Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

U aplikaciji odes na listu stvari koje si kupio, nadjes punjac, ides na cancel i odaberes price has changed.
 
1726476857589.png
Gde tacno
 
Ima li neko preporuku za kabanicu ali neki model koji može za bajs da se koristi (ne treba mi profi bici odeće već nešto što bi mogao preko farmerica da navučem da ne bi došao mokar na posao) dakle da ne bude model kao mantil nego nešto "kulturnije"! Može i na Temu-u ako ima.
Thanks
 
Pretraži kišno odelo ili kišni kombinezon (rain coveralls, rain suit), "kulturnije" zvuči, pa biraj.
 
Ima li neko preporuku za kabanicu ali neki model koji može za bajs da se koristi (ne treba mi profi bici odeće već nešto što bi mogao preko farmerica da navučem da ne bi došao mokar na posao) dakle da ne bude model kao mantil nego nešto "kulturnije"! Može i na Temu-u ako ima.
Thanks

neo tools ili lacuna, zaštitna kišna radna odela ili navlake tačnije, dosta kvalitetna i jeftina, ili nešto estetski prihvatljivije tipa ovoga

Koristim obe varijante za motocikl i rade posao
 
Ni sam ne znam zašto, probao sam da naručim još jednu karticu - uveli naplatu isporuke (nešto preko 2 eur) što kada smo naručivali nije bilo.
Nekako mi se javlja da nema ništa od ove isporuke i da će da oni otkažu moju porudžbinu...
 
Zato sto se za neke kartice placa a za neke ne placa shipping, aplikacija/platforma ima bug da nekad ne prebaci nazad na free shiping kad saltas izmedju ponudjenih opcija artikla kada za neke opcije nema a za neke ima placanja shippinga.

Pored toga sam ja malopre gledao, 1.87$ i free shiping je, samo izadji iz artikla pa se vrati u njega ili promeni shipping na besplatnu opciju ako ti se opet desi ovo iznad.

I da, ne baksuziraj vise :)
 
Ja sam čekao refund pa sam propustio tu SD karticu. Sad je 2.5€ pa mi nije neki deal.
 
Preko aplikacije otvori link ponovo pa ga nadji u Coins ili u Coins>Discount finder, 1.87$ je i dalje za 64GB, bukvalno sam sad opet pogledao.
 
Pa baš i ne
Letos kupio 2 prenosne stone lampe, jedna beše 4.24eur uz novčiće, a sada je 17eur. Da ne pričam o već opevanim projektorima... Ni blizu normale
 
Anker opet ima 7 dana check in za redom akciju gde se dobija kupon od 5$, ako neko redovno ulazi, da zna.

Ide se na Home pa na banner skroz na vrhu

ANKER Official Store
 
Poslednja izmena:
Anker flagship store ima 10 Na 10.01$ kupon, pa ako nekom treba.
 

Prilozi

  • IMG_20240917_195310.jpg
    IMG_20240917_195310.jpg
    103.3 KB · Pregleda: 75
Mozda sto je vec na popustu
US $34.17
US $75.9455% off
 
Kad nadjes taj kupon u Coupons i odes na Use Now, ne izlazi nista.

Kupon nije ispravan (trenutno).
 
Dobio I ja isti kupon 🥴
 
Anker opet ima 7 dana check in za redom akciju gde se dobija kupon od 5$, ako neko redovno ulazi, da zna.

Ide se na Home pa na banner skroz na vrhu

ANKER Official Store
Nema ovog vise ili ja ne mogu da nadjem.

Nasao,kad odem na tvoj link.
 
Da li neko moze da preporuci nosaz telefona za motor, po mogucstvu da ima neki kejs za kisu?
 
Nisam siguran da ijedan prodavac na aliexpressu ima dobar drzac, u smislu da ne prenosi vibracije na telefon, jer moze da utice na modul kamere. Da vozim motor, investirao bih u quad lock, nesto tog tipa, a ima i ovde da se kupi.
 
Imam dosta telefona za bacanje pa mi nije bitno da li ce kamera stradati, treba mi bukvalno samo za navigaciju a da ne pokisne.

Proverio sam quad lock i ne bih davao toliko para za nosace, mozda maximum 2000+-
 
Stigla mi je ona sijalica-kamera, jel ce 16 GB kartica biti dovoljna, koliko realno sati snimka moze stati na nju?

Inace ova kartica sa consima je 64gb pa cu iskoristiti nju ako bude trebalo, a vec je poskata i pracenje je UC...HU
 
Nazad
Vrh Dno