Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

NFCxHhL.png


Možda si ga već koristio pre neki dan?
 
Ja prije sat ipo, iskoristio.
 
Sam si i poručio 12, a ne Note 12... Piše na linku :D A i na tarabi piše...
 
Uh da sad vidim. Ne znam što sam mislio da je za preko 5.000, a on je ustvari za preko 8.000.
Ne radi mi posao onda
 
Evo, mozda nekome zatreba:

I dalje nisi završio/la kupovinu?

Tu smo da ti pomognemo!
Ako je iznos tvoje korpe veći od 4.000 RSD, dajemo ti vaučer od 500 RSD! Tvoj promo kod:

XN5Cysmk
Vaučer važi naredna 2 dana.​

 
Pretrgli se 🤪 to je taman onoliko koliko je veca cena, jedino sto nema ptt..
 
Evo, mozda nekome zatreba:

I dalje nisi završio/la kupovinu?​

Tu smo da ti pomognemo!​

Ako je iznos tvoje korpe veći od 4.000 RSD, dajemo ti vaučer od 500 RSD! Tvoj promo kod:​

XN5Cysmk

Vaučer važi naredna 2 dana.​

Ovaj vec ne radi :D
 
Hteo narucim friz sa kupnom, ali nema tih VOX NF u akciji, pa onda uzeh mobilni :)
Uglavnom samo Spark roba je u ponudi za a5000 kupon koliko videh.
Probao sam i na artikle koji nisu u listi akcije ali ne radi kupon na njih.
 
Meni neće ni na Spark artikle
Negde piše avaucer5000 a negde a5000
 
Još jedan od 500 na 4000 ako nekome treba

MOA6ID35
 
Ja sam juče oko 18h naručio mob sa a5000, stigao već danas. Ja sam generalno zadovoljan sa Ananasom. Uštedeo mi je dosta para, mada sam pokupovao i gluposti. Imao sam 1 izgubljen paket i 4-5 reklamacija sve prošlo ok.
 
Ja sam juče oko 18h naručio mob sa a5000, stigao već danas. Ja sam generalno zadovoljan sa Ananasom. Uštedeo mi je dosta para, mada sam pokupovao i gluposti. Imao sam 1 izgubljen paket i 4-5 reklamacija sve prošlo ok.
S obzirom da bolje nemamo, zadovoljan sam i ja. Ali me nerviraju npr ove stvari oko vaučera. Sad meni nije jasno kako si ti naručio u 18h a ja nisam mogao u 13h. Puštaju vaučere sa vremena na vreme, ili u čemu je fora?
 
Izdvojena ponuda? Vaučer je za izdvojenu ponudu. Možda je to razlog.
 
Izdvojena ponuda? Vaučer je za izdvojenu ponudu. Možda je to razlog.
Uvek pazim da kliknem na izdvojenu ponudu, ali ne mogu se zakunem moguće da sam se ja prešao nešto.
Uvek pazim da kliknem na izdvojenu ponudu, ali ne mogu se zakunem moguće da sam se ja prešao nešto.
Izgleda jeste moja greška, kliknuo sam na link u poruci na Viberu i nema proizvoda koji sam hteo da naručim. (ima 300 artikala u ponudi)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno