
Šlogirala mi aplikacija (nova) i neće da me pusti. Izbacuje "internu serversku grešku". Kontam da ili imaju problem (što nije isključeno, već se dešavalo) ili je to "unapređenje" koje su pominjali pa ga sada preko noći odrađuju.
 
Poslednja izmena:
Verovatno ta promena/unapredjenje za koje smo dobili sms obavestenje danas.
Ko zna… ja sam jos uvek na staroj app.
 
Ni meni nova ne radi, ali su u novu dodali stare šablone, radili je pre ponoći :) Ko se žalio za to, ispravljeno je.
 
Što sam se obradovao zbog ovog obaveštenja o dva bankomata na Novom Beogradu koji primaju i isplaćuju evre, evo ceo dan častim rodbinu i kumove.

/s
 
Nova ne radi, trazi update ali ga nema. Stara mi radi normalno. iOS
 
I meni prijavljuje nova da ima unapredjena verzija. A na AppStore-u (US) nema nista novo.
Ima li neko da proveri na Srb store-u?
 
Izašao update i za iOS. Sa update-om su uveli i novu opciju PRENESI koja za sada ne može da se aktivira, izbacuje internu grešku.
 
Na dosta mesta izbacije grešku. Bar ova za Android. Naravno, opet nedovršen proizvod.
Nego, jeli ima neka opcija da se isključi vibracija u okviru te aplikacije, užasno me nervira?
 
Njima se sa svakom novom verzijom aplikacije raspadne sistem.
Sada sam dobio poruku da do 11.10. uplatim 3500din za ratu po kreditnoj kartici, iako sam ratu uplatio pre nedelju dana. A i iznos obavezne uplate je ustvari 3 puta manji.
Pokušao sam da dobijem korisnički, ali posle 20 minuta čekanja, odustao sam. Postali su u mnogim stvarima dno.
 
Konačno stiže notifikacija za kartice. Barem meni.
 
Kada kazete notifikacije za kartice, pretpostavljam da mislite na uplate i isplate?
 
Testiram popodne 🤙
 
za huawei u appgallery jos nije uradjen update, stoji 14.06.2021. poslednja verzija, takodje kada se uradi instalacija, kaze da nije azurirana aplikacija..
 
Meni nije dalo da se ulogujem na staru, pa sam morao novu da skinem, radi normalno. NIsta nisam jos placao. :D
 
Updatovano, izgleda da su malo ispeglali.
Doduse stiglo je obavestenje da moram da platim 23000 RSD po kreditnoj a kreditna na 0 :D
 
Hoces novu aplikaciju a neces da platis? Ne ide to tako🤣🤣🤣
 
Potvrđujem da stižu obaveštenja po transakcijama za kartice, nisam ni primetio dok sam plaćao na kasi.
 

Prilozi

  • IMG_20211009_125338_579.jpg
    IMG_20211009_125338_579.jpg
    46.1 KB · Pregleda: 34
Nazad
Vrh Dno