Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Kupio sam Redmi Note 13 i prijavio se za promociju- poklon mi tv stick i slusalice koja važi za sve legalne prodavnice u SRB.Dobio sam informaciju od Xiaomija da ANANAS nije na listi ovlašćenih partnera i da ne mogu da se prijavim. Jel poznato nekom ovo?
 
Nigde ne piše da važi za sve legalne prodavnice, jer da su tako napisali (tim rečima), ko bi odredio koje su legalne a koje nisu? :D
 
Koji vaucer ide za P&G?

Svaki put kad na Ananasu kupiš odabrane P&G proizvode u minimalnoj vrednosti od 3.000 RSD, P&G ti vraća 1.000 RSD! I tako do 30. juna!
 
@m.djuricanin99

Ko je isporucio telefon ?
( Spark , PC Practic , Net Mobil , Jakov , Dudi , Frog , Dr Techno , BC Group )

U ovoj akciji , od navedenih Dr Techno i BC Group su ovlasceni Xiaomi prodajni parteri


@anders

 
Jel stiglo jos nekome ovakav email juce-danas?
Meni ne radi kupon, probao i sa artiklima koji stoje u emailu.
Zar nije bio odavno vec kupon sa istim nazivom?
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    400.5 KB · Pregleda: 470
U 14:08 sam dobio mail sa tim kodom. Upravo probao sa onim vileda paročistačem - ne radi.
 
Uvek pazim da kliknem na izdvojenu ponudu, ali ne mogu se zakunem moguće da sam se ja prešao nešto.

Izgleda jeste moja greška, kliknuo sam na link u poruci na Viberu i nema proizvoda koji sam hteo da naručim. (ima 300 artikala u ponudi)

Tek sad vidim ove poruke, samo da kazem da sam ja tog dana oko 15h npr pokusao i nije radio vaucer, a probao sam bas na jednom od proizvoda sa te liste proizvoda za koje vazi popust, tako da ne znam sta rade..
 
Juče stigao oko 13:45, sa naznakom da je samo za taj nalog , iskorišćen oko 14h za parfem, na drugom nalogu je pokazivalo da je isključivo za određeni nalog...Naravno, ne znam da li ima veze ili nema, ali opet sam ga dobio kad mi je u korpi već bio pomenuti artikal i to nekoliko dana..
 

Prilozi

  • 20240529_175431.jpg
    20240529_175431.jpg
    133.4 KB · Pregleda: 276
Tako je samo na izdvojenu, nema filter za izdvojenu ponudu pa mora sve da se izlista što baš i nije praktično
 
Svaka nova A5000, sve manje interesantna. Primetih da su sada izbacili sve mobline telefone iz posebne ponude. A i ne radi vise kupon.
 
kupio sam IRobot preko ananasa sa 30% popusta u odnosu na sve druge. danas zove ananas i kaze da kad dodje kurir odbijemo porudzbinu jer je verovatno pogesan robot. pre same porudzbine smo zvali IRobot i rekli da imaju na stanju i cim im ananas prosledi porudzbinu, oni salju ananasu, ananas nama.

sta raditi ? kako im se u**** u zivot jer je ovo vec 3x da nas ispale
 
Meni je danas stigao TV koji je trebalo da bude poklon tastu...
Delovao je spolja ok, medjutim, posto je stiglo na posao, nisam odmah pogledao.
Vidim da fale oni heftovi i da je kutija otvarana...

Krenem da otpakujem, kad ono:
  • TV prljav, bez zastitnih najlona
  • cena iz pordavnice (izlozen model) jos zalepljena na TV
  • baterije izvadjene, koriscene
  • nozice spakovane u neke kese, neoriginalne
  • stiropor izlomljen, jedva spakovao nazad...

Prvo sam zvao ananas, kao moze rekalamacija, ali ne znamo kad ce pare...
Pa sam sve lepo islikao, poslao mejlom, stavio u CC efekivu, a sad razmisljam i kako da ih prijavim trzisnoj inspekciji jer polovne stvari prodaju kao nove...

Samo ne znam koga...
Meni je naplatio Ananas d.o.o, a po ZOO ja s tim Dudi Co nemam nista, iako je njihov fiskalni racun...
Ovo je velika sramota.

EDIT:
Vidim da su mi ta sredstva jos uvek rezervisana u banci, razmisljam da ih povucem nazad, da prijavim kao prevaru, jer ovo i jeste pokusaj prevare...
 

Prilozi

  • IMG_20240531_120911.jpg
    IMG_20240531_120911.jpg
    186.6 KB · Pregleda: 158
Meni je danas stigao TV koji je trebalo da bude poklon tastu...
Delovao je spolja ok, medjutim, posto je stiglo na posao, nisam odmah pogledao.
Vidim da fale oni heftovi i da je kutija otvarana...

Krenem da otpakujem, kad ono:
  • TV prljav, bez zastitnih najlona
  • cena iz pordavnice (izlozen model) jos zalepljena na TV
  • baterije izvadjene, koriscene
  • nozice spakovane u neke kese, neoriginalne
  • stiropor izlomljen, jedva spakovao nazad...

Prvo sam zvao ananas, kao moze rekalamacija, ali ne znamo kad ce pare...
Pa sam sve lepo islikao, poslao mejlom, stavio u CC efekivu, a sad razmisljam i kako da ih prijavim trzisnoj inspekciji jer polovne stvari prodaju kao nove...

Samo ne znam koga...
Meni je naplatio Ananas d.o.o, a po ZOO ja s tim Dudi Co nemam nista, iako je njihov fiskalni racun...
Ovo je velika sramota.

EDIT:
Vidim da su mi ta sredstva jos uvek rezervisana u banci, razmisljam da ih povucem nazad, da prijavim kao prevaru, jer ovo i jeste pokusaj prevare...
Je l ovo neki tv iz meta**ca? Dudija? nije prvi put da salju izlozene televizore..U sustini to Ananas ne zna, a prodavnica moze da posalje, jer ti imas pa imas garanciju 3 ili koliko vec god i oni se vade na to. Mada mislim da je ovaj Fox tv izlazni neki model.
Meni je Ananas tj Dudi poslao izlozenu klimu, dakle spoljasna i unutrasnja jedinica su bile izlozene u radnji, naravno nisu radile, ali je unutrasnja jedinica toliko bila prljava da je izgledalo kao da je stajala u pesku godinu dana. Ananas mi je vratio novac
 
Dudi Co je u pitanju...
Ali ako stalno imaju primedbe na njihov rad, onda treba da ih izbace iz svojih saradnika...
 
Ananas je odlicna platforma za valjanje polovne robe i outleta. Trgovci nemaju troskova oko slanja i povracaja robe posto je ananas zaduzen za logistiku pa to maksimalno koriste po sistemu ako prodje-prodje. Da oni placaju troskove slanja i povracaja ne bi im se isplatilo da rade to sto rade.
 
Kad je bila prošla a5000 akcija, ja se po običaju zaleteo da poručim neki skuplji komad tehnike i dodam kuhinjski bojler, koji mi je procureo kod matorih. Kako sam poručio, setim se svih polovnih i oštećenih stvari koje su mi poslali u poslednja dva meseca. Shvatim da nisam normalan što sebi pravim pakao u najavi i otkažem to. Ostane mi samo bojler poručen.
I čik pogodite, stigao "polovan". A-brzo, Spark je prodavac. Mislim da nije montiran i korišćen, ali ima sitne ogrebotine na sebi. Na njemu bar kod adresnica sa povratnicom Ananasu. Neko ga vratio. Sad čekam vikend da ga zamenim da vidim radi li uopšte. Ne mogu da se cimam da ga vraćam, doduše ispao je baš jeftin. Srećom da sam otkazao onu glavnu stvar.

Primamljive su cene sa vaučerima, ali budite svesni da se igrate. Možda ćete ubosti povoljno i novo, a možda ćete se cimati sa vraćanjima, refundacijom i podrškom. Ili da prihvatite "malkice" polovno. To je rizik, pa kome ne smeta, nek se igra. Ja se prvi igram, ali ozbiljne kupovine više ne pravim.
 
Kad je bila prošla a5000 akcija, ja se po običaju zaleteo da poručim neki skuplji komad tehnike i dodam kuhinjski bojler, koji mi je procureo kod matorih. Kako sam poručio, setim se svih polovnih i oštećenih stvari koje su mi poslali u poslednja dva meseca. Shvatim da nisam normalan što sebi pravim pakao u najavi i otkažem to. Ostane mi samo bojler poručen.
I čik pogodite, stigao "polovan". A-brzo, Spark je prodavac. Mislim da nije montiran i korišćen, ali ima sitne ogrebotine na sebi. Na njemu bar kod adresnica sa povratnicom Ananasu. Neko ga vratio. Sad čekam vikend da ga zamenim da vidim radi li uopšte. Ne mogu da se cimam da ga vraćam, doduše ispao je baš jeftin. Srećom da sam otkazao onu glavnu stvar.

Primamljive su cene sa vaučerima, ali budite svesni da se igrate. Možda ćete ubosti povoljno i novo, a možda ćete se cimati sa vraćanjima, refundacijom i podrškom. Ili da prihvatite "malkice" polovno. To je rizik, pa kome ne smeta, nek se igra. Ja se prvi igram, ali ozbiljne kupovine više ne pravim.
To što ga je neko vratio ne mora da znači da je neispravan ili nešto. Nekome nije odgovarao iz nekog razloga, možda je odustao od kupovine... Kao i ti imaš zakonsko pravo da ga vratiš, a ta roba mora da završi negde :) ne brigaj, pogotovo ako si povoljno prošao
 
Upravo je o tome reč. Ta outlet roba završava na Ananasu kao nova, a ona to nije. Drugo, ovo je neko spakovao i vratio. Kutija uopšte nije otvorena da se proveri da li je sve unutra. Da bih otvorio kutiju, ja sam morao da pocepam staru adresnicu za povrat. Što će reći, neko je mogao da vrati ciglu i oni bi to poslali dalje.
 
Upravo to... Da oni kazu, online prodavnica outlet robe, ok, znam o cemu se radi...
Medjutim, reklamiraju novu robu, e to je onda vec pokusaj prevare.
Ako oni posle mnogo prijava da njhovi partneri koriste platformu da valjaju polovnu robu, ili nek onda placaju transport ili nek ih izbace, ako misle da prodaju novu robu.
vrlo verovatno cu da ih prijavim trzisnoj inspekciji.
Nisu prvi s kojima se tuzim, nece biti ni poslednji.
Dok mi pristajemo na APP metod, sami smo krivi.
 
Nazad
Vrh Dno