Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

meni trebaju neke bezicne slusalice, do 20ak $
gledam qcy qs2 ili mozda mpow flame 2? je l uzimao neko? ili mozda preporuka za neke bolje?
na qcy baterija krace traje, a na mpow me malo odbija ova 'zakacaljka' za uvo :D
Qcy QS2 su zastarele, mnogo bolje su KZ S1, Haylou GT1 Plus, Haylou T15 i Tronsmart Sound Peats.
Ako hoćeš izgled kao AirPods i malo bolji battery life onda Qcy T5.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo qcy qs2 pre nekih 6 meseci. Rade odlicno,dobar kvalitet. Po cemu su zastarele?
Za ovih 6 mesexi punio sam kutiju 3 puta. A slusam preko njih oko 2h dnevno prosek.
 
Stižu li sada pošiljke sa Alija ili da ne naručujem još?
 
Piše da su Singapurćani prestali sa slanjem za Srbiju.
 
Ja sam uzeo qcy qs2 pre nekih 6 meseci. Rade odlicno,dobar kvalitet. Po cemu su zastarele?
Za ovih 6 mesexi punio sam kutiju 3 puta. A slusam preko njih oko 2h dnevno prosek.
Zastarele jer su stara generacija, stari čipset, sve ove što sam naveo imaju kvalitetniji i glasniji zvuk, duže trajanje baterije, stabilniju konekciju, obe slušalice mogu da budu master i nema prekida zvuka tokom prelaska iz mono u stere i obrmutocza razliku od Qcy kod kojih je leva slave a desna master i pri promeni slušalica iz stereo u mono i obrnuto imaš prekid od nekoliko sekundi u zvuku. Haylou i KZ imaju gaming mod koji drastično smanjuje kašnjenje zvuka, što je odlično za gledanje igranje, gledanje filmova, youtube. Od ovih koje sam naveo imam i te Qcy QS2, KZ S1, Haylou T15, Qcy T5, moj brat ima Tronsmart Sound Peats. Od svih QS2 ima najlošiji zvuk, moja preporuka je KZ S1 ubedljivo ima najbolji zvuk onda Tronsmart Sound Peats isto odličan zvuk i veoma orijentisan na bas jedino su kontrole malo mušičave, Qcy T5 ima odličan i glasan zvuk i najbolji mikrofon od svih, jedino ako ne smeta Airpods izgled. T15 su isto dobre balansiran zvuk. QS2 definitivno je na poslednjem mestu, sve ostale ih šiju u svemu.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zastarele jer su stara generacija, stari čipset, sve ove što sam naveo imaju kvalitetniji i glasniji zvuk, duže trajanje baterije, stabilniju konekciju, obe slušalice mogu da budu master i nema prekida zvuka tokom prelaska iz mono u stere i obrmutocza razliku od Qcy kod kojih je leva slave a desna master i pri promeni slušalica iz stereo u mono i obrnuto imaš prekid od nekoliko sekundi u zvuku. Haylou i KZ imaju gaming mod koji drastično smanjuje kašnjenje zvuka, što je odlično za gledanje igranje, gledanje filmova, youtube. Od ovih koje sam naveo imam i te Qcy QS2, KZ S1, Haylou T15, Qcy T5, moj brat ima Tronsmart Sound Peats. Od svih QS2 ima najlošiji zvuk, moja preporuka je KZ S1 ubedljivo ima najbolji zvuk onda Tronsmart Sound Peats isto odličan zvuk i veoma orijentisan na bas jedino su kontrole malo mušičave, Qcy T5 ima odličan i glasan zvuk i najbolji mikrofon od svih, jedino ako ne smeta Airpods izgled. T15 su isto dobre balansiran zvuk. QS2 definitivno je na poslednjem mestu, sve ostale ih šiju u svemu.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Gde si bio covece pre 6 meseci kada sam ja pitao ovde koje da kupim?
U pravu si za sve što si napisao,mada i sam sam ljubitelj dobrog zvuka ali se ipak ne slazem da qcy ima los zvuk,ima skroz fin zvuk uzevsi u obzir cenu,pogotovo bass. Ima te prekide u konekciji,istina.
Ali ipak ne mogu da kazem da sam nezadovoljan, dobro drzi baterija i ne ispadaju iz usiju,kako ih stavis tako stoje, sto je meni uvek sa bubicama bio problem.
 
meni trebaju neke bezicne slusalice, do 20ak $
gledam qcy qs2 ili mozda mpow flame 2? je l uzimao neko? ili mozda preporuka za neke bolje?
na qcy baterija krace traje, a na mpow me malo odbija ova 'zakacaljka' za uvo :D
Koristim već par meseci Redmi AirDots, zvuk je vrhunski.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Gde si bio covece pre 6 meseci kada sam ja pitao ovde koje da kupim?
U pravu si za sve što si napisao,mada i sam sam ljubitelj dobrog zvuka ali se ipak ne slazem da qcy ima los zvuk,ima skroz fin zvuk uzevsi u obzir cenu,pogotovo bass. Ima te prekide u konekciji,istina.
Ali ipak ne mogu da kazem da sam nezadovoljan, dobro drzi baterija i ne ispadaju iz usiju,kako ih stavis tako stoje, sto je meni uvek sa bubicama bio problem.
Odlicni komentari bravo.

Da li moze preporuka za zicane slusalice sa mikrofonom?

Misleo sam da uzmem Panasonic RP-HF300ME-K za 2000rsd, pa ako moze neka preporuka.



Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Takodje sam se dvoumio izmedju redmi airdots,ali svuda po netu su pisali da qcy ima bolji zvuk
 
Odlicni komentari bravo.

Da li moze preporuka za zicane slusalice sa mikrofonom?

Misleo sam da uzmem Panasonic RP-HF300ME-K za 2000rsd, pa ako moze neka preporuka.



Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Moja preporuka Apple Earpods nove na KP, mislim da su za te pare najbolje.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Takodje sam se dvoumio izmedju redmi airdots,ali svuda po netu su pisali da qcy ima bolji zvuk
Probao sam i jedne i druge, burazer ima qcy, meni je lično dosta bolji zvuk bio na Airdots...s tim što baterija na qcy traje duže.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Bukvalno sam se izmedju tih dvoumio i qcy qs2, mislim da nisam pogresio ali opet bi bilo najbolje probati par modela pre kupovine sto na zalost ne mozemo.
 
Beats EP. Trenutno na akciji - iStyle. Cena za taj kvalitet i vise nego odlična.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gde si bio covece pre 6 meseci kada sam ja pitao ovde koje da kupim?
U pravu si za sve što si napisao,mada i sam sam ljubitelj dobrog zvuka ali se ipak ne slazem da qcy ima los zvuk,ima skroz fin zvuk uzevsi u obzir cenu,pogotovo bass. Ima te prekide u konekciji,istina.
Ali ipak ne mogu da kazem da sam nezadovoljan, dobro drzi baterija i ne ispadaju iz usiju,kako ih stavis tako stoje, sto je meni uvek sa bubicama bio problem.
Qcy qs2 imaju ok zvuk, sasvim prihvatljiv ali u odnosu na ostale koje sam naveo meni su na poslednjem mestu. Qcy T5 za iste pare je mnogo bolji izbor od QS2 modela ili Haylou Gt1 Plus. Ali ubedljivo najbolja kupovina po mom mišljenju je KZ S1 Hybrid i one su negde oko 23-25usd.
Ispravka za Tronsmart model koji imam sada sam pogledao kutiju u pitanju je Spunky Beats.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
neki dobar kabal za iphone i android(micro tip)? kakvi su Kuulaa?
da li bi trebalo onda da kupim i kuulaa kockicu ili mogu u samsungovu i original apple? ne treba mi quick charge
 
Mozes bilo koju kocku da koristis.
Ja imam blitzwolf usb type C vec 2-3 godine i prezadovoljan sam.
Moja preporuka za blitzwolf i anker, pa ti vidi sta ti je povoljnije.

Послато са Redmi 8 уз помоћ Тапатока
 
I ugreen nije loša kupovina. Šta nadjes najjeftinije to uzmi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ugreen sam uzimao više puta, stvarno su me iznenadili kvalitetom.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sasvim dobro iskustvo sa Kuula kablovima, skoro sam kupio jedan od dva metra i najnormalnije radi brzo punjenje sa Pixel punjačem. Naravno, Ugreen i Blitzwolf su takođe dobri, bar iz mog iskustva.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Ja sam kupio noname pletene Swalle kablove za 10 centi komad, 2 puta po 3 komada, uredno svi daju 2A, jedan sam i prikljestio krevetom, i normalno puni posle toga.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno