Šta je novo?

Banka Intesa

31.08.2020 Potroseno 15.000+, 18.09.2020 uplaceno 3000. Nije lose...

Nisam dobio obavestenje i za ovih 5+1, verovatno sam ispucao limit. Redovno korsitim tu karticu, pa cu videti da li ce obracunati.
 
Meni nisu poslali nikakvu poruku za te popuste sa MC. Da li cu svakako dobiti neki cashback ili moram da cekam da mi posalju ponudu? Treba da natocim pun rezervoar uskoro pa zato :D
 
Јел може некако да се ресетује заборављено корисничко име на интесином е-банкингу или мора да се иде у пословницу?
 
Trebalo bi da možeš da napraviš novi nalog sa LIB-om.
Pozdrav
 
Apropo price za autorizaciju transakcija i mToken/OTP, danas sam bio u poslovnici, mogu da me prebace na OTP samo ako mi ugase mBank! Mislim da je svaki dodatni komentar suvisan!
 
Meni stiglo 21.09. da ako od tog dana do 09.10. potrošim 15k putem MC vraćaju mi 3k.

Tragedija je što sam ja 20.09. u 20,45h potrošio 36k ne znajući za tu akciju inače bih svakako sačekao sutradan...
 
Успео сам са новим ЛИБ-ом да направим нови налог, хвала.
 
Meni stiglo 21.09. da ako od tog dana do 09.10. potrošim 15k putem MC vraćaju mi 3k.

Tragedija je što sam ja 20.09. u 20,45h potrošio 36k ne znajući za tu akciju inače bih svakako sačekao sutradan...
Da li se to odnosi na potrošnju u tom iznosu u tom periodu nezavisno od broja transakcija ili mora biti u tom periodu, ali sa jednom transakcijom u minimalno tom iznosu?


Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Mora biti jedna transakcija u minimalno tolikom iznosu. Ako ih imaš više, uzima se samo prva u tom periodu.

Napomena: Pravo na poklon iznos ostvarujete isključivo plaćanjem Mastercard[emoji2400] kreditnom karticom. Podizanje novca na bankomatu ne učestvuje u akciji. Poklon će biti uplaćen samo za Vaše prvo plaćanje karticom u definisanom iznosu.

Ova ponuda je na Vaše ime i ne može se preneti na drugo lice.
 
Poslednja izmena:
Znaci, ko nije dobio poruku ili email, nista od cashback-a?:trust:
 
Jel ima jos neko problem sa logovanjem na Intesa Online, posle par minuta uspem nekako da se ulogujem ali ne mogu da izvrsim uvid u stanje na racunu niti da vrsim transakcije preko interneta?
 
isti problem. plus mi malopre visa inspire kartica u maxi nije prošla
 
isti problem. plus mi malopre visa inspire kartica u maxi nije prošla

Izgleda isti problem kao pre 6-7 meseci, valjda nece da pobrljave sa stanjem na racunima kao onda, danima im je trebalo da isprave netacno stanje, u mom slucaju, usao sam u navodni minus sa Visa Electron debitnom karticom sto je i teoretski nemoguce.
 
Da li mozda neko zna da li treba potvrda od firme za uzimanje kreditne kartice ako ste ,,stari'' korisnik ?
Godinama primam platu preko njih i sad bih mozda uzeo Hit racun i kreditnu karticu. Koj ce im potvrda od firme sa mojim primanjima kada znaju kolika su :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam hteo da povecam limit na kreditnoj kartici (platu primam preko njih) ali mi je svakako trebala potvrda o visini primanja iz firme... Tako da mislim da ce i tebi trebati...
 
Provereno treba i potvrda od firme.

Huawei P30
 
Imam i ja isti problem sa Intesa online.Menjačnica i transakcije ne rade

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
za kreditnu karticu ide provera u kreditnom birou pa moraju potvrde o visini primanja [emoji41]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Hvala svima na odgovorima.
 
Ne znaju oni kolika ti je plata. Oni znaju iznos koji ti mesečno firma uplaćuje na ime zarade, ali ne mogu znati da je to tvoja plata, ili je veća. Zato mora potvrda - koristiće se za određivanje limita na kreditnoj kartici.
 
Evo proradile transakcije ali sada netacno ocitava raspolozivo stanje, tj. nije skinut novac za odredjenu transakciju koja je prosla.
 
Meni menjačnica i dalje ne radi ni na Intesa Online ni u Intesa Mobi aplikaciji.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Standardni CTRL C CTRL V odgovor kada ih pitate kada će uvesti Apple Pay.

30fb14e2c631b39154d474b84fe61836.jpg
 
Na Intesa online se i dalje ne vidi odakle je primljen novac?
Uplaćen mi je neki iznos danas, ali piše samo interne transakcije. Identično stoji i za uplate koje sam danas dobio od poslodavca (uplata sa računa u Intesi na račun u Intesi)

Oko 5. u mesecu mis tigne izvod, pa ću videti, ali...
 
To mi piše za sve transakcije, osim kada su uplaćene sa računa u Banka Intesa. Svakog meseca imam više priliva sa računa u Intesa I tek na izvodu piše ko je uplatio novac. Do sada nisam obraćao pažnju, ali ova uplata mi je neočekivana, pa bih da znam sta je.

Verovatno mi je osiguranje uplatilo novac kao trećoj oštecenoj strani, a verujem da osiguravajuće kuće imaju račune u većem broju banaka. Ona je rekla da nema šanse da mi nešto uplate, pa me sad kopka :)

Inače, na računu poljoprivrednog gazdinstva vidim ko je uplatio i na mobilnoj aplikaciji. Pre neki dan sam baš slao neki screen shot da sam primio uplatu i uredno se vidi ko je uplatilac. Piše "Priliva sa računa xxx (vlasnik_racuna doo)".
 
Nazad
Vrh Dno