Šta je novo?

Šta ne smete propustiti na PS3

Botovi, postoje threadovi i za klosharsku konzolu, pa izvolite tamo...
 
Ja ne znam što sam to loše rekao sem da za sada ovo remek djelo neće izaći van Japana. Gledajući trejler naježio sam se kada sam vidio da ono ždrebe vrti repom a da ne pričam kako je dobro riješeno zumiranje fotoaparatom, mislim da bi bilo nemoguće bilo čim onako zumirati kao siaxisom. Činjenica da i 2005 godine kada je predstavljena ova igra, bila je jedan od glavnih argumenata PS3 fanova zašto kupiti isti a ja sam tada bio pomalo skeptičan jer nije bilo informacija o čemu se tu zapravo radi. Danas su i najvećim skepticima usta zatvorena, Cell je pokazao svu svoju moć te je već sada jasno da ne treba potcjenjivati PS3 ekskluzive. Nadam se da će već sa PS4 doći neka nova Afrika u kojoj će pored fotoaparata biti uključeni i kamkorderi.

HAHAHAHAHAHAHA,legendo.
 
Botovi, postoje threadovi i za klosharsku konzolu, pa izvolite tamo...
A o čemu da pričaju? Na stranu onih par ljudi sa Xboxem koji žele konstruktivnu diskusiju, ostali nemaju druga posla nego da uleću u ovakve topike i pljuju po ps3 naslovima. Šta njima ostaje da hvale? Halo? Pa to i rade i pametnom je dosta da sve zaključi iz toga...Što je najgore, njih uopšte nema puno, ali moderacija je takva kakva je...
I posle će se žaliti kako je ps3 protežiran, kao da njima neko brani da diskutuju o tome što imaju.
 
Poslednja izmena:
Pa taj halo je kesa od igrice:) ja sam ga igrao kod ortaka ono meni je bolji gears ali i to je kesa jer moze da se igra na pc :) a kilzon nemoze i nece ni moci:) zato se i pljuje ps3;) a da ps3 nema pirateriju svi ti sto imaju xbox360 bi sada imali ps3 ali necemo o tome:).Iovako mi je zao onih koji poseduju xbox360 jer ce se izgleda naigrati igrica na njemu(mislim svih tih exluziva:)) afrika,mgs4,gt5,god of war ,uncharted,ratchet,hs,motorstorm,lbp i da nenabrajam vise:) tako da filipenko druze opusti se i uzivaj kad nabavis afriku na engleskom jeziku zavali se u fotelju i przi ;)
 
Poslednja izmena:
Pa taj halo je kesa od igrice:) ja sam ga igrao kod ortaka ono meni je bolji gears ali i to je kesa jer moze da se igra na pc :) a kilzon nemoze i nece ni moci:) zato se i pljuje ps3;) a da ps3 nema pirateriju svi ti sto imaju xbox360 bi sada imali ps3 ali necemo o tome:).Iovako mi je zao onih koji poseduju xbox360 jer ce se izgleda naigrati igrica na njemu(mislim svih tih exluziva:)) afrika,mgs4,gt5,god of war ,uncharted,ratchet,hs,motorstorm,lbp i da nenabrajam vise:) tako da filipenko druze opusti se i uzivaj kad nabavis afriku na engleskom jeziku zavali se u fotelju i przi ;)

Jedna tačka u celom ovom pisaniju:d
 
Mrsko mi da stavlajm tacke........ Zato i stavljam smajlije:):):):):):)
 
Anyway, nedavno(ove nedelje) sam zavrshio Ratcheta. i igra zasluzuje sve preporuke. sjajna platforma, za opustanje.

i uspeo sam da zavrsim jos jednu igru. Heavenly Sword. Igra je fantasticna. dok je igrate, osecaj je totalno filmski. animacija sjajna. (nebitna stvar al moram napomenuti da je sinhronizacija usana u cut scenovima ubedljivo najbolje uradjena! ne postoji igra gde je to bolje uradjeno!! i to samo jos vise stvara filmski ugodjaj). Da se razumemo, igra nije dugacka(sto mnogi navode kao najvecu manu), ali po meni je to taman duzhina koja te drzhi prikovanog u neizvesnosti(otprilike ko COD4 kampanja). jednom rechju: Sjajno!
 
Pored Litlle Big Planeta i Resistance 2 dobijamo li još neku ekskluzivu vrednu do kraja godine? Mada, uz moju multiplatformu Star Wars Force Unleashed:Klanjanje to će biti sasvim dovoljno:).

Dobih mail da će Resistance 2 biti u prodaji 13. novembra.
 
Pored Litlle Big Planeta i Resistance 2 dobijamo li još neku ekskluzivu vrednu do kraja godine?

Ne znam da li tebe interesuje ali mene svakako da, Wipeout HD! :) Bice tu i Motorstorm 2 i Home...
 
Ma najjaca igrica koja izlazi ove godine od exluziva za ps3 ce biti motorstorm2:)
 
Eerm, "najjaca" i g r i c a je vec izasla, i to davnog 12. juna.
 
Gorane stvarno ti svako cast sto si ovaj komentar od xbox 360 shvatio kako si shvatio. Pet bambija za tebe. Decko je bio dobronameran i priznao da su sve super igre a to sto je mrznja tebe i mnogih drugih vlasnika ps3 sa ovog foruma prema vlasnicima xboxa toliko ocita, ne znam sta reci nego samo TUZNO
 
Vidis da je boris takodje shvatio da je to bio dobronameran komentar. A i uostalom ko i malo normalan moze reci da resistance 2 nije dobra igra(igra je perverzija pogotovo mp za 60 ljudi).
 
Vidis da je boris takodje shvatio da je to bio dobronameran komentar. A i uostalom ko i malo normalan moze reci da resistance 2 nije dobra igra(igra je perverzija pogotovo mp za 60 ljudi).

Šalio sam se čoveče. Zato smajliji i postoje. Da ne govorim o tome da je bio ozbiljan.

Plus što smarate do jaja sa glupim upadicama. Lepo sam pitao ljude šta još ima da se igra jer ne mogu sve da ispratim.
 
realno ja sam za obe konzole,obe imaju sjajne igre i ono gore sto sam rekao sam i mislio
 
skida se demo Motostorm 2, tacnije Pacific Rift, pa da vidimo da li vredi ovaj Sony necemu. Inace koliko sam primetio, demo se moze skinuti samo sa promo kodom koji salju na mail?
 
dobro upravu si,ali ipak ocekujem da ce biti extra...a pure demo je bash dobar...jedva cekam full verziju
 
Pure je jako los!Kada se pojavi motorstorm2 nece se niko ni setiti da je pure ikada izasao!
 
dobro upravu si,ali ipak ocekujem da ce biti extra...a pure demo je bash dobar...jedva cekam full verziju

Shto se tiche GHa, to sve zavisi koliko si ih igrao. Ja ga igram od prvog dela, gitarom, tako da mi se smuchio, i sada bih preshao na bubnjeve u Rock bandu. Najgore od svega je shto u svakom novom delu ochekujem dobre pesme, a ono sve gore i gore. Prvi i drugi deo GHa su ubedljivo najbolji sa izborom pesama, a oba sam "masterovao" i sviram na expert gitarom dok chitam novine :)
 
Shto se tiche GHa, to sve zavisi koliko si ih igrao. Ja ga igram od prvog dela, gitarom, tako da mi se smuchio, i sada bih preshao na bubnjeve u Rock bandu. Najgore od svega je shto u svakom novom delu ochekujem dobre pesme, a ono sve gore i gore. Prvi i drugi deo GHa su ubedljivo najbolji sa izborom pesama, a oba sam "masterovao" i sviram na expert gitarom dok chitam novine :)

Ozbiljno? svaka Ti dala! ja nem te reflexe za to. Imam gitar kontroler, ali na expert sa 5 dugmica nema teorije da igram... :( jednostavno nesto je ubogo u mom malom prstu. a ima stvarno teshkih pesama. znam da me je valjda u dvojci ubijala ona Take me out, od nekog new rock benda, a kasnije One od metallica-e u RB-u i naravno iz trojke dragonforce.. i ja bi najradije igrao bubnjeve, al mnogo to para.. kad bi neko ima igraonicu pa da se moze isprobati,)
 
Nemoguce i besmislene pesme ne sviram, samo sam ih prvi put svirao dok ne predjem igru i nikad vishe :) Omiljene pesme za sviranje su mi Bark at the moon, Crossroads, Take me out je odlichna, Iron man, Paranoid iz GH3 (Rock Band verzija ima loshiju kombinaciju tastera).

Ja cu uzeti bubnjeve za PS3, samo da vidim neku kombinaciju da ne placam poshtarinu vishe nego njih :d

Haha, evo ovo je posle samo nekoliko dana vezbanja, nije neka teshka pesma i nije expert, ali znash kako je zeznuto kad prvi put u ruke u'vatish gitaru, ko nogama :d

http://www.youtube.com/watch?v=6T2ygBnRllc
 
Poslednja izmena:
Shto se tiche GHa, to sve zavisi koliko si ih igrao. Ja ga igram od prvog dela, gitarom, tako da mi se smuchio, i sada bih preshao na bubnjeve u Rock bandu. Najgore od svega je shto u svakom novom delu ochekujem dobre pesme, a ono sve gore i gore. Prvi i drugi deo GHa su ubedljivo najbolji sa izborom pesama, a oba sam "masterovao" i sviram na expert gitarom dok chitam novine :)

pa ddobro ja igram trentno na hard,ali ocekujem da cu jednog dana uspeti na expert...jel ste videli spisak pesama za world tour i rockband 2????koja vam se cini boljom.E da jos jedno pitanje,na controler gitari u rockbandu ima 10 dugmica....cemu sluze donji,a cemu gornji?
 
Nazad
Vrh Dno