Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li se pojavila neka app koja moze clonirati viber i da radi kako treba?
 
Postoji li neka alternativa programy everybody, smoriše s reklamiranjem a cena po mom mišljenju malkice preterana, 3k za godinu dana.... šta ima umesto ovoga?
 
kad se nabode fleska na otg kabal na android telefon svaki put kreira na flesh sve ove prazne foldere sto je van pameti, kako ovo da se iskljuci?

Screenshot_1.png
 
Da bih vidio sve aplikacije na playstore-u i da bih iste mogao kupiti u PRO izdanju, potrebno je da napravim neki USA account je li tako? Prolaze naše kartice tako ?
 
jel probao neko iDisplay za android da koristis telefon kao eksterni ekran za PC? vidim nema ga na playstory ali ima ga na amazonu i ovim ostalim apk sajtovima
 
Kojom app mogu da napravim backup poziva, poruka i imenika a da to posle excel otvori i da prikaze sve karakeristike po poljima kako treba, da ne mora da se prepravlja?
 
Pitanje, da li moze na whatsapp da se podesi trajanje poruke kao na viberu? Na primer podesim slanje slike i posle isteka vremenskog intervala da se obrise slika.
 
Ima, ali je glupo podeseno, udjes na kontakta pa odaberes "disappearing messages", nije bas pristupacna opcija.
 
Ne vidim tu opciju. Kad odaberem kontak iz whatsappa kome cu da saljem poruku, otvori se chat prozor, gde idem posle? Tri tackice u gornjem desnom uglu? Ako je da, onda kad odem tamo nema tog sto mi ti kazes. Mala pomoc da pronadjem. Moze i preko PM da ne gusimo temu.
 
Ne vidim tu opciju. Kad odaberem kontak iz whatsappa kome cu da saljem poruku, otvori se chat prozor, gde idem posle? Tri tackice u gornjem desnom uglu? Ako je da, onda kad odem tamo nema tog sto mi ti kazes. Mala pomoc da pronadjem. Moze i preko PM da ne gusimo temu.
Kliknes na kontakt, pa ne ides u chat, vec na slovo i - tu ces naci opcije.
 
Je l se desava nekome crpljenje baterije od strane googla? Meni zadnja 3 dana baterija curi kao nenormalna, 93% potrosi proces google
 
Verovatno je Play Services zabagovao, nadji ga medju aplikacijama i idi na clear data, restartuj telefon i trebalo bi da bude ok.
 
Kojom app mogu da napravim backup poziva, poruka i imenika a da to posle excel otvori i da prikaze sve karakeristike po poljima kako treba, da ne mora da se prepravlja?
Za pozive i poruke ne znam, ali imenik u *.xls backup-uje - SA Contacts.

Zanimljiv je jer backup-uje/vraća i grupe.
 

mrle@ Hvala na pomoći.​

Nađoh ovu Super Back Report app, da li je neko koristi ili možda ima bolja alternativa?
Odrađuje backup u pdf-u ali koliko vidim guta mesec?!
mmmmmmmmmmmmmmm.PNG
Ako je neko koristi .....
 
Koristim Super Backup (ne pro) i on odlično radi sam backup, ali ne znam kako da ga otvorim u excell a da sve bude na mestu, mislim svi podaci, imaš li iskustva sa tim?
 
Već neko vreme ne mogu da skinem priloge iz emaila. Gmail app
Već neko vreme ne mogu da skinem priloge iz emaila. Gmail app
 
Meni se to nekad desi na 4G mreži. Prebacim na WiFi, koji mi je sporiji od 4G i skine bez problema.
Traje dan-dva, nekad i manje. I opet sve radi ok.
 
Koje aplikacije predlažete za vođenje ličnog budžeta / finansija (zarade, troškovi, dugovanja i sl.)

Voleo bih nešto sa akcentom na preglednost, mislim da mi ne trebaju neke napredne funkcije

***

A app broj dva - ima li aplikacija koja bi automatski glasila data podatke dok ne upalim ponovo ekran? Eventualno da na 30min u idle modu uradi neki refresh za svaki slučaj.
 
Za prvu ćeš dobiti brdo različitih predloga, pa probaj 4-5 nekih koje ti deluju ok. Ja mogu da ti preporučim bluecoins.

Isto sam probao 5-6 komada i odlučio se za ovu, jer je jedina imala automatsko prepoznavanje plaćanja. Tipa platiš nešto karticom, stigne ti sms i app sama prepozna i doda.
 
Da li ima nekih aplikacija da deca mogu praviti animirane filmove? Znači da crtaju na papiru, pa se redom slika list po list i aplikacija da to sastavi u video od npr. 24 frejma.
 
Neka dobra alternativa koja postoji na Google Play za BetterBatteryStats aplikaciju?! Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno