Šta je novo?

AIK Banka

Sve sto zboris je verovatno istina, ali kontam da ce neko pametniji da mi da sve benefite i bez da "varam" sistem, nije mi problem da sacekam koji dan. Ako ne, da uradicu kako si rekao. Hvala na savetu..
Druze , nema sta da pregovaras sa njima. Idi do banke, reci im da zelis da zatvoris racun (razlog: ne koristim ga), i to je to.
Sacekaj nedelju dana, otvori online i pokupi sve benefite.
 
Nazad
Vrh Dno