Šta je novo?

Banka Intesa

Meni otisak radi od prvog momenta kada sam je instalirao, pre 10ak dana.
 
Hvala na pomoći, kada bi mi palo da kliknem inforamcije i usluge, Odabirom devizne kartice pa onda to informacija i usluge, pa su tu vidljive informacije, Limiti koje je moguće menjati, Povezane kartice ee e tu je virtuelna, od opcija nudi, cidi porvrdu podeli i blokiraj karticu, nema obriši. Takođe postoji opcija kontrola korišćenja GEOLokacije, kao i vremenski period.
Da, u aplikaciji nalazim virtuelne kartice ali na web portalu ih nema 🤔
 
Isto, u portalu je deo sa povezanim karticama prazan, a u aplikaciji se pojavljuju. Takođe, kada pokušam da blokiram virtuelnu karticu, dobijam poruku "Interna serverska greška".
 
Jbt konačno samo provalio što nisu htele virtuelne kartice u inostranstvu da prolaze 😂
Ovo zaokruženo mi je bio stavljeno na 0.00€

Čim sam promenio na 50€ proradilo ke sve

IMG-4a9e04e43d33ffa09a797089d71c8c6f-V_edit_159557545274610.jpg
 
Da li je mozes postaviti za visestruka placanja? Nesto sto s eponavlja na mesecnom nivou?
Da li su nekom skinuli odrzavanje? Ne vidim jos da su meni.
 
Ja nema sanse da aktiviram, ne stize mi sms za aktivaciju, koristim SMS OTP pa nemam IntesaMobi app.
Ortak koristi IntesaMobi app i njemu smo iz prve aktivirali kroz mToken.
 
Da li je mozes postaviti za visestruka placanja? Nesto sto s eponavlja na mesecnom nivou?
Ako misliš na virtuelnu karticu trebalo bi da možeš pošto imaš opciju jednokrana virtuelna kartica i višekratno korišćenje.
Ovo za višekratno korišćenje možeš da koristiš za višestruka plaćanja ali ne znam da li je moguće da namestiš da se samo ponavlja na mesečnom nivou.
Ako sam dobro razumeo šta si pitao.
 
Tako nekako, imam 3,4 stvari koje placam mesecno i to tacno u dan. Ne znam kako bi to funcionisalo. Necu da cackam, svaako imam visa internet pa neka tako i ostane.
 
Dobra stvar kod nove aplikacije je što se može koristiti otisak prsta. Odlična opcija su i te virtuelne kartice. Loše je što se za mnogo opcija dobija internal service error. I samo prijavljivanje i povezanost sa starom aplikacijom je suludo. Kakav withkey, koj moj. Teška beta.
 
Ja staru obrisao
 
Tako nekako, imam 3,4 stvari koje placam mesecno i to tacno u dan. Ne znam kako bi to funcionisalo. Necu da cackam, svaako imam visa internet pa neka tako i ostane.
Ima "trajni nalog slobodna forma", može da se odabere prvi datum plaćanja, učestalost (dnevno, nedeljno, mesečno....)
 
Meni nova aplikacija ne radi, izbacuje internal server error 130 kada pokušam da uplatim. A u staru ne mogu da se ulogujem. Koja glupost
 
realno nismo od njih ni očekivali da će sve radi kada puste zvanično. Ako su uopšte pustili zvanićno.
 
Realno, kad je neka banka izbacila aplikaciju, a da je sve radilo kako treba iz prve?

Meni se stvarno svidja nova app, ima dosta korisnih stvari, dosta brze radi od prethodne i novo e bankarstvo takodje mnogo lepse izgleda.

Sto se mene tice, ja sam zadovoljan ovim updateom.
 
Ovaj novi tandem web i mobi aplikacije ima jedan veliki hendikep.

Naime, sada je mobilna aplikacija neophodna za logovanje na web aplikaciju (da bi se dobio onaj #withkey). To znači da ako ostanes privremeno bez telefona (pokvari ti se, ukradu ti ga…), potpuno gubiš prostup svojim finansijama onlajn. To može biti jako, jako neprijatno ako si negde na putu. Mobi aplikacija se pritom ne može instalirati na dva mobilna uređaja, jer kaže da se, čim se instalira na drugom, gubi registracija na prvom.

Ne znam gde im je bio mozak kad su smišljali ovaj sistem.
 
Dodatak na gluposti.
Sad gledam u starom onlineu mogu da podnesem zahtev za novu karticu. U novom je opcija da me pozovu ako sam zainteresovan. Da hocu da pricam sa njima isao bih u ekspozituru :D
 
Ovaj novi tandem web i mobi aplikacije ima jedan veliki hendikep.

Naime, sada je mobilna aplikacija neophodna za logovanje na web aplikaciju (da bi se dobio onaj #withkey). To znači da ako ostanes privremeno bez telefona (pokvari ti se, ukradu ti ga…), potpuno gubiš prostup svojim finansijama onlajn. To može biti jako, jako neprijatno ako si negde na putu. Mobi aplikacija se pritom ne može instalirati na dva mobilna uređaja, jer kaže da se, čim se instalira na drugom, gubi registracija na prvom.

Ne znam gde im je bio mozak kad su smišljali ovaj sistem.
Isto sam pomislio danas.

Ocekivao sam da ce kada puste sajt biti opcija i za logovanje klasicno sa user/pass kao sto je bilo na staroj verziji. Ovo mi sada gubi bas smisao elektronskog bankarstva.
U sustini da bi neko koristio elektronsko bankarstvo, mora da ima funkcionalno mobilno bankarstvo. Nema logike na taj nacin vezati te 2 razlicite usluge...
I upravo ono sto si napisao - u slucaju gubitka/kvara telefona ostajes prakticno zakljucan.

Jako los koncept po mom misljenju. Nadam se da ce izmeniti.
 
@balsa I da mozes da se ulogujes sa user/pass, jedino sto bi bila prednost je uvid u stanje, a i ranije je telefon bio potreban prilikom placanja zbog m-tokena.
 
Ne samo uvid. Mogla se raditi razmena valuta na devizne racune i obrnuto. Prebaciti sredstva na devizni i placati preko interneta, gde je dovoljan samo SMS kod za potvrdu koji zahteva telefon, ali ne i mobilno bankarstvo da bi to mogao uraditi. Takodje prebacivanje sredstava na kreditne kartice, kreiranje sablona, itd.

Samo placanje nije moglo bez mobilne aplikacije.
 
Можете користити стари on-line док буде у животу :)
 
Odrzavanje za maj naplatili po starom. Za hit racun 300 rsd.
 
I nisu naplatili devizne. Tu je ono sa ludim i zbunjenim.😁
 
Meni je stiglo sinoć obaveštenje da su skinuli održavanje iako sam imao problema sa aktivacijom i nisam siguran da sam uopšte uspeo da aktiviram.
 
Meni uredno stižu sva obaveštenja sa nove aplikacije, uplate/isplate/puštene kartice i sl

Jedino me ova bela boja ubija, što ne staviše dark mod, oči će mi stradati
 
I sa ovom opcijom nam vise ne treba dodatni devizni i visa internet :D
Nisam siguran da razumem ovaj deo. Kapiram da je većini potreban jedan račun kao "storage" na kojem držimo većinu nekakve ušteđevine koja nije oročena i jedan devizni koji je prolazni i na koji s vremena na vreme prebacimo neki manji iznos kad plaćamo Classic Debt ili Visa Internet karticom ?

Da li sam dobro razumeo da je koncept virtuelne kartice samo digitalna kopija kartica ali fizički moraš da posedujes tu karticu i da shodno tome plaćas i onih 125 din po računu ?
 
Nazad
Vrh Dno