Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Kod mene je nešto wjew...
 
Nije svima isti kod, izgleda da je vezan za nalog. I ja dobio 500din vaucer, izgleda to danas svima daju. Ako neko dobije vecu sumu nek javi. Ja cekam nesto vece, idealno 5000din uzeo bih jos jednu masinu za susenje vesa a to je preko 30.000.
 
Kapa košta 12000 din, dalje ne treba ništa komentarisati...
 
Nije svima isti kod, izgleda da je vezan za nalog. I ja dobio 500din vaucer, izgleda to danas svima daju. Ako neko dobije vecu sumu nek javi. Ja cekam nesto vece, idealno 5000din uzeo bih jos jednu masinu za susenje vesa a to je preko 30.000.
I meni treba frižider, i sa tim popustom bi odlično prošao. Ali teško da će to biti u izdvojenoj ponudi, biće artikli koji se teže prodaju.
 
Igra je nema u app nego te odvede u pretraživač i tu se pojavi, 500 dinara i kod mene, čekamo 5000.
 
Направи још један налог.
 
Vaučer od 500 RSD važi za jednu kupovinu iznad 3.000 RSD., a kad otvoris karticu pise da kupovina mora da bude preko 5000....
Stoji sledeće

Vaučeri za ceo asortiman – možeš da ih iskoristiš do kraja sutrašnjeg dana

Vaučer od 500 RSD važi za jednu kupovinu iznad 5.000 RSD.

Vaučer od 1.500 RSD važi za jednu kupovinu iznad 6.000 RSD.

Vaučer od 2.500 RSD važi za jednu kupovinu iznad 9.000 RSD.

Vaučeri za izdvojenu ponudu – možeš da ih iskoristiš u roku od 7 dana

Vaučer od 1.000 RSD važi za jednu kupovinu iznad 4.000 RSD.

Vaučer od 2.000 RSD važi za jednu kupovinu iznad 8.000 RSD.

Vaučer od 3.000 RSD važi za jednu kupovinu iznad 14.000 RSD.

Vaučer od 5.000 RSD važi za jednu kupovinu iznad 30.000 RSD.
Što znači podigli limit za ove vaučere što važe 1 dan. Bolja ponuda je bila za black friday
 
Ma gluposti. Potražim proizvod koji mi treba, prodavac na Ananasu izlistana cijena recimo 18,500. Odem na sajt prodavca direktno, tamo isti proizvod na akciji za 15,000, a za gomilu proizvoda piše da ih više nema, iako na Ananasu stoje izlistani u ponudi tog prodavca.
 
Postoji i vaučer super kartice za kupovinu na ananas-u. 1000 din. za kupovinu iznad 4000. Traje do 14.02.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240212_144440_Super Kartica.jpg
    Screenshot_20240212_144440_Super Kartica.jpg
    84.9 KB · Pregleda: 99
Prvobitno je prag za vaučer od 500 din. bio 3.000 din. Za vaučer od 2.500 din. bio je 8.000 din. Napravila sam snimak ekrana jutros sa takvim uslovima, ali su se kasnije predomislili i podigli prag. 😂😂😂
 
Evo kome treba 500 din

yBNsqIpn
 
od danas app ne dozvoljava da se koristi bez apdejta. apdejtovao i ne radi vise. na degoogled android 11, tacnije na lineage bez microG i sl. ajde da je 2017 ali sada je 2024. uz to na nekoj moto, mozda andorid 9 regularni - nije kompatibilna. zato to rade programeri nije mi jasno. valjda je cilj da imaju sto vise korisnika a ne sto manje. ananas apk ipak nije nesto spec da bi se menjali uredjaji ili operativni sistemi... losa odluka ili neznanje.
 
Ananas ima plaćanje iz aplikacije, ne čudi me da zahtjevaju najnoviju verziju OSa pošto je Google drastično promijenio kako te stvari funkcionišu u 14.
 
Prvobitno je prag za vaučer od 500 din. bio 3.000 din. Za vaučer od 2.500 din. bio je 8.000 din. Napravila sam snimak ekrana jutros sa takvim uslovima, ali su se kasnije predomislili i podigli prag. 😂😂😂
Gledam malopre da li sam ja lud ili da nisam slucajno pogresno video kad sam ulazio sinoc, znam da je pisalo za 2500 da je uslov 8000. 😁
 
Da li su vauceri od 500 din pa na gore bez uslova?
 
Očekivao sam vaučere od 5K za iznos preko 30k za ceo asortiman jer nameravam da kupim kombinovani frižider.
Na izdvojenu ponudu nije obećavajuća kombinacija.
 
Stvarno nikad losije, ali izuzetno dobar marketing za nas tip ljudi. 95% ljudi nije znalo za akcije koje su bile u decembru 2022 one ludacke, deo od tih 95% kad je ugrabio akcije iz prethodne godine njima je to bilo top....sad deo od svih tih ljudi koji nije ni to ukacio ni znao za Ananas, ovo ce im biti super prilika,a u stvari cene gore nego za black friday 2023....jako jako lose za kupca koji se razume sta zapravo kupuje i koliko zeli da ustedi
 
Neka pseća hrana sa 3600 na 4600, srećna im nagradna igra.
 
Zavisi kako ti se zalomi. Ne mozes da biras, to Ananas odredjuje. Kada izvrsis porudzbinu pisace ti kojom kurirskom ce ti stici.
Donose do vrata i ispred zgrade, kako koja kurirska sluzba. Ako bude M&M, donece do vrata, CityExpress i ostale uglavnom moras dole. PostExpress je uglavnom do vrata, ako kaze da sidjes ispred zgrade, pitaj kurira jel moze on da se popne, skoro uvek pristanu. U PostExpressu uglavnom rade stariji ljubazni ljudi. U M&M mladi ljubazni, a u CityExpress i ostalim ima svacega, uglavnom srednjih godina, ne tako ljubazni. :D

edit:
Naravno, ovo je neko moje licno iskustvo koje sam dosad imao, i dosta toga se poklopilo sa iskustvima drugih korisnika koja sam cuo ili ovde procitao na temi.
Hvala, ponadala sam se je uvek ista kurirska sluzba koja donosi do stana, moj City kurir je sredovecan i ljubazan, i bas ga cesto biraju, vise nego bilo koju drugu kurirsku sluzbu, ali bas nikada ne dolazi do stana.
 
Ananas često šalje preko City kurirske službe, a oni zbog praznika ne rade 15. i 16.02. Neke kurirske službe u petak rade normalno, nadam se da je M&M među njima.
 
Nazad
Vrh Dno