Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Kada sam napisao post bilo je i ja sam uspio da naručim. Poslali ga prije 15 minuta.
 
Ima neka preporuka za flash memorije? Ili bolje uteti kod nas?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Treba odložiti porudžbine trenutno s obzirom da u narednih mesec ili dva pošta i poštanske isporuke neće funkcionisati.
 
Poslednja izmena:
Otkud sad to? Nije pominjano nigde da i pošta obustavlja rad, samo da će biti usporen.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Znas nesto pouzdano ili nagadjas/predpostavljas?
 
Informacija od pre sat vremena od nekoliko radnika u pošti, išao da podignem neki paket. Kažu od sutra najverovatnije ne rade a neće raditi ni isporuka paketa. Isto su rekli i čoveku pored mene koji je slao neki paket, da zna da u narednih mesec i nešto dana paket neće ni krenuti u isporuku.
Ja imam još par paketa veće vrednosti koji su u putu tako da ni meni nije drago zbog informacije, ali izgleda da je stvarno tako.
Osim ako oni imaju lošu informaciju pa je tako i prenose, onda se izvinjavam, ali ne verujem da su baš toliko neinformisani.
 
Poslednja izmena:
Imam i ja par paketa u putu, jedan je danas ušao u Srbiju. Planirao sam da poručim još nešto ali izgleda da nije pametno.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Obožavam ove, čuo sam... rekli su... garant.... informacije.
 
Bolje uzeti kod nas. Cena je slična i imaš garanciju.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Obožavam ove, čuo sam... rekli su... garant.... informacije.
Bravo za tebe. Živi bili pa videli narednih dana, i meni odgovara ako ne bude tako.
Inače preneo informaciju direktno iz pošte od zaposlenih, dal ti obožavaš ili ne baš me....da budem iskren.
 
Poslednja izmena:
Hvala, posto mi treba par komada uzecu jedan kod nas za prvu pomoc, i poruciti ovaj za probu.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Bravo za tebe. Živi bili pa videli narednih dana, i meni odgovara ako ne bude tako.
Inače preneo informaciju direktno iz pošte od zaposlenih, dal ti obožavaš ili ne baš me....da budem iskren.
Pošte rade normalno, dobio sam informaciju od kurira Post Express-a pre pola sata.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Utoliko bolje, nadam se da tako i ostane do kraja ove situacije, meni svakako odgovara. Mislio sam da je nemoguće da sami radnici budu toliko loše informisani o daljem funkcionisanju pošte, ali izgleda da je ipak moguće. Uz to ih niko nije ništa ni pitao, sami su informisali svakog ko je došao na šalter.
Izvinjavam se na dezinformaciji koju sam preneo.
 
Poslednja izmena:
Evo i zvaničan info rada pošte.
49935b5331a4da72f6a38754e93e4f27.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Za ove koji su se pitali da li da narucuju na ovu desetogodisnjicu alija :
https://www.carina.rs/cyr/Stranice/Vest.aspx?ListItemID=2922
Осим на граничним робним испоставама ка којима гравитирају теретни камиони, цариници ће се појачано ангажовати и на свим унутрашњим робним испоставама, попут робне испоставе на аеродрому у Београду где ће се и даље одвијати карго саобраћај.
 
Izgleda da roba stize normalno.

Sto mi je i logicno, sto bi obustavili cargo letove, ne ide da bas sve stane.

Ja imam preko 10 sakupljenih kupona, koje cu verovatno da iskoristim. I da se paket izgubi uvek postoji dispute, vratice lovu, nemam sta da izgubim.


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne bih rekao da stiže roba. Pogledaj temu "Praćenje pošiljki" pa vidi da li je nekom stiglo od kako je uvedeno van. stanje.
Meni paket već 15 dana čeka na isporuku sa SG poštom.
 
Radi teretni avio saobraćaj, pre 10-ak dana sam pričao sa našim čovekom koji radi pri Lufthanzi na aerodromu u Beču, cargo deo. Rekao mi je da im kinezi šalju gomile robe avionima. Deo svega toga dolazi kamionom i na Surčin, svakog utorka i petka.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije mnogo pametno kupovati ništa trenutno, ići će usporeno više od pola pošiljki ima da se "izgubi" pogotovo one bez praćenja.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Ja više ne vidim ni poštara da donese racune a ne pakete

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Moze li preporuka za power bank sa allija?do 10000mah...da moze makar 2 puta napuniti telefon
Naravno cena igra ulogu
 
Moze li preporuka za power bank sa allija?do 10000mah...da moze makar 2 puta napuniti telefon
Naravno cena igra ulogu
Mislim da ti se ne isplati da uzimas sa Alija tesko se nalaze da dostavljaju u Srbiju a i kada dostavljaju cena dostave je velika. Bolje uzmi u Mistore-u imaš od 10000 mAh za nekih 3 -4 hiljade.

Послато са LYA-L29 уз помоћ Тапатока
 
+1

Uzeo sam ćaletu koji je uglavnom u sojenici bez struje, tako da ga koristi često, sve preporuke, za taj novac mislim da nema bolje
 
Moze li preporuka za power bank sa allija?do 10000mah...da moze makar 2 puta napuniti telefon
Naravno cena igra ulogu
Ja sam prošle godine kupio na akciji Ugreen i čekao jako dugo da mi stigne zbgo nekih (valjda) Usa zakona,
tako da ne preporučujem da kupuješ pb na Aliju.
 
Nazad
Vrh Dno