Šta je novo?

Banka Intesa

Pozdrav, redovno mi je isla zarada u Banci Intesi. Sta se desi ako jedna zarada izostane i ne legne jedan mesec a sledeci legne?
 
Sta bi se desilo? Pa ne moze tebe banka da natera da radis ako ti neces🤣🤣.
 
Pozdrav, redovno mi je isla zarada u Banci Intesi. Sta se desi ako jedna zarada izostane i ne legne jedan mesec a sledeci legne?
Ne desava se nista, ukoliko nemas dovoljno sredstava da oni skinu za odrzavanje racuna, odmah prilikom sledece uplate ti skidaju za taj mesec za koji nisi imao na racunu ( barem je tako bilo ranije, ja sam imao racun na koji godinu dana nisam imao nikakvih uplata, s tim da kada sam ga ugasio prvo sam trebao da uplatim za mesecno odrzavanje pa tek onda da gasim )
 
Preskok zarade može uticati samo na dozvojeni minus, ako ga imaš.
 
Meni ni posle ovog ažuriranja ne prikazuje trgovca za proknjiženu transakciju, čak ni kad na nju kliknem i proširim onaj meni 'više detalja'. Dok se vodi kao rezervacija, uredno piše, ali posle piše samo 'POS' i to je to. Pre je pisalo kad uđem u transakciju. Vidim da ste pisali o tome, ali ne znam šta je na kraju ostalo - vidi se ili se ne vidi?
 
Meni se vidi trgovac samo kad uđem u deo "Moje kartice --> Transakcije --> Osnovne informacije" u delu "prodajno mesto". U svemu ostalom pa čak i potvrdama o uspešno izvršenoj uplati preko kartice piše da sam ja primalac, što je mnogo veliki propust. Ne znam imaju li oni volje da ovo isprave ili ne? Treba vremena naći određenu transakciju, moram svaku ponaosob da otvaram dok ne nađem onu koja mi treba. Nekad mi znači jer znam okvirno koliko novca sam potrošio ali to nije uvek slučaj.
Ujedno, pročitao sam na google play da ljudi isto imaju problem sa prikazom PIN-a kartice i odgovor banke da su upoznati sa tim i da rade na rešavanju tog problema. E sad koliko će im trebati i zašto se apdejti ne testiraju pre puštanja nije mi jasno. Jedna greška u kodiranju i nastaju ko zna kakve greške.
 
Šta im je?

1659608593512.png
 
Meni se vidi trgovac samo kad uđem u deo "Moje kartice --> Transakcije --> Osnovne informacije" u delu "prodajno mesto". U svemu ostalom pa čak i potvrdama o uspešno izvršenoj uplati preko kartice piše da sam ja primalac, što je mnogo veliki propust. Ne znam imaju li oni volje da ovo isprave ili ne? Treba vremena naći određenu transakciju, moram svaku ponaosob da otvaram dok ne nađem onu koja mi treba. Nekad mi znači jer znam okvirno koliko novca sam potrošio ali to nije uvek slučaj.
Ujedno, pročitao sam na google play da ljudi isto imaju problem sa prikazom PIN-a kartice i odgovor banke da su upoznati sa tim i da rade na rešavanju tog problema. E sad koliko će im trebati i zašto se apdejti ne testiraju pre puštanja nije mi jasno. Jedna greška u kodiranju i nastaju ko zna kakve greške.
Dobro je bar da negde može da se vidi. Da je bezveze, bezveze je. Nadam se da će nekad to da reše.
 
Imam i previše strpljenja sa Intesom, imam kod njih i stambeni kredit, ali u Užicu ne rade ni bankomati danima kako treba, aplikacija stvarno previše loše radi, mislim ne može ni da joj se pristupi, pa me interesuje sledeće: Dal je ove radnike banke imalo sramota šta su napravili od nekada najbolje banke u Srbiji? Imalo dal ih je sramota!
 
Ja koliko primećujem, u poslednjih par meseci su sredili novu aplikaciju, tako da sada radi korektno.
 
iskreno i ja ne mogu da se pozalim... ima jos nekih sitnica koje moraju da se isprave ali bar radi...
 
Danas nešto ne radi kako treba, nikako ne mogu da izvršim plaćanje po šablonu po kom plaćam već mesecima - e sad da li samo ja imam taj problem ili danas još neko ima problem?
 
Проблема са овом последњом 6.0.95 iOS верзијом има напретек - споооро учитавање, поруке о грешкама учитавања података... Још један фијаско, у рангу оног новембарског прошле године. :poop:
 
Danas nešto ne radi kako treba, nikako ne mogu da izvršim plaćanje po šablonu po kom plaćam već mesecima - e sad da li samo ja imam taj problem ili danas još neko ima problem?
Da iste muke danas, na kraju sam izvršio plaćanje preko starog online sajta…
 
Pitao sam sto se tice zarade ako se jedna preskoci kako se gleda neto zarada?

tj prosek zarade posto gledaju 3 poslednje zarade. ako su bile dve po 35.000 maj i jun 35.000 a jul nista tj 0.

Jel to gledaju kao da vise ne primam zaradu kod njih i mora ispocetka bes obzira sto ce posle tog meseca kada nije bila sledeca biti?
 
Gledaju prosek - za šta, tačno?
Ako je za dozvoljeni minus - rekao sam, mogu da zapitkuju.
Ja primam platu oko 1. u mesecu, nekad pre, nekad posle, tako da se desi da u jednom kalendarskom mesecu primim jednu, već u sledećem mesecu budu dve. Sistem je to prikazivao kao neredovni priliv, i postavljali su pitanja, samo zbog odobrenog dozvoljenog minusa, iako nisam ulazio u minus. To je jedan od razloga zašto sam dozvoljeni minus ukinuo (ujedno, to je i jedan od najskupljih načina zaduživanja).
Primanja su i dalje u istom smislu neredovna, i više niko ništa ne pita (nemam nikakvu obavezu prema banci, osim da plaćam održavanje računa i obaveze po kreditnoj kartici.

Edit: neto zarada se utvrđuje potvrdom poslodavca, a ne na osnovu istorije priliva zarade na tekućem. Ništa te ne obavezuje da zaradu primaš samo u jednoj banci. Napiši jasnije za šta ti je ovo potrebno.
 
Gledaju prosek - za šta, tačno?
Ako je za dozvoljeni minus - rekao sam, mogu da zapitkuju.
Ja primam platu oko 1. u mesecu, nekad pre, nekad posle, tako da se desi da u jednom kalendarskom mesecu primim jednu, već u sledećem mesecu budu dve. Sistem je to prikazivao kao neredovni priliv, i postavljali su pitanja, samo zbog odobrenog dozvoljenog minusa, iako nisam ulazio u minus. To je jedan od razloga zašto sam dozvoljeni minus ukinuo (ujedno, to je i jedan od najskupljih načina zaduživanja).
Primanja su i dalje u istom smislu neredovna, i više niko ništa ne pita (nemam nikakvu obavezu prema banci, osim da plaćam održavanje računa i obaveze po kreditnoj kartici.

Edit: neto zarada se utvrđuje potvrdom poslodavca, a ne na osnovu istorije priliva zarade na tekućem. Ništa te ne obavezuje da zaradu primaš samo u jednoj banci. Napiši jasnije za šta ti je ovo potrebno.
Ja sam primao zaradu dugo i za online zahteve u pocetku mi je trebala potrvrda a nakon 6 meseci vise ne trazi sistem

Samo me zanima da li cu izgubiti tu mogucnost zbog te jedne zarade koju nisam primio da dobijem kredit bez potvrde o zaposlenju, isto tako ni u filijali nisu nista trazili da se overava.

A video sam u aplikaciji prikazuje sada da je neto zarada drugacija nije 35.000 neko 25.000 kada se podnose online zahtevi

Govorim to zbog tih online zahteva pise ukoliko iznos zarade nije realan prilozi potvrdu. A i za filijalu isto vazi hoce li traziti?

Ako znate i ako se razumete
 
Trazice ti naravno…
 
Sve si video i napisao sam - sistem te tretira kao da ti je zarada 25k, tako je izračunao. Jel ti problem da uzeš potvrdu iz firme o visini primanja, i nju podneseš u online zahtevu za kredit? Onda nemaš ovu vrstu brige.
 
Проблема са овом последњом 6.0.95 iOS верзијом има напретек - споооро учитавање, поруке о грешкама учитавања података... Још један фијаско, у рангу оног новембарског прошле године. :poop:
Total disaster! :mad: Sa ovim poslednjim iOS 16 (20A5339d) - ni ne radi. Prikaže se početna slika i isključi. Teško nama...
 
Ako putujem u Makedoniju, da li mogu sa Visa debitnom karticom koju koristim kod nas da plaćam i kod njih na POS terminalima (tipa putarina, kazne, prodavnice itd) ili to može samo debitnom? I kolika je provizija/konverzija?
 
^ ovo dranje važi za Visa Inspire karticu, vezanu uz dinarski tekući račun
Za Visa Debit vezanu uz devizni, nema nikakvih skrivenih troškova, preračun je praktično po srednjem kursu
 
Nazad
Vrh Dno