Šta je novo?

Banka Intesa

Probaj preko pina. Ja sam morao da deaktiviram i ponovo aktiviram otisak prsta kako bi proradio.
Hoće preko pina, neće otisak ni posle reaktivacije opcije. Čim prislonim prst, vraća me na početnu stranu.
Srećom, stara app radi sve vreme
 
Morao da deaktiviram otisak, restartujem app, aktiviram logovanje preko otiska pa primenim, pa onda i transakcije pa primenim da bi proradilo... neozbiljno.
 
Trebalo bi ova prepiska komplet da se preseli na njihovu FB stranicu :D
Inače ja nisam još stavljao novu aplikaciju (a kako stvari sad izgledaju neću još jedno 2-3 meseca ;D ), staru nism nešto puno koristio, danas plaćao i prošlo je, doduše plaćao preko ebankinga a potvrdio onim tokenom iz aplikacije. Dobijam i sms poruke o prilivu ovih dana, reklo bi se sve po starom (u starom sistemu).
 
Krenule su i druge banke sa promenom tarifa... sad mi stiglo za preduzetnicku... od avgusta krece novi tarifnik... nema vise besplatnih transakcija...
Pa vidjeli da ne mogu više da šišaju narod za obradu kredita, pa moraju na nekoj drugoj strani jajarski da ućare više nego što im pripada.
 
Ljudi, niste mi uopste jasni, toliko energije i vremena trosite na totalno disfunkcionalnu aplikaciju. I jos se konstantno iscudjujete kako je moguce... Pa niste juce dosli u Intesu.
Ostavite malo da ispeglaju, pa se onda igrajte... Cuvajte zivce, bar na ovakvim glupostima.
 
Meni ni stara app ne radi.
Dobijam grešku can't find jmbg for vac token

Gde je opcija da se prijavim sa pinom? Meni samo vraća na početni ekran aplikacije, ne mogu da se prijavim ni sa pinom
 
Poslednja izmena:
Može li objašnjenje čemu služe virtuelne kartice?
 
Ako ti se dokopaju podataka sa kartice, sloj bezbednosti.

Ima jos nekih vrlina ali ovo je prva i najbitnija.
 
Znači mogu preko nje da kupujem sa interneta recimo?
 
Znači mogu preko nje da kupujem sa interneta recimo?
Za to otprilike i služi.

Inače ulazi mi sad u app ali ne prikazuje realno stanje računa. Pokazuje više para nego što imam (upoređujem sa wave2pay app plus znam koliko imam)..
Neke transakcije uopšte ne prikazuje dok ih vamo u wave normalno ima.
 
Ja sad probao i izbacilo gresku da je tri puta kucan pogresan pin pa da produzim u banku🤣🤣🤣
 
Posle pola sata cekanja na telefonu, obavesten sam da ima problema sa reaktivacijom mog naloga i da se javim u ponedeljak.😳🤬
 
@NightCrawler

Iz mog iskustva zaključan ti je token, moraš ići u banku po nove parametre. Ja sam zbog toga tri puta morao da idem dok nisu uspeli da otključaju token i dodele mi nove parametre.
 
^
Za reaktivaciju naloga moraju da se dodele novi parametri, za nove parametre mora se ići lično u banku i potpisati.
 
Ne ide tako, moze telefonski samo imaju problem u sistemu i ne moze da skine blokadu tokena( sto je kao sad uzrok problema).
 
Drago će mi biti ako budeš u pravu, ja sam zbog blokade tokena morao ići u banku i potpisivati za otključavanje i nove parametre.
 
Tako mi je rekla. Tehnicki problemi je sprecavaju da mi resi. Racunam da bi mi rekla da krenem put banke u ponedeljak a ne da ih zovem.
imaju novi sistem, nove procedure za deblokadu.😉
 
Nova app ima i opciju da se postavj widget koji prikazuje raspoloživo stanje.
 
Meni jeste :)
 
Nema vise nerviranja, otvorio iRacun kod RF za 10 minuta online, sad mi jos samo ostaje da odem do inteze da ugasim sve racune i da me vise ne boli glava.
 
Kako ste instalirali novu aplikaciju? Ja nisam dobio update. Mislim samo pitam informativno, pošto vidim koliko problema ima neću da je instaliram još uvek. :)
 
Nemoj ni instalirai a ni pitati, ne vredi ti se nervirati bez veze. Sva sreca pa sam ostavio staru jer sad nemam ni m ni e banking, sve zablokiralo na novoj.
 
nemojte raditi reinstalaciju ako niste zapamtili i svoj korisnički ID, džabe mi pin za reaktivaciju :)
Sreća u kukije :) ... ako vas je browser zapamtio, selektujte deo stranice za prijavu (ili celu stranicu) gde piše "Zdravo ...", desni klik "view selection source", potražite "Zdravo" i u tagu ispred ćete naći devetocifreni broj što je ID korisnika.
 
Probao da podignem novac bez akrtice, sa #withCASH, ne radi... U Delta City bankomat ne moze da isplati novac
 
To kao u Simpsonima, thank you, come again🤣🤣🤣 . Nije ni smesno nego bas tragicno. Da nisam sacuvao staru aplikaciju, prosao bi kao jedan clan sto je tu pisao da ne moze no e banking jer mu m riknuo. Bas neozbiljno.
 
Ja sam obrisao staru aplikaciju i nova mi radi kolko tolko. Mislim, moguda se ulogujem i posaljem novac :D
 
Jel nece naplatiti u fullu ovaj mesec zbog ovih problema onda?!
 
@NightCrawler

Iz mog iskustva zaključan ti je token, moraš ići u banku po nove parametre. Ja sam zbog toga tri puta morao da idem dok nisu uspeli da otključaju token i dodele mi nove parametre.
Kako mi je zaključan token? Ko ga je zaključao? Novi update?

Preko pina mogu da se ulogujem.
Otisak prsta ne radi, vraća na početnu i stara aplikacija izbacuje onu grešku što sam gore napisao.

I ne mogu da podesim za obaveštenje po prilivima/odlivima. Kad promenim limit izbaci me na početnu stranu.
 
Nazad
Vrh Dno