Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li je neko tražio da vrati telefon a A1 njemu novac zbog poskupljenja? Kakav je odgovor od A1?
 
Danas dobio ponudu za neo surf, na prepaidu sam. Ako predjem na postpaid za neo surf, prvih god dana 750 din, sledecih god 1500 din
 
Izgleda da mali procenat ljudi koristi opciju da raskine ugovornu obavezu nakon poskupljenja usluga operatora, pa im je svima trošak zanemarljiv naspram dobiti od ovih što ostaju :D
 
Da li je neko tražio da vrati telefon a A1 njemu novac zbog poskupljenja? Kakav je odgovor od A1?
Ja sam trazio, 15 Pro MAx, ostalo da im isplatim 113k. Samo su poslali mail da im treba malo vise vremena da obrade zahtev ;)
 
Ja sam trazio, 15 Pro MAx, ostalo da im isplatim 113k. Samo su poslali mail da im treba malo vise vremena da obrade zahtev ;)
Razmisljao sam i ja, ali vratili bi mi 85.000, a ja mogu za 100.000 da ga prodam, u gubitku sam :D
 
Napisao sam im e-mail pre 6 dana za raskid ugovora i dalje nista da odgovora. Izgleda da su zatrpani sa takvim zahtevima :)
 
Da li su vam nekad izašli u susret i smanjili račun koji je nastao zbog interneta u romingu?
Supruga je jednom upala u BiH roming (dok nije bilo ZB), a jednom u BiH u HR roming.

Oba puta su joj izašli u susret bez većih problema (pisala im na mail).
 
Sa poskupljenjem (kad bude 1650), jeste 1250

To bih cak i prihvatio, cekam april pa da odem do Yettel-a. 15GB i 300 minuta mi se savršeno uklapa.
Tako je i kod mene. Plus mi njihova aplikacija radi kao i plaćanje preko iste a kod a1 ne. Ali pošto sad imam poklon plan pa posle da iskoristim kredit za novi plan....neka ga 2 meseca tako.
 
Supruzi danas istekao ugovor. Trebaju joj neograničeni minuti i 10gb neta. Jel realno da A1 nema ništa izmedju neo 4 i neo 24?
Neo 24 suluda cifra 2200din. Niko je još nije zvao za produžetak ugovora.

Trenutno najbolja opcija je prelazak u yettel na 50%, total 10 paket za 1400din
 
Supruzi danas istekao ugovor. Trebaju joj neograničeni minuti i 10gb neta. Jel realno da A1 nema ništa izmedju neo 4 i neo 24?
Neo 24 suluda cifra 2200din. Niko je još nije zvao za produžetak ugovora.

Trenutno najbolja opcija je prelazak u yettel na 50%, total 10 paket za 1400din
Nek podnese zahtev za prelazak kad istekne ugovor na yettel prepaid. Pa preracunajte da li je bolja ponuda A1 za ostanak ili 50 posto na total 10 da se izvrši prenos.
 
Zdravo svima,na koji mail ste pisali za raskid ugovora,ako moze neko da napiše.Zvao sam operatera nudi mi neko osiguranje koje mi nije potrebno,i neki popust zamislite na kupovinu maske za telefon.Naravno da mi ništa od toga ne odgovara,na moje reči da hoću raskid ugovora i da sam od dolaska njihove mreže u Srbiju njihov korisnik,nikom ništa bez reakcije.
Zato vas molim da neko napipe na koji mail da im šaljem za raskid ugovora.
 
Stigao odgovor na zahtev da vratim uredjaj ili da me oslobode UO:

Ugovorna obaveza Vašeg broja traje još 21 mesec.

Kako ste upućeni- nove cene mesečnih pretplata važiće od 1. aprila 2024. godine i biće više za 10% od trenutnih, a detalje možete proveriti putem linka https://a1.rs/o-a1/dodatne_informacije/obavestenje-o-promeni-cena .

Do poskupljenja je došlo kao posledica kretanja na tržištu. Dugo smo odolevali i trudili se da odložimo poskupljenje, ali nas nažalost isto nije zaobišlo. Pored toga i dalje smo najjeftiniji i uvek ćemo se truditi da tako ostane.

Opcija raskida ugovora Vam je svakako dostupna, i besplatna do 31. 3. 2024. godine (bez naknade za preostale mesečne pretplate). Važno je da znate da će preostale rate za uređaj / dodatnu opremu (ukoliko ih imate) biti naplaćene na narednom računu nakon raskida.

Opcija koju Vi pominjete u slučaju besplatnog prevremenog raskida usled poskupljenja cena usluga, nije moguća.

Ukoliko se opredelite za opciju raskida sa naplatom preostalih rata za uređaj, molim Vas da mi u odgovoru na ovaj e-mail potvrdite kako bismo zakazali raskid koji će stupiti na snagu od narednog preseka.

Pre nego što definitivno to rešite, želim da Vam kažem da smo se potrudili da i pored ovih povećanja određenim benefitima zahvalimo što ste sa nama. U zavisnosti od tarifnog paketa koji imate na broju, pripremili smo besplatni dodatak koji možete preuzeti na Moj A1 aplikaciji u delu Samo za tebe.

Svakako da bismo mnogo želeli da nastavimo saradnju, ali poštovaćemo svaku Vašu odluku.
 
Pa to je obmana. Po zakonu imaš pravo da vratiš uređaj, a oni tebi pare. Evo u Jetelu 2021. godine zbog povećanja cena su to radili (vidi ovo), a isto je bilo moguće i ove godine (vidi ovo). Tada su imali i spreman formular koji je bio okačen ovde:
polish_20211128_111400410-jpg.325738
 
Da li je neko raskinuo UO zbog poskupljenja, otisao na prepaid i potpisao novi ugovor u A1? Iskustva.. sve proslo ok?
 
Ja ali je morao novi broj
Ovaj raskinuti ostaje na prepaid
Meni nije problem bio novi broj jer sam dobio reset paketa tj one travel dodatke sto mi je bilo bitno
 
Čisto da razgraničimo i to, prenos ugovorne obaveze može sa jednog na drugi A1 broj, ali samo iz njihove izvorne numeracije (060 i 061, dakle ne i 068, niti bilo koje druge).
 
Posle zahteva za prelaz na prepaid ponudili Neo 24 (bilo koji) za 1750 dinara 24 meseca.
 
Ja ali je morao novi broj
Ovaj raskinuti ostaje na prepaid
Meni nije problem bio novi broj jer sam dobio reset paketa tj one travel dodatke sto mi je bilo bitno
Ček kako je morao novi broj?

Nisu hteli da ti daju da pređeš sa prepaid na postpaid?
 
Nazad
Vrh Dno