Šta je novo?

Banka Intesa

Prikazaće ti se ukupna suma kao rezervisana sredstva kad se proknjiži nakon par dana ako prodavac potvrdi kupovinu
 
Ko nije čitao detaljno cenovnik usluga, da se ne iznenadi kada bude išao po novu karticu.
Uz osnovni račun, njihov "proizvod" pod nazivom "uručenje kartice" košta 200 din 😁
 
Konačno izašla nova verzija aplikacije za iOS.

Od glavnih novosti koje primećujem - redizajniran deo za kartice, sada je mnogo pregledniji, plus konačno mogu da se podešavaju dnevni i mesečni limiti za potrošnju po karticama (POS, Internet i inostranstvo posebno).

Ko nađe još nešto zanimljivo neka javi.
 
Sad instalirah na iOS...jedno pitanje...koja je logika da za debitnu VISA karticu koja mi je vezana za tekući na koji mi leže plata i kojom plaćam kod nas, limiti budu iskazani u EUR????
 
Brljaju sa valutama, i dalje. Dešava se da ono đtp treba da prikažu u valuti - prikažu u rsd, i obrnuto.
 
Ćao, da li neko ima problema sa aktiviranjem Wave2Pay aplikacije preko intesinog sajta? Preciznije, greška neispravanog broja lične karte.
 
Ćao, da li neko ima problema sa aktiviranjem Wave2Pay aplikacije preko intesinog sajta? Preciznije, greška neispravanog broja lične karte.
Nisam ni ja uspeo, greške mi izbacuje pa sam otišao u banku na kraju.
Ko nije čitao detaljno cenovnik usluga, da se ne iznenadi kada bude išao po novu karticu.
Uz osnovni račun, njihov "proizvod" pod nazivom "uručenje kartice" košta 200 din 😁
Odavno se to pričalo ovde. Već smo se navikli da sve naplaćuju. Čekam kada će da bude naknada za korišćenje hemijske olovke.
 
Ko nije čitao detaljno cenovnik usluga, da se ne iznenadi kada bude išao po novu karticu.
Uz osnovni račun, njihov "proizvod" pod nazivom "uručenje kartice" košta 200 din 😁
Mislim da se to odnosi samo na osnovni račun.
 
Istice mi visa internet kartica sada u avgustu , sta i kako , opet placam 1000 dinara i?
 
Radi li nekom "Prikaz PIN koda kartice", meni svo vreme izbacuje "Desila se greška"? Moguće da je do njih.
 
Apdejtuju sistem da naplaćuje 100 din za pogrešno kucanje pina. :p
Jel to samo na bankomatima ili i na POS terminalima?

PIN od službene kartice i poslednje 4 cifre PIBa su mi iste, samo se razlikuje redosled. Povremeno ukucam PIB umesto PINa 🙄
 
^ jel ti nije lakše da promeniš pin, I rešiš to neslaganje?
A možda i nije pametno
 
Jel podrzava Intesa promjenu PIN-a za sve kartice? Moze li da se odradi iz mBank (posto se ne sjecam da sam vidio negdje)?
 
^ jel ti nije lakše da promeniš pin, I rešiš to neslaganje?
A možda i nije pametno
PIN mogu da promenim samo podnošenjem zahteva u banci.

Pre sam imao Unicredit, mogao sam da promenim PIN na njihovom bankomatu. Prvi put džabe, sledeći put se nešto plaćalo, ne znam koliko.
 
PIN mogu da promenim samo podnošenjem zahteva u banci.

Pre sam imao Unicredit, mogao sam da promenim PIN na njihovom bankomatu. Prvi put džabe, sledeći put se nešto plaćalo, ne znam koliko.

Moze da se promeni PINa na bankomatima Intese. Ja sam promenio. Imas samo proviziju cinimi se 100 din.
 
  • Like
Reagovanja: PJ
Pitanje za poznavaoce
Imam Intesa Hit račun i Visa inspire karticu, dinarsku. Nemam devizni račun. Da li može jednokratnom virtuelnom karticom da se nešto naruči i plati na Amazonu?
 
Nazad
Vrh Dno