Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

@optical

Svi navedeni imaju displej.
I svaki osim onog koji se prodaje kao Kuulaa ima 1000 imena.

Bez displeja , od najjeftinijih a dobrih uzmi recimo

www.aliexpress.com/item/33009050887.html ( preporucio ga je i @ joojant200 )
www.aliexpress.com/item/33002013899.html
ili
www.aliexpress.com/item/32916792917.html

Na QC portu imas 5V-3A / 9V-2A / 12V-1,5A plus na dva porta ukupno 2,4A-5V

I ovde treba obrati paznju na oznaku modela !!!
Postoje po izgledu identicni modeli koji nisu dobri.
Pisali smo vec , pa da ne ponavljamo.


@Orchard

Da li ga preporucujes zato sto je "Baseus" ???
 
ne nego jer sam kupio 5 komada sebi i ljudima oko sebe i svaki radi kao sat,pune i laptopove,telefone,ajpede...a bacanje para sam rekao jer svaki iole kvalitetan je već 10+ dolara i onda nema neke poente ne dodati to 7-8 dolara i ne uzeti jedan punjač sposoban manje više za sve,kad tad će ustrebati.
 
Poslednja izmena:
@Orchard

Takav punjac treba ljudima koji "setaju par jabuka" :-devil-:
U tom segmentu je Baseus napravio odlican model.

Medjutim u nizim segmentima Baseus postavlja visoku cenu ,
a ne primecujem da nudi nesto bitno razlicito od gomile trgovaca sa AE.
Cak prodaju i neke modele koji se prodaju pod gomilom drugih imena.

Koliko si placao BS-EU910 ?

Da li si imao prilike da probas ZMi zPower 3-Port Travel Charger ?
 
nisam,jer 45w punjači na većini laptopova oko mene (pretežno HP jačih serija) ne pune dok je upaljen,treba 60w za to.jednom je ispao 17 dolara sa nekim kuponima (taj je kod mene :) ) par puta 20 i sitan kusur i jednom je bio mislim 22 ili tako nešto,tu je prosto kupljen ne gledajući cenu.

drugar je uzeo ugreen varijantu,on često bude najjeftiniji od proverenih 60+w ali ga razgrabe rusi i on ima samo jedan usb c izlaz.
 
Hvala na preporukama, narucicu jedan od ovih, svakako planiram da ih koristim sa kablom od 3 metra, pa mi nije neophodno da punjac bude jak. Steta samo sto ni kod jednog prodavca nisam video da nudi SG postu, moracu pitati da li bi hteli da posalju tako.
 
Ni ssd ni flesh memorije ni SD kartice,

Jednostavno nisu dovoljno jeftini za "taj" nivo (ne) kvaliteta.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Kupio sam samsung 128GB pre godinu i po sa joybuy-a za ~15$, sve vreme radi u auto kameri, štucnula nije.
 
Ko je pričao o samsungu?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da li je neko kupovao kabl za monitor i to disply port na mini display port, ne mora da bude 8K ali da ne bude ni neki žnj.
Kod nas su hama 2K din što mi izgleda kao mnogo (pošto mi trebaju dva komada).

Thanks
 
Vredi uložiti više para u punjač. Već par godina koristim Aukey sa više portova. Na jednom mi je stalno zakačen google chromecast, na drugom raspberry pi 4 i qc3.0 port koristim za telefon. Sve to radi bez problema.
 
Sad si me zainteresovao :)
Jesi mozda koristio i Baseus GaN to je valjda noviji model? C+C+USB vs C+2xUSB

nisam,čekaću da prođe early adopter premium na GAN,i nemam potrebu za tolikom portabilosti,ovo mi savršeno odgovara,nosim messenger torbu uvek čak i sa laptopom i savršeno mi odgovaraju i ove dimenzije i težina.
 
nisam,čekaću da prođe early adopter premium na GAN,i nemam potrebu za tolikom portabilosti,ovo mi savršeno odgovara,nosim messenger torbu uvek čak i sa laptopom i savršeno mi odgovaraju i ove dimenzije i težina.

Jedina "mana" koju sam primetio je da nema warp. Doduse niko nema.
 
@ bakara

Trenutno je razlika oko 10$
Do nedavno nije bilo razlike ( Kingston 120GB je bio oko 2500 - sada je oko 3600 ) , pa nije bilo smisla kupovati "kineza" bez garancije.


Za BlackFriday , Goldenfir 120GB se mogao kupiti za 14$

BFssd.jpg
 
Niti je Kingston 3600 niti je taj Kinez negde ispod 20$
Neću se ubeđivati kupite šta hoćete

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel ima neko predlog za "weather station" sa dobrom vidljivošću ekrana?
Treba da ima senzor za sobnu i spoljnu temperaturu i vlažnost vazduha (još bolje ako ima i za vazdušni pritiska).

Brat je uzeo iz Lidla i vidi se dobro samo kada se gleda pravo, ako se pomera po vertikali brojke se gube.
 
Nema više, nestalo samo US priključak.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Koji je od vas uspio uzeti 0.98$ na igri?
Dobije se solidan kupončić. 1x0.98 i 3x0.32Screenshot_2020-03-13-15-51-01-146_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Ja sam ovo preko tvog linka dobio 0.32$ kupon.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Veoma brzo smo popunili 4 mjesta pa mislim da si zakasnio.
 
Ja sam dobio taj od 0.98. Nisam nikada igrao ovo, niti sam znao šta je poenta, ali eto. Kupon ide na 1.98.
 
Ček, vi što ste igrali sa mnom ne dobijate isto kao ja? Samo se za mene sabira?
 
Koliko sam ja video, da. Ja na kraju dobijem link da prosledim ljudima, pa dobijem valjda koliko oni dobiju, ali zbirno.
 
Nazad
Vrh Dno