Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prosla ne radi iz sigurnosnih razloga izgleda :D Ili su programeri odlucili da nece da rade backward compatibility uopste ;)

Meni i dalje nece ni da se registruje, predje prozor onako preko i mucak :(
 
Kao sto je i receno,sve je i dalje isto,a nemaju pojma da objasne sta je drugacije i sta je novo.
Datum poslednjeg azuriranja je 22.11.2018,a danas izasla kao nova aplikacija.
 
  • Like
Reagovanja: M J
ja nisam ni skinuo aplikaciju kada idem na prodavnicu pisalo otvori.
 
Da nije doslo do curenja informacija koje su maskirali "novom aplikacijom" kako bi svi patchovali bezbednosne propuste?
 
Al' smo sigurnosni experti ;D
 
Da li je mozda jos nekome stigao sms sa stranog broja, u fazonu osvojili ste 750k dolara? Nisam ga ni otvarao, samo obrisao. Ladno se desilo odmah posle ovog navodnog update-a aplikacije.
 
Pa nije to nagradna igra nego prevara, doduše do sad su samo na mailove slali.
 
Radjen mi je refund na gearbest-u gde su mi vratili 40.25$ preko PayPal-a, dok su u mts banci vratili u evrima tačnije 35,46e. Zbog čega mi nisu vratili novac u dolarima?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Radjen mi je refund na gearbest-u gde su mi vratili 40.25$ preko PayPal-a, dok su u mts banci vratili u evrima tačnije 35,46e. Zbog čega mi nisu vratili novac u dolarima?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Mislim da je zato što je odliv i prijem novca na deviznim računima samo u evrima. Na nivou svih banaka u Srbiji.
 
Mbanking ne pokazuje sve promene na računu, u više navrata sam morao na e-banking da se logujem i proveravam

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Јуче сам у пословници отворио рачун у МТС Банци.
Све ок, него рекоше да сада треба да уплатим 500 дин да би ми послали картицу на кућну адресу.
На оној уплатници из примера сам све попуни како тамо пише, а за позив на број ставио број текућег рачуна.
Е сад, платилац и прималац стављам своје податке или како то иде?
По овме испада да уплаћујем самом себи зато се поља платилац и прималац исто попуњавају.
Ваљда нисам омашио у пм. :d
 
Народе, прошла уплата самом себи. :d
Него сада нема картица.
Јуче су картице постале активне, може чак и пин да се мења.
Звао јуче 0800 мачка каже биће за пар дана.
Иначе 11.12 легла уплата, сутрадан повучена лова за пластику.
Картице биле у статусу припрема за издавање, а од јуче активне обе.
Да чекам или да им досађујем:smash:
 
Zamilo bih nekog da postavi snimak ekrana današnjeg kursa iz mobilne aplikacije.
 
Eo
d7756a2834ee7fa77c56e4bd4fe22ced.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako se otvori račun u poslovnici, da li je neophodno da se uplati tih 500din da bi oni izradili\poslali karticu, ili će ona svakako stići?

Kada sam otvarao račun online, pre dobrih godinu dana, stigla mi je kartica iako ništa nisam uplatio (račun bio u minusu).
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam morao da uplatim 500 din. na racun prilikom otvaranja istog da bi mi izradili karticu.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Eksplicitno su ti rekli da moraš da uplatiš?

@dare87 kakvo je tvoje iskustvo?
 
Sada govore da mora da se uplati da bi stigla kartica. Ali da, secam se i ja ranije da mi je stigla kartica, a da sam naknadno uplatio.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Biće ti račun u minusu ali mesec dana ti neće obračunavati kamatu za taj minus. A kartica stiže za nedelju - dve.
Mislim da će kartica stići bez obzira da li otvoriš račun online ili u poslovnici.
 
@ Risko: Radnica mi je trazila da uplatim 500 din. za karticu, ne znam sta bi se desilo da sam rekao da nemam. :)
 
Sve pohvale za azurnost MTS banke [emoji846]

7.12
- racun otvoren online sa opcijom podizanja ugovora u poslovnici
- ljubazna sluzbenica objasnila uslove koriscenja, izdala ugovor i primila uplatu na racun.
- istog dana online account aktivan i sredstva dostupna

17.12
- Dina, pin i Mastercard stigli postom
- zvata sluzba da se aktivira Dina kartica
- MC se aktivira na bankomatu. Prethodno izabrati pin online.
 
kakva pohvala.

27.09.
- racun otvoren u mts ekspozituri
- bilo je krcato, tako da se dugo cekalo (otvaranje postpaid racuna, placanja, problemi itd..)
- ali sluzbenica preljubazna sto je za pohvalu i objasnili da ce pin stici dan po prijemu kartica

10-20.09
-stigle dina i mastercard

20.09-inf.
-pin nije stigao do dan danas.
index.png

P.S. pin za mastercard sam odmah promenio ali za dinu ne moze. Odjavio bih dinu u ebankingu, ali sam ubedjen da ce mi poslati novu i naplatiti. Jer tamo stoje samo dve opcije (ukradena i izgubljena. nema za odjavu)
 
Poslednja izmena:
Dina je besplatna.
nema potrebe da odjavljujes, dovoljno je da ne aktiviras.
 
P.S. pin za mastercard sam odmah promenio ali za dinu ne moze. Odjavio bih dinu u ebankingu, ali sam ubedjen da ce mi poslati novu i naplatiti. Jer tamo stoje samo dve opcije (ukradena i izgubljena. nema za odjavu)

Da li si zvao njihov centar na 011/3040-905 Verovatno imaju opciju da izdaju pin i aktiviraju dinu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno