Šta je novo?

Assassin's Creed Shadows

Zivim u nadi...

Poslednjih 15 godina da Shitsoft napravi iole dobru igru.
Uvek napravi goru.
 
Posle AC Mirage, koji je nagovestio povratak korenima (doduse uz dosta nekih sitnica koje su smetale i pomalo supalj storyline), zeljno iscekujem ovo, iako znam sta ubisoft radi ovom serijalu vec godinama...
 
AC Shadows ce biti velika open world igra, kao one novije prethodne (Origins, Odyssey, Valhalla). Mirage im je bio "izuzetak", jer je prvobitno planiran kao DLC za Valhallu pa prerastao u standalone igru.

Medjutim, vec je najavljeno da nakon Shadows ide manja i "drugacija" igra - AC Codename Hexe.
 
Mnogi očekuju Ubisoft Tsushimu, ja ne znam šta da očekujem osim još jednog skina za Origin.
Za taj drugi AC govore da bi mogao biti prilično linearna igra, but I want Ubisoft Witcher! :love:
 
Mnogi očekuju Ubisoft Tsushimu, ja ne znam šta da očekujem osim još jednog skina za Origin.
Za taj drugi AC govore da bi mogao biti prilično linearna igra, but I want Ubisoft Witcher! :love:
A ja hoću AC kao što je dvojka, odnosno ono što je Unity trebao da bude pa su ga iskasapili i napravili onaj haos od igre.
Neću RPG, neću tonu loot-a, ali krastavac.
Digao sam ruke odavno od Ubisofta i njihovog copy/paste izdavaštva, gde je sve novo i drugačije, a opet isto i viđeno u svakoj igri koju izdaju.
 
A ja hoću AC kao što je dvojka, odnosno ono što je Unity trebao da bude pa su ga iskasapili i napravili onaj haos od igre.
Neću RPG, neću tonu loot-a, ali krastavac.
Digao sam ruke odavno od Ubisofta i njihovog copy/paste izdavaštva, gde je sve novo i drugačije, a opet isto i viđeno u svakoj igri koju izdaju.
Obzirom da au poceli da portuju svoje igre na mobilne platforme, ne ocekujem vise nista originalno. Bice loot-a, bice monetizacije pojedinih stvari. Za sada samo sony izdaje super single igre, videcemo dokle
 
A ja hoću AC kao što je dvojka, odnosno ono što je Unity trebao da bude pa su ga iskasapili i napravili onaj haos od igre.
Neću RPG, neću tonu loot-a, ali krastavac.
Digao sam ruke odavno od Ubisofta i njihovog copy/paste izdavaštva, gde je sve novo i drugačije, a opet isto i viđeno u svakoj igri koju izdaju.
Imaš Mirage Wa ʿalaykumu s-salam :cool:
 
"Ko još kupuje i igra ovaj glupi copy/paste serijal od Ubisofta?" E pa ja sam taj :D
Razumem ljude koji govore da su sve igre copy/paste, da je svaka igra ista i slično, sve to stoji ali opet mi je ovaj serijal jedan od omiljenih.
Tačno da samo menjaju mapu i priču a gameplay da ostaje potpuno isti opet bi mi ove igre bile super.
Sve je to zato sto sam ogromni ljubitelj istorije pa mi ove igre imaju onaj VAU efekat dok ih igram... Origins kad je izašao sa onolikom mapom, jos u Egiptu, pa mojoj sreći nije bilo kraja, istrazio mapu uzduz i popreko.
Shadows najverovatnije nastavlja taj RPG open world Asasina, tako da ce se i Japan istraziti istom merom :D
 
"Ko još kupuje i igra ovaj glupi copy/paste serijal od Ubisofta?" E pa ja sam taj :D
Razumem ljude koji govore da su sve igre copy/paste, da je svaka igra ista i slično, sve to stoji ali opet mi je ovaj serijal jedan od omiljenih.
Tačno da samo menjaju mapu i priču a gameplay da ostaje potpuno isti opet bi mi ove igre bile super.
Sve je to zato sto sam ogromni ljubitelj istorije pa mi ove igre imaju onaj VAU efekat dok ih igram... Origins kad je izašao sa onolikom mapom, jos u Egiptu, pa mojoj sreći nije bilo kraja, istrazio mapu uzduz i popreko.
Shadows najverovatnije nastavlja taj RPG open world Asasina, tako da ce se i Japan istraziti istom merom :D
Sa ovim se slazem, ja na njihove poslednje rpg igre smestene u egiptu, grckoj ili nordijskim zemljama gledam kao na google street view tog doba. Odlicno je za tumarati i diviti se umetnicima koji su to docarali. Ne nuzno istorijski 100% tacno, ali dovoljno za uzivanje
 
Upravo to, čak i onaj Discovery Tour (koji retko ko i pokrene) je odlično odradjen.
 
Mene najviše uzbuđuje činjenica što jako dugo nije bilo nove AC igre na tržištu :cool:
Btw, nisam pristalica istočnjačke kulture ali možda budem dao šansu.
Dva lika? Kako će funkcionisati? Hoće li biti prebacivanja naizmenično narativom ili gameplay-om? Jedan samuraj, druga Ninđa :ninja:
Treba znati da ovo neće biti prvi put da imamo dva lika. Bilo je nešto slično u sindikatu ali ne beogradskom ;)
 
Dva lika? Kako će funkcionisati? Hoće li biti prebacivanja naizmenično narativom ili gameplay-om? Jedan samuraj, druga Ninđa :ninja:
Treba znati da ovo neće biti prvi put da imamo dva lika. Bilo je nešto slično u sindikatu ali ne beogradskom ;)

Pa sam si sebi dao odgovor, funkcionisace manje-vise isto kao u AC Syndicate. Nemaju tu nekog lufta za izmisljanje tople vode.


Izgleda da je Yasuke u igri:

3z1BlIU.png
 
Poslednja izmena:
Videćemo kada bude konkretniji gameplay. Izgleda zanimljivo. Verovatno će ova ženska biti stealthy orianted a ovaj badža face to face.
Samo da ne bude ogromna mapa sa milion ? što je najveća glupost u OW igrama.
Ovo je valjda current gen isključivo, tj neće biti za PS4/XBO.
Still waiting for Hexe...
 
Bukvalno u ovom drugom klipu sto sam postavio kazu da je Naoe vise stealth, a Yasuke za borbu. Znaci eto, opet, kao u Syndicate.
Gameplay ce prikazati u junu.

A i odavno je poznato, otkad su najavili Red i Hexe, da te igre nece izlaziti na starim konzolama. I da je Mirage zadnja AC igra na PS4/XboxOne.
 
Obećava. Još da vidimo game play. Nadam se da će biti dobra kao i ghost of tsushima
 
Vrh Dno