Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Probaj Zank remote.
 
Meni radi sasvim normalno.
Screenshot_20231201_073253_Zank Remote.jpg
 
@yugokoral Probaj ovu:

E ova mi traži da ažuriram 'android tv remote service' i kad uđem da ažuriram piše da je ažuriranje neuspelo
TV i telefon moraju biti na istoj mrezi. Iskljuci mobilne podatke na telefonu pa probaj ponovo.
Znam da moraju... I bili su ...al na tv piše 'initializing...' i ne pomera dalje
 
Uspeo flash. Sad radi 'remote for android'
Ostalo, manje-više sve isto
Дакле, та прича да су Китајци онемогућили мењање фирмвера очигледно није тачна. Или се код тебе погодио старија верзија бокса, у шта сумњам, јер претпостављам да мање-више сви узимате од истог продавца.
 
Ima li neko od drugara da mi pomogne da pokrene Vontar W2 i da skine apple tv ? da mi kaze da li mu radi 4k? Isto to vezi i za HBO max, znaci onaj 4k film neki sa dolby visionom i hdrom!! Hvala
 
Da.
Nego uzeo bih još jedan box za drugi tv. Dal kupiti isti il šta menjati, šta bi vi uradili?
da ne gnjavim vise oko flashovanja ali definitivno je nesto do mene......sve sam probao (razlicite laptop i dekstop racunare, menjao usb portove, sa resetom bez reseta, burnig tool vise verzija i najnoviju...) i sad mi jedino sumnja ostaje na kabal koji je kineski.....ljudi mi kazu da su i sa njim resavali ovaj problem ali.......
 
Da.
Nego uzeo bih još jedan box za drugi tv. Dal kupiti isti il šta menjati, šta bi vi uradili?
Pa zašto menjati provereno🤣, i ja planiram uzeti još jedan, mada kod mene će da sačeka. Sad me nečudi što član Offline ima 7 boxova🤣. Možeš kupiti i neki malo jači pa podeli utiske.
 
da ne gnjavim vise oko flashovanja ali definitivno je nesto do mene......sve sam probao (razlicite laptop i dekstop racunare, menjao usb portove, sa resetom bez reseta, burnig tool vise verzija i najnoviju...) i sad mi jedino sumnja ostaje na kabal koji je kineski.....ljudi mi kazu da su i sa njim resavali ovaj problem ali.......
Reset dugme si držao dok ne dođe do 5%?
 
Da.
Nego uzeo bih još jedan box za drugi tv. Dal kupiti isti il šta menjati, šta bi vi uradili?
Predložio bih ti ovaj zbog novijeg čipseta,ali obzirom da mi je došao poluispravan,dispute je u toku,ipak ne mogu.

Možda neki sa s905x4?
 
Ajmo ovako posto mi niko nije odgovorio za Vontar W2 i 4k na odredjenim servisima gde ima dolby vision hdr i dolby atmos 4k (hbo max, apple tv +) pitanje koji bih onda mogao da kupim andorid box sa ALIexpresa a da nije vise od 40e! Posto su fire stickovi oko 40e polovni! Hvala , znaci iskljucivo mi treba za ta dva streaming servisa da budu u 4k i da ne secka slika i zvuk! Hvala jos jednom
 
Nazad
Vrh Dno