Šta je novo?

Šta ne smete propustiti na PS3

Od tabacina imas 3 realna izbora - Street Fighter 4, Soul Calibur 4, Tekken 6. Ja najvise volim SF4.

Ako nisi presao MW2, brisi BLOPS i igraj MW2. Mnogo bolja igra.

Osim Brotherhooda, preporuka i za Assassin's Creed 2. Samo napravi malu razliku izmedju igranja ove 2 igre.
 
Inace Assasin's 1 me je smorio najstrasnije i bas mi nije legla igra, jel brotherhood ili bar dvojka nesto zanimljivija?
 
Inace Assasin's 1 me je smorio najstrasnije i bas mi nije legla igra, jel brotherhood ili bar dvojka nesto zanimljivija?

Drasticno. Ne secam se kada je neki nastavak toliko unapredjen u odnosu na original. Ja keca nisam ni uspeo da zavrsim koliko mi je igra dosadila, ali dvojku sam sa radoscu presao. Brotherhood nisam igrao, ali sam citao sve najbolje o njemu.

Ako te zanimaju i DL igre, pogledaj Flower, Pixeljunk seriju, Wipeout HD, Braid, CritterCrunch, Fat Princess, Super Stardust HD i Dead Nation.
 
Ok ;)

Inace mislim da nema smisla da prelazim MGS4, a u pricu prva 3 dela da nisam nimalo upucen. Nadam se da ce YT pomoci, jer nemam zivaca da skidam za keca sve ispocetka, a trojku koji je na PS2 ne bih mogao ni odigrati nikako.
 
Moja lista igara za preporuku za PS3 bi ovako izgledala:

1. Dead Space
2. Uncharted 2
3. Demons Souls
4. God of War 3
5. GoW HD (kec i dvojka)
6. PixelJunk Monsters
7. Gran Turismo 5
8. Final Fantasy XIII
9. Killzone 2
10. Vanquish

Sportske igre su na zalost veliko bacanje para ako mislis orginale da kupujes. :(
 
Zasto? FIFA 11 je vrhunska igra. Mislim da je cak i NBA 2k ove godine odlican.
 
Meni su 09/10 bile odlicne, 11 nisam probao, ali ne sumnjam ;)
 
NBA 2K11 preporucujem samo za one koji se uopste ne nerviraju, jer sam sinoc posle par partija sa ortakom bacio gamepad, iscupao Xbox iz struje i nervirao se 2h posle. Neverovatno cudna igra, prosto ne znas kako da odigras 2 cetvrtine za redom konstantno, iako radis isto ono sto je dobro islo u prethodnoj. Jako, jako cudna igra.
 
Ok ;)

Inace mislim da nema smisla da prelazim MGS4, a u pricu prva 3 dela da nisam nimalo upucen. Nadam se da ce YT pomoci, jer nemam zivaca da skidam za keca sve ispocetka, a trojku koji je na PS2 ne bih mogao ni odigrati nikako.

Ja nisam bio nimalo upucen u MGS pricu, osim preko nekih filmica, ali sam ipak uzivao igrajuci... ;)
 
Evo kako bi moja top 10 lista za PS3 izgledala :

1)Uncharted 2
2)MGS4 :Klanjanje
3)Red Dead Redemption
4)Assassin's Creed 2 (Brotherhood trenutno greje klupu :D )
5)Battlefield Bad Company 1 (dosta vise uzbudljivih trenutaka sam imao nego u BC2)
6)Heavy Rain
7)Killzone 2
8)Uncharted 1
9)GTA 4 ( prva igra koju sam uzeo za PS3 ... igra zbog koje sam uopste i kupio PS3 kada je izasla ... )
10)LBP

"Klupu'' trenutno greju Demon Souls, Brotherhood i GoW3, pa ce mozda i biti promena na listi do kraja godine :)
 
Poslednja izmena:
Ok ;)

Inace mislim da nema smisla da prelazim MGS4, a u pricu prva 3 dela da nisam nimalo upucen.

Ako ne mozes da odigras sve prethodne delove probaj na PS Store-u (ako je i dalje dostupno) da skines MGS Database...negde u podesavanjima chekiras da nisi igrao MGS4 i imas MGS enciklopediju i history i, cini mi se, database, ili tako nesto...moze da ti bude korisno da "pokupis" hronoloski sta se desavalo kroz prethodne delove, da skapiras likove i sl. Svi spojleri za cetvrti deo su sakriveni tako da nista ne gubis ako procitas...
Greota bre da ne igras cetvorku :d
 
Igre za PS3? Nekih 10-15 prvih koje je potrebno odigrati? Imam dosta dugo PS3, ali sam obrnuo samo par igara, usled nedostatka vremena, s*ebate finans situLacije i kojekakvih promena planova, pa sad od nedelje ocu malo da uzivam uz ps :)

Ove 3 su izuzetne (doduse, samo je HS PC3 ekskluziva):

1. Heavenly Sword
2. Dead Space
3. Mirror's Edge
 
Od tabacina imas 3 realna izbora - Street Fighter 4, Soul Calibur 4, Tekken 6. Ja najvise volim SF4.

Tri realna izbora...

To što ti nisi igrao BlazBlue ne znači da to nije dobra igra. Svakako je zanimljivija od buđavog Tekena koji danas ionako niko ne igra. BlazBlue ima sasvim respektabilnu zajednicu.

@Z1000

Trenutno je aktuelan BlazBlue: Continuum Shift. Moja preporuka je da probaš igru a SF4 obavezno. Teken i SC4 zaboravi, ne zna se koji je više krš.
 
Tu je vec pitanje 2D ili 3D. Ja bih licno uvek izabrao 3D.

lista

Uncharted 1 i 2
GT5
GOW3 (ako si preskocio keca i dvojku, obavezno GOW Collection)
MGS4
Heavy Rain
Killzone 2
LBP

neekskluzive

Assasins Creed 2
Dead Space
Red Dead
Batman AA
Bioshock
Fifa 11
NBA 2K11
 
Poslednja izmena:
BB mi se po snimcima s YT bas i ne svidja. Soul calibur sam probao i isto nista posebno. Sad, tekken mi je u secanju jos od ps1 i sinonim za tabacine kada je playstation u pitanju, ali izgleda da je i sf4 zanimljiv. Probao sam ufc 2009 s drugom i ok mi je takodje sto se fajta tice.

I jel igrao ko nfs hp novi? Na pcu sam zadnji put igrao carbon, a na ps3 probao pro street koji je... ne znam, odvratno uzasno strasno nikakva igra. Katastrofa. Ima li novi HP sta zajednicno s njim? ako nema mozda bih ga probao.
 
Poslednja izmena:
neki od vas preporucuju dead nation , pa me zanima kako radi online, coop, da li postoji mogucnost da jedan kupi igru pa "share-uje" sa drugarom (preko psn-a ili kod-a ili kako god)... :d

koliko je zanimljiva i neki faktor "zaraznosti"?
 
BB mi se po snimcima s YT bas i ne svidja. Soul calibur sam probao i isto nista posebno. Sad, tekken mi je u secanju jos od ps1 i sinonim za tabacine kada je playstation u pitanju, ali izgleda da je i sf4 zanimljiv. Probao sam ufc 2009 s drugom i ok mi je takodje sto se fajta tice.

I jel igrao ko nfs hp novi? Na pcu sam zadnji put igrao carbon, a na ps3 probao pro street koji je... ne znam, odvratno uzasno strasno nikakva igra. Katastrofa. Ima li novi HP sta zajednicno s njim? ako nema mozda bih ga probao.

Novi NFS nisam igrao ali bi trebalo da je najsličniji Burnout Paradise koji je jako zabavna igra. BO Paradise možda ne bi bilo loše da nabaviš, mislim da je danas jako povoljna. Ne očekuj simulaciju, čak ni arkadu-simulaciju. Igra je apsolutna arkada ali nudi dosta sadržaja i poprilično je zanimljiva.
 
Svakako je zanimljivija od buđavog Tekena koji danas ionako niko ne igra. BlazBlue ima sasvim respektabilnu zajednicu.

Teken i SC4 zaboravi, ne zna se koji je više krš.

Daj molim te :D.
Tekken 6 je otisao u preko 3 miliona primeraka(BB nije stigao ni do miliona), veliki broj ljudi igra online.
 
BB je genericki primer niche igre koju ne igra niko osim fanova Guilty Geara. To je vise hardcore igra, 3 igre koje sam ja nabrojao mogu da prodju i kao zabava za drugare kad dodju da igraju fudbal, BB to ne moze i zbog toga ima ogroman minus.
 
Realno i tekken je mnogo vece ime od BB i guilty gear, samim tim i veca popularnost/prodaja. Ne znam da li ima neko ko zna uopste za tuce na konzolama a da ne zna za tekken. Za BB vec to ne vazi...

BB je dosta odredjen i kompletnom prezentacijom. Maksimalno japanska igra. Dosta ljudi nece ni razmisliti o gameplay-u kad vide nesto sto ih na prvi pogled ne privlaci ni najmanje. Ja cak znam i gomilu kontra-primera koji odlicno potvrdjuju ovo, dakle ljudi koji se loze na anime i kojima je guilty gear maksimalno do jaja samo zbog fazona, potpuno nevezano za to sto je to zanrovski tuca, cak rekao bih i za to sto je to video igra...

Sto se tice tekken 6, mene je on razocarao kao tekken naslov. Gomila stvari je bolja u tekken 5 sto stvarno nisam ocekivao. Ali bez obzira na to, i dalje jedna od najboljih tuca trenutno u ponudi...
 
BB uopste nije los ali, kao sto je vec receno, samo za hardcore... Likovi su suludi i potrebno je dosta vezbe da bi mogao dobro da igras... Definitvno nije naslov koji igras kad ti dodje drustvo... Za to bih mozda preporucio SC4... U principu mozes da prodjes i ako samo lupas po tasterima :) Ne kazem da je igra losa ili samo za pocetnike, vec samo da je vrlo zabavna i da i pocetnii mogu da je igraju i da se zabave :)
 
Cini mi se da sam i Tekken i SC4 video u oglasima za po 1500d.
 
Oba naslova su Platinum, tako da se definitivno mogu za malo novca kupiti.
 
Odlican je BB. Jeste da je pomalo tezak za pocetnike, ali ima odlican tutorial mode i kada se nauci mecevi su izuzetno zabavni. Ne treba biti manijak kao sto pricate. SSFIV isto odlican.
Tekken je podbacio, a SC je jos nekako i ok.
Mada su meni uvek bolji 2D fighteri.
 
Nabavio sam jedan 'batch' igara. Ovaj put sam prebacio sa externog ono sto je drug skidao. Izbor mi se bas ne svidja, a samo 2 igre su se potrefile koje sam planirao, od ostalog me mozda bude zanimalo samo par naslova, ali nista sigurno. Za sada ovo...

1. 2010 FIA world rally championship
2. Colin McRae Dirt 2
3. Fight Night 4
4. Formula 1 2010
5. Final fantasy XIII
6. Heavy Rain
7. James Bond Blood Stone
8. Mafia 2
9. NBA Elite 11
10. NBA 2k11
11. NBA Jam 2010
12. NFS Undercover
13. Pain

Boldovano sam i ja trazio, koso cu rado probati, ostalo me po YTu bas ne zanima, mada ni ove koso napisane nisu sve najsjanije...

Inace jel GT5 ne moze jailbrakeovan na 3.41 fwu? I kada 'kupujem' igre, jel oznaka u zagradi USA/NTSC i slicno ne odgovara za nase PS3.
 
Poslednja izmena:
Bolje da pitas u hack temi, raspece te branitelji Sony-ja ako slicne stvari pitas ovde :).
 
Ok :d Nego samo da navedem sta sam uzeo za sada, pa slucajno izlete i ovo o GT5 :D
 
Nazad
Vrh Dno