Šta je novo?

Šta ne smete propustiti na PS3

Tasteri na Les Paul gitari su jednostavno duplirani, pa mozesh da svirash solo kao na pravoj gitari :)
 
Valkyria Chronicles

valkyria-chronicles-20080820052545365_640w.jpg



Nešto što ne smete propustiti na PS3, kao što i tema kaže :)
 
Valkyria Chronicles

valkyria-chronicles-20080820052545365_640w.jpg



Nešto što ne smete propustiti na PS3, kao što i tema kaže :)

Uh ovo sam gledao review al japanske verzije koja je izashla pre skoro godinu dana. igra izgleda strava! a ps3-u zaista fali rpg-ova. mada ovo je vishe strategija/rpg. al svakako jos jedna igra za koju bi valjalo izdvojiti jevre.. posle ovoga, da vidim kako izgleda white knight cronicles...
 
WKC izlazi samo u Japanu ove godine.
25. decembra, da budem precizniji. :)
 
Grujo igra je japanska. Ima demo da se skine na evropskom PS Storeu. 591 mb je čini mi se. Ko prvi proba nek postavi utiske.
 
manga je prakticno uvijek japanska, afaik...
 
manga je prakticno uvijek japanska, afaik...

true ali je nastala u kini :D

elem igru je napravila SEGA, i igra valja. Grafika je u fazonu akvarel slike prenesene u film/animaciju. ima puno rpg i taktichkih elemenata. deshava se u evropi za vreme drugog svetskog rata. malo je alternativ history, ali ne smeta.
 
Samo da vas, kao čovek koji poštuje članove benč zajednice, upozorim da nikako ne trošite nepunih 600mb na skidanje demoa za ove Filipenkove kineze™ i ne napravite tako grešku koju sam i sam napravio. Ukoliko neko pokuša da kupi original želim mu sve najgore. Dodaću samo ovo - igra je aviđeno™ smeće.
 
Samo da vas, kao čovek koji poštuje članove benč zajednice, upozorim da nikako ne trošite nepunih 600mb na skidanje demoa za ove Filipenkove kineze™ i ne napravite tako grešku koju sam i sam napravio. Ukoliko neko pokuša da kupi original želim mu sve najgore. Dodaću samo ovo - igra je aviđeno™ smeće.

Sta sam rekao:) ma kakva manga sine to vise ni teletabisi negledaju nego,kad smo vec kod teletabisa kad sam pogledao video iz ove igrice doslo mi je da skocim u bunar majke mi:smoke:
 
Nemate pojma. Mešavina potezne strategije i RPGa je uvek bila za sofisticirane igrače, a ne odjučerašnje konyolaše™ - uostalom, anime i mange su nešto za šta treba biti adekvatno produhovljen, a ne dekvatno zadojen mržnjom prema žutoj rasi.
 
Kuku, lelele... Zamalo da se predjem pa da stavim da se skida, ali odgledah snimak koj'... Pa ovo je koma...
 
Poslednja izmena:
Nemate pojma. Mešavina potezne strategije i RPGa je uvek bila za sofisticirane igrače, a ne odjučerašnje konyolaše™ - uostalom, anime i mange su nešto za šta treba biti adekvatno produhovljen, a ne dekvatno zadojen mržnjom prema žutoj rasi.

Neznam na koga si mislio kada si rekao :eek:djučerašnje konyolaše mislim ja se na konzolama igram nekih 15 ak godina nije bas puno al ipak znam kad vidim kvalitetnu igricu i smece al dobro mangu ili volis ili nevolis treceg nema.Ok sto se tebi svidja al ja kad bi je dobio dzabe nebi nikom ni smeo da poklonim kolko bi mi samo bilo zao da neko trosi laser na ovo s....... Nemogu da verujem da neko trosi vreme novac i trud na ovakve igrice:wall::wall: pa bolje da su uradili mece dobrice nego ove japance u kini.
 
hmm vidim da niko od vas nije igrao Romance of The Three kingdoms na PS2... dobro, pogreshe ljudi. meni se igra svidja. svako ima svoje mishljenje..
 
Top Spin

Aj da skrenemo temu sa besmislenog prepucavanja na nesto konstruktivno. Sta ko misli o "Top Spin 3" ?
(a da nije ono tipa ima li Novaka i Jelene ili nema, jer NAJVEROVATNIJE su njihovi menadzeri i alavost na pare za to zasluzni a ne svetska zavera da se sj**emo mi-Srbi itd. )

P.S. Ako mogu skrenuo bih paznju moderatorima (kao i clanovima), da ukoliko je moguce, pocnu da sankcionishu nepoznavanje gramatike i nasheg jezika, bar u onim osnovnim stvarima kao sto je:

!!!!!!!!!NEGACIJE SE PISHU ODVOJENO!!!!!!

izuzeci su NECU, NEMAM, NISAM, NEMOJ

sve ostalo tipa:
NE ZNAM, NE VOLIS, NE BI (bih), NE MOGU...
se pishe ODVOJENO!!!!

P.P.S. Iz nekih od postova se vidi da su neki strucnjaci bar 8 razreda osnovne proveli iskljucivo igrajuci igrice, sto je za respekt svoje vrste, ali bi ipak trebalo da obrate paznju na ovakve SITNICE.
Hvala unapred moderatorima i svima koji ce razumeti potrebu za OVIM postom..

pozz :wave:
 
Afrika
LBP
Valkyria Chronicles

PS3 :Klanjanje
 
Haha, X360 dobija big American balls, home of the brave, land of the free pucachinu Gears Of War 2, a PS3 Afriku i neku dechiju 2D platformu, pffff :d
 
Poslednja izmena:
Africu kupujem samo ako bude neki apdejt sa laserskom snajperskom plazma puškom :D
 
Poslednja izmena:
Zanima me da li neko zna jel se u Africi kreće od starta sa onim zajebanim Alfa DSLR-om pa se samo on budži, ili se kreće sa nekim slabijim aparatom, pa se onda kupuju novi i isto tako budže.
 
Pa imash first 20 (ili koliko vec) minutes japanske verzije na gamersyde. Dobijesh u startu najloshije Alfa telo i najjeftiniji objektiv pa posle budzish i tela i kupujesh nove objektive.
 
Haha, X360 dobija big American balls, home of the brave, land of the free pucachinu Gears Of War 2, a PS3 Afriku i neku dechiju 2D platformu, pffff :d

Sad ces da kzes da je xbox360 dobija bolje igrice jel tako? kao PS3 Afriku i neku dechiju 2D platformu, pffff a xbox360 dobija extra igrice manemoj:) kako si ti dobro informisan od tih japanaca kladim se da znas i u koliko sati xbox360 uobicajno crkava:-devil-: .Nego znas sta nemoj da se............es :smash::smash: sad ti imas taj xbox pa mislis da je ps3 kao neki bunar od konzole sta bi ja sad trebalo da isto tako ke..am za xbox360.Bolje kupi ps3 pa da vidis sta je cudo a ne tu da se hvalis sa tim boxom koji nipocemu nemoze da se meri sa ps3 sem po tome sto je daleko ispred po broju pokvarenih:D:D
 
Poslednja izmena:
Šta ste se raspištoljili kao da je PS3 neka dobra konzola...
 
Haha, X360 dobija big American balls, home of the brave, land of the free pucachinu Gears Of War 2, a PS3 Afriku i neku dechiju 2D platformu, pffff :d

Blah, ajde mi nađi nekoga ko će da igra Afriku. To može da se igra isto kao i Google Earth. Sviđa mi se da pogledam, i onda isključim. A iz onih videa, i ne izgleda toliko impresivno. Koliko god mrzeo Gears 2, daleko je zabavniji. Kao i Dead Space, Fable, Fallout 3...
 
Blah, ajde mi nađi nekoga ko će da igra Afriku. To može da se igra isto kao i Google Earth. Sviđa mi se da pogledam, i onda isključim. A iz onih videa, i ne izgleda toliko impresivno. Koliko god mrzeo Gears 2, daleko je zabavniji. Kao i Dead Space, Fable, Fallout 3...

Nemoze da se poredi Gears i afrika jer su to totalno dve razlicite igrice.A iskreno meni je i jedna i druga igrica totalno nezanimljiva:D
 
Gruja car :D
 
Nazad
Vrh Dno