Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Sve to mozes da gledas na Mibox-u ako ga i dalje imas .
 
nemoj biti iskljuciv, to sto tebi radi moze biti i da nisi zahtevan korisnik, eto ti primer @salacue sa prethodne strane
i vec sutra mogu da ti ukinu podrsku i opcije...narocito mislim na googleTV i ATV platformu.

Ti stikovi istina rade, ali daleko od toga da su to solidni uredjaji, ni cestite IO portove nemaju,
to su obicne igracke koje bi trebali da daju gratis uz pretplatu.
Nisi shvatio sta sam napisao, ako sam stavio "Na kraju se sve svodi na ono kome je sta potrebno" mislim na generalno (većinsko) koristenje. Koliko ljudi zna sta je DV, HDR 10, bitrate, ne znaju ni oni sto prodaju televizore i boxove.
 
Da bi se na GOOGLE Chromecast + TV ubacilo jos 3 usb slota sta je sve potrebno?
Da moze da se nakaci bezicna tastatura/mis,usb bluetooth stick...
I da moze da se ubaci kabal za net,ne znam da li ima ovo na sebi?
 
Jel se pomoću ovog moze instalirati apk sa fleša recimo?
 
Ako neko ima GOOGLE Chromecast + TV i da ga je povezao preko usb c hub-a,neka napise modil hub-a koji koristi,posto izgleda da neci svaki da radi...
 
Da, bilo bi dobro. Ja neki Baseus gledao, ne znam da li šljaka.
 
Ако се некада неко питао или још увек пита зашто ли се онај @salacue толико залуђује са HDR, Dolby Vision и осталим "глупостима", нађох на тракту податак којем нисам ни придавао неки значај:
У периоду од 25.12.2015. па све до данас ( дакле укупно 2272 дана ) одгледао сам:
  • 623 филма
  • 1081 епизоду из 40 серија
Увек сам се трудио максималан могућ квалитет да буде, па тако и данас.
 
Poslednja izmena:

0*5imU1Yyx544Ut8_1


 
Ако се некада неко питао или још увек пита зашто ли се онај @salacue толико залуђује са HDR, Dolby Vision и осталим "глупостима", нађох на тракту податак којем нисам ни придавао неки значај:
У периоду од 25.12.2015. па све до данас ( дакле укупно 2272 дана ) одгледао сам:
  • 623 филма
  • 1081 епизоду из 40 серија
Увек сам се трудио максималан могућ квалитет да буде, па тако и данас.
Sta je po tebi bolje Trakt ili Real Debrid?
Ja koristim RD a Trakt nisam ali bi voleo da imam sto bolji kvalitet i da moze mojih 47 mb da pogura 4K pa da cujem tvoje iskustvo sa Traktom.
 
Sta je po tebi bolje Trakt ili Real Debrid?
Ja koristim RD a Trakt nisam ali bi voleo da imam sto bolji kvalitet i da moze mojih 47 mb da pogura 4K pa da cujem tvoje iskustvo sa Traktom.
Очигледно ниси разумео чему тракт служи. Он је намењен за прађење садржаја који желиш да погледаш. Дакле, да не би размишљао када шта од наслова излази, одеш на тракт сајт, пронађеш жељени фил/серију и обележиш за гледање. Када се појави у биоскопима, или на стриминг платформама - погледаш.
Рил дебрид повежеш са својим тракт налогом и када уђеш у своју листу за гледање имаш обележено то шта желиш. Када погледаш, обелеђњно је да си одгледао и склања се из листе за гледање. Када уђеш у редовну листу филмова који имају, сви филмови које си одгледао су штиклирани.
 
Kako placate real debrid, izbacuje mi da nije ok kartica. Probao i master i visu i visu internet.
 
Тивимате, да ли постоји могућност промене превода у каналу који се тренутно пушта? Нисам могао нашао. У питању је канал са сателита и има више језика како на аудио тако и у преводу.
 
У питању је 4к канал и боље га "вари" Ссиптв на ЛГ WebOS, него Тивимате. Користим Еон бокс и Тивимате, али два пута ми је блокирао Дримбокс.
Ипак остајем на Ссиптв.

Измена: Иптв смартерс не може ни да пусти 4к канал. Мораћу касније и друге апликације за андроид да тестирам.
 
Poslednja izmena:
Uspeo preko amazona. Sta od aplikacija sa podrskom za real debrid je najbolje? Mimo kodia.
 
Uspeo preko amazona. Sta od aplikacija sa podrskom za real debrid je najbolje? Mimo kodia.
Syncler. Ali za najbolje iskustvo mora pretplata za Syncler+. Tako da ti je kodi sa real debrid addonima najbolje resenje. Syncler je ok. Prelep interfejs, ali free verzija ne daje dobre rezultate kao kodi addoni. Mozda Syncler + donosi vise ali ne znam nisam probao Syncler +.
 
Ako neko ima GOOGLE Chromecast + TV i da ga je povezao preko usb c hub-a,neka napise modil hub-a koji koristi,posto izgleda da neci svaki da radi...
Ja sam nekoliko probao, od ovih koji kod nas mogu da se kupe i ništa nije funkcionisalo. Čak ni d-link koji sam uzeo u Comtrade, ali uspeo sam da ga vratim. Na kraju slučajno sam u yubiznis centru, našao u nekoj radnji koja prodaje PC opremu neki bez ikakve marke, kao kineski, ima lan, USB, HDMI ulaz i ulaz za napajanje. Ulaz za lan mi funkcioniše jedino sa jačim napajanjem od 100 w, ali je kad samo 100mb/s a ja imam optički net od 1gb, pa mi je bolji wifi na 5ghz koji ide oko 300mb/s. Sada ga koristim samo sa USB flešom od 32 gb, na originalnom punjaču, odmah ga je prepoznao, fino radi, prebacio sam sve aplikacije na spoljnu memoriju.
Izgleda ovako
 

Prilozi

  • if574_1-750x750-1-600x600.jpg
    if574_1-750x750-1-600x600.jpg
    26.1 KB · Pregleda: 20
Ja sam nekoliko probao, od ovih koji kod nas mogu da se kupe i ništa nije funkcionisalo. Čak ni d-link koji sam uzeo u Comtrade, ali uspeo sam da ga vratim. Na kraju slučajno sam u yubiznis centru, našao u nekoj radnji koja prodaje PC opremu neki bez ikakve marke, kao kineski, ima lan, USB, HDMI ulaz i ulaz za napajanje. Ulaz za lan mi funkcioniše jedino sa jačim napajanjem od 100 w, ali je kad samo 100mb/s a ja imam optički net od 1gb, pa mi je bolji wifi na 5ghz koji ide oko 300mb/s. Sada ga koristim samo sa USB flešom od 32 gb, na originalnom punjaču, odmah ga je prepoznao, fino radi, prebacio sam sve aplikacije na spoljnu memoriju.
Izgleda ovako
Daj tačnu oznaku sa uredjaja, pa da se vidi gde može da se pazari.
 
Nema nikakvu oznaku, zato i kažem da je verovatno neki lažnjak ali jedino mi on funkcioniše a probao sam puno. Isti je kao ovaj na slici, vidi se koja je radnja u pitanju ali ja nisam tamo kupio, i za ovaj piše da ima gb internet. Cena je bila oko tri hiljade.
Evo vidim da su u gigatronu imali neki HP hub ali više nije u ponudi image5f7dd71881596.png
 
Nazad
Vrh Dno