Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Sve sto zboris je verovatno istina, ali kontam da ce neko pametniji da mi da sve benefite i bez da "varam" sistem, nije mi problem da sacekam koji dan. Ako ne, da uradicu kako si rekao. Hvala na savetu..
Druze , nema sta da pregovaras sa njima. Idi do banke, reci im da zelis da zatvoris racun (razlog: ne koristim ga), i to je to.
Sacekaj nedelju dana, otvori online i pokupi sve benefite.