Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Al gde vraćaju, na isti račun sa kog je uplaćeno ili kako?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Al gde vraćaju, na isti račun sa kog je uplaćeno ili kako?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
Pa u sustini trazis refund, ako prihvate nece sigurno da ti trazi novi racun vec kako je i doslo tako se vraca... :) Ako neko bolje zna neka objasni.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Hvala vam svima na odgovorima ima jedan za oko 65e svidja mi se ima kameru rezervne bazerije i preko mobilnog mozes da gledas sta snimas. Znaci moze da bude svasta ako ga narucim?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa u sustini trazis refund, ako prihvate nece sigurno da ti trazi novi racun vec kako je i doslo tako se vraca... :) Ako neko bolje zna neka objasni.
Da, vraca se na karticu kojom je placeno.
Ali uopste ne podrzava PayPal vise.

I da, vracanje na Intesa karticu moze da potraje desetak dana :(
 
Pa tu ce ti i pare leci za 10 dana otprilike..takodje appeal ti je ako nisi zadovoljan odlukom
 
Hvala vam svima na odgovorima ima jedan za oko 65e svidja mi se ima kameru rezervne bazerije i preko mobilnog mozes da gledas sta snimas. Znaci moze da bude svasta ako ga narucim?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Daj link [emoji4]

ТапаТок
 
Mene interesuje da li bi mi to stiglo i kolika bi bila carina?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Znaci i tebi je najzad Ali presudio da dobijes samo partial?

@voki88, ima tema o dronovima posebna, mislim da ima i FAQ u prvom postu te teme. Ukratko, dronovi su prilicno kontrolisani pri uvozu.
 
http://s.aliexpress.com/aU7ZBJb2
Evo [emoji4]
Sada i smanjili cenu

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Gotovo sigurno će ti tražiti dozvolu za uvoz jer nije baš mali, a dozvola košta 1400 dinara i mnogo izgubljenog vremena. Jedino baš mali dronovi prolaze bez pravnih zavrzlama.
Inace kamere kod ovih jeftinih kineskih dronova su vga i to jako loše, a i dron se dosta trese u letu. Ne može se dobiti upotrebljiv snimak sa njima, a fpv ima domet oko 20 metara tako da je i on neuptrebljiv
 
Gotovo sigurno će ti tražiti dozvolu za uvoz jer nije baš mali, a dozvola košta 1400 dinara i mnogo izgubljenog vremena. Jedino baš mali dronovi prolaze bez pravnih zavrzlama.
Inace kamere kod ovih jeftinih kineskih dronova su vga i to jako loše, a i dron se dosta trese u letu. Ne može se dobiti upotrebljiv snimak sa njima, a fpv ima domet oko 20 metara tako da je i on neuptrebljiv
Hvala ti na odgovoru da li ima neki dron do 100e a da je malo dobar?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Dispute se završava za nekih 7 sati.

Seller još uvek nije odgovorio u samom dispute-u.

Međutim, šalje mi poruku u porudžbinama:

ou5u9f.png


Nisam siguran, šta želi ovim da postigne?

Inače, u samom dispute-u, sam naveo u vezi proizvoda:"Functions are not as described".

Evo sad stiže još jedna:

zhtx.png


Kontam ja, da ne želi "mrlju na svojoj prodavnici", ali nisam ja kriv za nju.
 
Poslednja izmena:
Prihvati sto trazi i vratice ti pare meni je isto trazio da promenim razlog i posle 3 dana odma mi vratio pare i to ceo iznos 43e.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nista samo cuti...Ali ce sigurno presuditi u tvoju korist...ako stavis da ne zelis proizvod moze lako da presude u njegovu korist.
 
Prihvati sto trazi i vratice ti pare meni je isto trazio da promenim razlog i posle 3 dana odma mi vratio pare i to ceo iznos 43e.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

Baš isti prodavac, odnosno prodavnica?

Uh, nekako, ja mu ne verujem nešto. Kad sam pitao za neku nedoumicu, on odgovori, da je u bolnici. :D
 
Poslednja izmena:
Nije isti ja sam narucivao mehanicku tastaturu ali nesto su ga odugovlacili sa slanjem pa nije mogla standardna procedura pa sam morao da platim naknadno itd...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ok. Kod mene je u pitanju, delom nesaobrazan uređaj, po naški rečeno. Ali ne volim, kad me neko pravi budalom, da je u bolnici. S druge strane, ne želim ni da ispadnem kre7en.
 
^ Još jedan savet da ne radiš ništa i ostaviš kako jeste, ne odgovaras na zahtev. Ako je "personal reason" ili "I don't need this product", to je tvoja krivica, zašto bi te Ali refundirao?

Svima, pa i meni to uvek traže kad se zatraži refund. Možemo samo da nagadjamo zašto - penali ili da zeznu.
 
Ja narucio, stigao, vozim ga, trapav sam, ali je mali i za učenje. Carina nije ni otvarala.

Nisam znao da su dronovi na crnoj listi. Moj ima kameru, ali nema krstarece rakete. :) Moze da se vozi kroz mobile app, ili preko dzojstika koji je stigao.

Daj link molim te !
 
Na Ali-u se spremaju neki ogromni popusti izgleda za nedelju dana :p https://sale.aliexpress.com/__pc/7thanniversary.htm?spm=2114.10010108.0.0.ahv1Ko

pikam na Xiaomi Redmi note 4 i mozda na Yi 4K+ kamericu.

Ja sam se primio skupljam kupone i igram igrice i beh fazon ovaj kupon od 2$ mozes da iskoristis na over 20$ 30$ a ja se taman ponadao da narucim tonu elektronike za dzabe tipa ono sve po 2-3 dolara , beh sad sam se smorio klasicni indijanci
 
Za ove Ali Selects nigde ne pise da su za >20/30$? Samo da vaze tek 28-31 marta.

Neko rece obicno napucaju cene tada - ja sam porucio neku elektroniku caletu za 11.11., fino sam iskoristio one kupone bas. A gledam cene istih stvari, primetno su skuplje sada :( Cak i na AliBabi cene su dosta vece za maltene sve te komponente.
 
Za ove Ali Selects nigde ne pise da su za >20/30$? Samo da vaze tek 28-31 marta.

Neko rece obicno napucaju cene tada - ja sam porucio neku elektroniku caletu za 11.11., fino sam iskoristio one kupone bas. A gledam cene istih stvari, primetno su skuplje sada :( Cak i na AliBabi cene su dosta vece za maltene sve te komponente.

Pa nigde ne pise, al kad odes na neki predmet tamo gde ti pise selected cupon
https://www.aliexpress.com/item/New-DC-Converter-Module-12V-To-5V-3A-15W-USB-Output-Power-Adapter/32577540588.html?spm=2114.13010208.99999999.264.XAcfQN
pise recimo za ovaj "Save up to US $6.00 on orders over US $55.00" ,inace bi me ovo kostalo 0.42e :)
 
c89883ddf726e1d1061f388b824348b5.jpg
360a7cb408bf6719c0324a2b1460b743.jpg


Do sada nisam kupovao preko AliEkspresa pa mi je potrebna mala pomoć, u pitanju je rukonaslon za kola, cena na popustu je 31 evro + shipping 14.93 evra, da li za 6 dana cena silazi na 28 evra pa je bolje sačekati?
Drugo pitanje je šta mi znače ovi kuponi od 1.88 evra, da li sa njima još jeftinije prođem i kako se to koristi, izvinjavam se ako su pitanja noobovska :) hvala
 
Poslednja izmena:
Spustice cenu al ce povećati shipping i sl varijante da te zajebu...
Ako ti treba kupuj, ništa nećeš uštedeti.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ako ja dobro razumem košta 41e pa je spušteno na 31e a za 6 dana će spustiti na 28 e
 
Vrh Dno