Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Jel ti dobro, da nisi prodavac? :)
Pre je 2nd gen box bio značajno skuplji od 4K stika, sad je to već realna cena i razlika između 2 uređaja je 5-10 €.

Na KP koliko hoćeš ponuda za Xiaomi 2nd gen bokseve i 4K stikove do 60€
 
Ne nego pišeš o ceni na kp 45€ a nudiš link od 8000 dinara. Pa u Srbiji nije 45€ 8000 rsd. A ova opaska, da sam prodavac zar bi pisao da na kp se radi to što se radi. Bio sam kupac za druge i znam šta pišem, a znaće i oni koji budu pitali imate li stick ili box na stanju a ono kod većine moša ili ti nude nešto drugo.
 
Zašto vontar nema fabrički neki browser?
Koji vi koristite inače?
I zašto daljinski ne funkcioniše kako treba bez da ubaciš onaj modul u uređaj i tako zauzmeš jedan od dva usb-a?
 
Za browser ćeš morati autora Slimbox-a da pitaš :),a daljinac je wifi pa mu treba risiver.Ako ti ti ne odgovara,kupiš blutut ili onaj generički ic daljinac.Taj daljinac ima par ic funkcija,valjda za power i još neku.
 
Ne nego pišeš o ceni na kp 45€ a nudiš link od 8000 dinara. Pa u Srbiji nije 45€ 8000 rsd. A ova opaska, da sam prodavac zar bi pisao da na kp se radi to što se radi. Bio sam kupac za druge i znam šta pišem, a znaće i oni koji budu pitali imate li stick ili box na stanju a ono kod većine moša ili ti nude nešto drugo.
Mešaš babe i žabe ili se praviš lud :)
4K stik je od 45-50 € na KP, 2nd gen box je 55-60€ na KP, a cena boksa od 8000 din je cena u radnji sa fiskalnim i 2 godine garancije ;)
 
Za browser ćeš morati autora Slimbox-a da pitaš :),a daljinac je wifi pa mu treba risiver.Ako ti ti ne odgovara,kupiš blutut ili onaj generički ic daljinac.Taj daljinac ima par ic funkcija,valjda za power i još neku.
Nisam ga fešovao. Koji ti pretraživač koristiš?
A daljinski radi i na lg tv kad ubaciš onaj modul u tv.
 
Po meni,2ng gen su unakazili sa ovim s....m od google tv-a.Korisničko iskustvo mi je za stepenik bolje na stiku 4k.
Valjda Salac neće videti post :)
Nisam ga fešovao. Koji ti pretraživač koristiš?
A daljinski radi i na lg tv kad ubaciš onaj modul u tv.
Ne koristim pretraživače na boksevima,nemam potrebe za tim.Radiće taj daljinac gde god ga,s'oproštenjem,utakneš :)
 
Malo dok se ne navikneš, i ja sam imao egzibicije prvi dan. Sada mi je Vontar jedna od najboljih kupovina.
Nisam ga fešovao. Koji ti pretraživač koristiš?
A daljinski radi i na lg tv kad ubaciš onaj modul u tv.
Ako imaš kabal flešuj odmah. Mislim da kod mene ima neki via brauzer ali mislim da box nije dobar za to. Gledaj Tv i filmove, i koristi za šta je namenjen
 
Ja koristim Send files to tv, skini aplikaciju na telefonu ili kompu i prebaci preko te aplikacije
 
LocalSend aplikacija je najbolja za prebacivanje fajlova između uređaja i radi na svim platformama!
OpenSource, besplatna, bez reklama i gluposti :)


SFTTV je zapuštena i odavno ne radi lepo osim u kombinaciji AndroidTV OS - AndroidOS

SFTTV za Windows:
SFTTV.png
 
Poslednja izmena:
Zašto vontar nema fabrički neki browser?
Koji vi koristite inače?
I zašto daljinski ne funkcioniše kako treba bez da ubaciš onaj modul u uređaj i tako zauzmeš jedan od dva usb-a?
Flešuj to što pre, da bi mogao da koristiš i dobijaš adekvatne odgovore. Kod mene sa Slimbox v.11.20 je sledeće stanje browsera u upotrebi:

Firefox for Fire TV 4.6 (Build #118.0.0.0)
Chrome 118.0.5883.48
Via 5.1.1

više nego dovoljno za sve šro mi je potrebno.
FF i Chrome su automatski sinhronizovani sa mojim nalozima koji se koriste stalno na više uređaja ( od 5 do 10 različitih uređaja nedeljno)
 
Poslednja izmena:
Uspeo sam da ga flešujem na 11.20 i radi mnogo bolje. Kod kineza kablić 200 dinara i 10 minuta posla,i wifi izvlači maksimalnih 100mb posle fleša.
 
LocalSend aplikacija je najbolja za prebacivanje fajlova između uređaja i radi na svim platformama!
OpenSource, besplatna, bez reklama i gluposti :)


SFTTV je zapuštena i odavno ne radi lepo osim u kombinaciji AndroidTV OS - AndroidOS

SFTTV za Windows:
SFTTV.png
Neki dan sam bas prebacio nesto sa SendFilesToTv preko telefona (MIUI) na Gt King (Slimbox) i na Amazon stick, funkcioniše sve najnormalnije.
 
upravo tako.....danas sam uzeo iz poste vontar i ima bas tu verziju koju je @yugokoral napisao.....sve radi ok, box je brz ali ne moze da se fleshuje (bar onako kako je ovde objasnjavano)....oko sat vremena smo pokusavali zajedno @offline71 i ja i nije hteo da zapocne fleshovanje.....

Ovim putem zelim da se javno zahvalim @offline71 na izdvojenom vremenu i zelji da mi pomogne!!!!
 

Prilozi

  • viber_image_2023-11-25_14-04-23-583.jpg
    viber_image_2023-11-25_14-04-23-583.jpg
    144.9 KB · Pregleda: 51
Poslednja izmena:
Da,više ne piše slimbox kao što je bilo,izgleda da više ne može da se flešuje slimbox.
upravo tako.....danas sam uzeo iz poste vontar i ima bas tu verziju koju je @yugokoral napisao.....sve radi ok, box je brz ali ne moze da se fleshuje (bar onako kako je ovde objasnjavano)....oko sat vremena smo pokusavali zajedno @offline71 i ja i nije hteo da zapocne fleshovanje.....
Izbacuje grešku na 3% što ukazuje da nije odgovarajući image.
Jel si probao da flešuješ slimbox?
 
Nazad
Vrh Dno