Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Ima 25W, imam S20FE i USB merac, znam koliko vuce iz prve ruke pa zato i kazem.

Moja greska... :(
Ali poenta je da razliciti Samsung modeli koriste razlicite protokole punjenja.
Zbog toga EP-TA800 podrzava i QC/PD ( 9V - 2,77A ) i PPS ( 3,3-11V -2,25A )

Kod veceg broja univerzalnih GaN punjaca sa AE se ne pominje PPS

Anker - What's the main difference between QC/PD/PPS/PIQ chargers ?
 
Да ли неко може да процени ко је узимао често преко Алија за ове две ставке да ли би било јос неки тросак сем наведе цене за оба плус превоз?

stap.jpgmasina.jpg
 
Malo mozda ocigledno pitanje, ali zasto kod nas ne otvore hub za ali express kao u Madjarskoj sto ima?

Madjari verovatno jesu odgovorniji nego nasi ljudi, ali mi smo ti neki "celicni prijatelji" Kine.

Na kraju krajeva tu bi mogli da rade i samo Kinezi, ionako ih ima i u nasim domacom firmama svakako, tkd sa njima tu ne bi bilo propusta i kradja kao sa nasim ljudima. A takodje mislim da bi onda imali bolji uvid gde im idu paketi, jer ovako svako malo pa se neki paket ukrade, oni odbiju refound i onda su ljudi rezervisani po pitanju ponovne kupovine sigurno, ovo bi mozda i povecalo broj musterija.
 
Ma samo neka nastave ovako. Danas mi stiglo 4 paketa, poručeno od 17. do 23. maja!
 
Jel vam se dešava da oni 3+1 pickovi kad treba da se plate budu nedostupni? Meni evo već drugi put sa različitim artiklima?
 
Kupovao sam sad za ovu akciju coinsa neke sitnice i ispucao sa svih $40 medjutim dosta posiljka su otkazali a koinse vredne bar $15 nisu vratili, jel se to nekom desavalo
 
A zašto bi vraćali coins, kako se ono kaže kako došlo tako i otišlo. Nikome se ne vraćaju coins, ljudi su pucali coins i iz igrica, ja nisam te sreće jer i neigram igrice.
 
Meni su uvek vraćali coins-e u slučaju otkazivanja (čak i ka ja otkažem).
 
Nisu mi stigle stvarčice poručene na Aliju pre mesec ili dva, istekao je rok do kada je trebalo da stignu, posle nekog roka zaključili su da sam ih dobio. Da li se cimati sa dispute ili ponovo naručiti pitanje je sad? Neću propasti za 3$ ali mi bezveze da naručujem opet isto ako mi ponovo kroz mesec dva ne stignu stvarčice. Da li ima nekih problema sa našom poštom, carinom u poslednje vreme ili je to sad već hronična boljka? Na kraju ću morati odustati od kupovine na Aliju jer je bilo samo pitanje vremena kada će stvari prestati da stižu....
 
Nisu mi stigle stvarčice poručene na Aliju pre mesec ili dva, istekao je rok do kada je trebalo da stignu, posle nekog roka zaključili su da sam ih dobio. Da li se cimati sa dispute ili ponovo naručiti pitanje je sad? Neću propasti za 3$ ali mi bezveze da naručujem opet isto ako mi ponovo kroz mesec dva ne stignu stvarčice. Da li ima nekih problema sa našom poštom, carinom u poslednje vreme ili je to sad već hronična boljka? Na kraju ću morati odustati od kupovine na Aliju jer je bilo samo pitanje vremena kada će stvari prestati da stižu....
Istekao rok za zaštitu (75 dana) ili gledaš onaj "estimate delivery time", koji naravno nije pouzdan niti predstavlja bilo šta?
 
Onda mi ostaje nada da će možda u nekom trenutku stvarčice ipak naći put do mene :)
 
Naravno da će doći, samo strpljenja.
 
TosaNS · Iz Novi Sad

Nazalost , nisi prvi iz NS kome posiljke kasne i po par meseci :(
 
Da li se desilo nekom da posalju za carinu CPU 5700X3D? Ako jeste, koliko su vas rebnuli? 😁
 
Da li se desilo nekom da posalju za carinu CPU 5700X3D? Ako jeste, koliko su vas rebnuli? 😁

Meni je prošlo 5-6 procesora bez carine. To je rizik. Niko ne zna kako će carinik tod dana biti raspoložen. U svakom slučaju pre plažanja imaš pravo žalebe. Izvod iz banke i sl
 
Da li se desilo nekom da posalju za carinu CPU 5700X3D? Ako jeste, koliko su vas rebnuli? 😁
Sve prolazi kroz carinu, meni je izašlo carina i dostava 800din ukupno za 5700x3d, da kažeš prošao je bez 😁
 
Pozdrav, hteo bi da porucim nekoliko istih artikala u različitim bojama, od istog prodavca. Jel moram placati postarinu za svaki artikal posebno (sto je malo bzv), jer mi nudi samo takvu varijantu?
 
Pozdrav, hteo bi da porucim nekoliko istih artikala u različitim bojama, od istog prodavca. Jel moram placati postarinu za svaki artikal posebno (sto je malo bzv), jer mi nudi samo takvu varijantu?
Било је већ речи о томе, контактирај продавца па се договори са њим да желиш више истих артикала у различитој боји...
 
A
Било је већ речи о томе, контактирај продавца па се договори са њим да желиш више истих артикала у различитој боји...
A gde je bilo reci? Da ne citam celu temu. Prodavac ne odg, vec sam mu pisao. Mislio sam ako postoji neka opcija kod narucivanja da ide jedna postarina...
 
Zna li neko važi li ono što piše da refundiraju ako choice delivery dođe kasno? Doduše ne znam šta podrazumevaju pod tim. Jedna od choice pošiljki je 11 dana zaglavljena na "[Fenggang Town]
Processing at sorting center. Inbound in sorting center", dakle nije ni prošla sorting centar, niti napustila Kinu i gotovo sigurno ne stiže u okviru "estimated delivery date".
 
Valjda treba da prodje 15 dana od dana slanja (kad si dobio broj) da bi mogao da otvoriš dispute. Što se tiče procenjenog datuma isporuke ako je pošiljka stigla kod nas teško da možeš da ostvariš nešta osim da sačekaš istek vremena zaštite kupca.
 
Nazad
Vrh Dno