Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Jednom mi je stigla polomljena elektricna cetkica za zube, nudili su mi povrat novca ali sam trazio zamenu posto je bila na popustu i logicno radije bih cetkicu nego novac, dosao je kurir po paket, i posle otprilike nedelju dana su mi poslali drugu.
 
Kod mene su ekspresnso dosli po reklamirame porudzbine.
Ima samo jedna kvaka, nismo se dogovorili oko resavanja
Kada podnosiš reklamaciju, imaš mogućnost da dodaš dokument. Treba spremiti popunjen obrazac za reklamaciju i zakačiti ga. U njemu napisati željeni način rešavanja reklamacije. Isto može odštampano u kutiju da se ubaci. Tako se spreči da oni izaberu najbolju opciju za njih.

Kad je nešto kupljeno na dobroj akciji, pa još uz neki vaučer, ne isplati se da vrate novac.
 
Kada podnosiš reklamaciju, imaš mogućnost da dodaš dokument. Treba spremiti popunjen obrazac za reklamaciju i zakačiti ga. U njemu napisati željeni način rešavanja reklamacije. Isto može odštampano u kutiju da se ubaci. Tako se spreči da oni izaberu najbolju opciju za njih.

Kad je nešto kupljeno na dobroj akciji, pa još uz neki vaučer, ne isplati se da vrate novac.
Nije islo tako.
Telefonom je podneto, poslai su mi sta je povrat, sta je reklamacija i onda aliiii
Za fritezu ekspkicitno trazim novu
Za set zivotinja ponudili vaucer i da ga zadrzim, ali nisu objasnili kakav vaucer i onda niotkuda dolazi kurir da pokupi bez ikakve najave
 
sta se kupuje sa tim kuponima od 1000?
Ja sam kupio kilo kafe plus neki toster od 4000 .Toster sam otkazao a kafa mi je stigla danas .Uštedeo sam 200 dinara ;)
Kako se ono kaže kolješ vepra zbog kile mesa

Za drugi ček kupio linea indukcioni rešo + kuhinjsku vagicu čekam da stigne .Rešo mi nije neophodan al povuklo me sniženje na sniženje
 
Nije islo tako.
Telefonom je podneto, poslai su mi sta je povrat, sta je reklamacija i onda aliiii
Za fritezu ekspkicitno trazim novu
Za set zivotinja ponudili vaucer i da ga zadrzim, ali nisu objasnili kakav vaucer i onda niotkuda dolazi kurir da pokupi bez ikakve najave
Aha, telefonom nisam reklamirao. Preko sajta nema opcija da se bira način reklamacije, već samo da se unese broj računa za povrat novca. Prvi put sam samo pokrenuo zahtev preko sajta, bez ovog reklamacionog papira, pa su me zvali da napišem u slobodnoj formi opis kvara. I tu ja skapiram da će samo da mi vrate novac, a ja uređaj kupio na akciji uz vaučer. Onda sam uz uređaj priložio taj obrazac i zamenili su ga. Zvali me ponovo da potvrde da ja ustvari želim zamenu. Sada (opet isti uređaj), odmah sam to priložio prilikom pokretanja reklamacije. Uređaj je na stanju i dalje u prodaji, tako da moraju da ga zamene, jer je sve u roku od prvih 6 meseci kada potrošač bira način rešavanja reklamacije.

Predlažem ti da im napišeš mejl i ekplicitno navedeš kako želiš da se reklamacija reši, kako bi ostao pisani trag. Ništa te ne košta.
 
Aha, telefonom nisam reklamirao. Preko sajta nema opcija da se bira način reklamacije, već samo da se unese broj računa za povrat novca. Prvi put sam samo pokrenuo zahtev preko sajta, bez ovog reklamacionog papira, pa su me zvali da napišem u slobodnoj formi opis kvara. I tu ja skapiram da će samo da mi vrate novac, a ja uređaj kupio na akciji uz vaučer. Onda sam uz uređaj priložio taj obrazac i zamenili su ga. Zvali me ponovo da potvrde da ja ustvari želim zamenu. Sada (opet isti uređaj), odmah sam to priložio prilikom pokretanja reklamacije. Uređaj je na stanju i dalje u prodaji, tako da moraju da ga zamene, jer je sve u roku od prvih 6 meseci kada potrošač bira način rešavanja reklamacije.

Predlažem ti da im napišeš mejl i ekplicitno navedeš kako želiš da se reklamacija reši, kako bi ostao pisani trag. Ništa te ne košta.
Napisao ja sve to, nema zezanja
 
Još jednom da zamolim da ako neko ”ogrebe” popust od 1000 din. a da mu ne treba neka pusti u inbox.

Blagodarim in advance…
 
Napisao ja sve to, nema zezanja
Mada možda umesto friteze dobiješ peglu.

Samo što sam se pohvalio kako će da mi zamene uređaj, stigao mi paket. Dobio sam 22g nekog praška u kutijici umesto uređaja :ROFLMAO: To nešto što su mi poslali uopšte nema u ponudi na sajtu.

Ovo je definitivno najzabavnija prodavnica na svetu, samo ako se ljudi ne nerviraju i ne rizikuju veći iznos novca. Sa njima nikad nije dosadno.


Korisna info za ostale: M&M i City Express dostave rade subotom, zbog crnog petka.
 
Poslednja izmena:
Tražih tražih na njihovom sajtu oko cene dostave paketa koliko košta za frižider od 42 kg. i ne nadjoh. Kolko bi bila dostava za takav frižider?
 
M&m mi je ispao mnogo korektniji od City.
Kako sam razdelio na one kupone od 500 din mnogo toga, svaki cas mi donose nesto i mogu samo pohvalno o njima
 
Tražih tražih na njihovom sajtu oko cene dostave paketa koliko košta za frižider od 42 kg. i ne nadjoh. Kolko bi bila dostava za takav frižider?
Dodaš u korpu i pisaće ti iznos dostave. 1490 dinara je trenutno dostava gabaritnih pošiljki.
M&m mi je ispao mnogo korektniji od City.
Kako sam razdelio na one kupone od 500 din mnogo toga, svaki cas mi donose nesto i mogu samo pohvalno o njima
M&M su sjajni. Meni se dešavalo da ne budem na adresi, pa im kažem posle 15h sam tu. Uvek se ograde da li će moći ponovo da dođu, ali su uvek došli.

City je ona varijanta "aj siđi ispred ulaza".
 
Posto je kolega lepo zamolio i dobio.
Evo i ja cu zamoliti ako neko ima viska, neka posalje.
Ima dosta toga sto bih kupio uz te kodove, a neisplativo je uz ove od 500 din
I nisu gume :) mahom igracke, patofne, gumene cizme
 
I ja bih zamolio ako neko ima neki dobar vaučer viška, ubih se pokušavajući s lažnim nalozima, oči me bole. 😔
 
Poslednja izmena:
Cika Misko bas nece da se otvori za vaucer u nasem slucaju. :) Imamo dva validna naloga, pokusavamo od pocetka igre, do danas svaki put 500din.
 
Organizujemo se nas 100 sa foruma, otvorimo racun i svaki mesec doniramo po 5e to je 500e i svaki mesec jedan clan (od tih 100) ima pravo da potrosi sve :ROFLMAO: Bukvalno kupovina na 100 rata :D
 
@ pinocio

Još samo da se dogovorite ko će biti prvi a ko stoti u zemlji ekonomskog tigra i način kako da obavežete prvog (drugog, trećeg) da uplaćuje i narednih sto meseci, odnosno 99...
 
Pozdrav svima,

Ako nekome pretekne vaucer od 1000din, bio bih zahvalan da prosledi. ;)
 
Vrh Dno