Šta je novo?

iOS 17

Sećam se vremena kad sam menjao po 2-3 roma nedeljno, a sad kad slučajno premestim ikonicu sa početnog ekrana,
dobijem blagi ptsd 😭
 
Bangav? Zavisi šta podrazumevaš pod "multitasking". Za mene on na iOS ne postoji, jer smatram multitaskigom radom sa više app istovremno na ekranu. Dobro, može samo YT da radi u pozadini i to je to.
Uopšte ne moraju ni da funkcionišu u pozadini, nego da je zateknem kako sam je ostavio ako se prebacim na neku drugu i vratim.
 
Izašla je iOS 17.4 developer beta 4 verzija.

Novitet je da Battery Health deo prikazuje bateriju "Normal" status, ali zato je pored maksimalnog kapaciteta ubačen i broj ciklusa, tako da eto nove zabave za mnoge korisnike 😁

1708458140054.png

Izgubio sam recovery key. Ima li šanse da se nekako promeni to?

Baci pogled na

How to Replace a Lost Recovery Key for Apple ID with iPhone or iPad

Lost your iCloud recovery key? Here's how to generate a new one!
 
Ne pomaže ovo jer sam se ja odjavio sa naloga i sad kad sam se opet ulogovao on mi traži recovery key. Što je najgore više ne mogu ni da se odjavim sa naloga jer mi traži taj key.
 
@iOS da li je istina da ce ovo biti samo za 15 seriju ?
 
Pozdrav, imam problem sa zagrevanjem telefona posle azuriranja na 17.3.1 nikad gore se nije ponasaao, Inace widgets od prvog do poslednje baguje pojavi se pa nestane,npr vidzet ya vremensku prognozu do skoro je pokazivao vreme i kada se ugasi net ostane sa istom temperaturom dok ne upalim net zatim se promeni temperatura,sada cim ugasim net pise nema internet signala da li neko zna resenje za sve ove probleme. Hvala puno
 
Ne pomaže ovo jer sam se ja odjavio sa naloga i sad kad sam se opet ulogovao on mi traži recovery key. Što je najgore više ne mogu ni da se odjavim sa naloga jer mi traži taj key.
Znači možeš da se logujes na svoj apple id? Samo jedan uređaj od apple imaš tj iphone? Ako je tako nadji drugi uredjaj loguj se i onda probaj generirat novi kljuc
 
Pozdrav, imam problem sa zagrevanjem telefona posle azuriranja na 17.3.1 nikad gore se nije ponasaao, Inace widgets od prvog do poslednje baguje pojavi se pa nestane,npr vidzet ya vremensku prognozu do skoro je pokazivao vreme i kada se ugasi net ostane sa istom temperaturom dok ne upalim net zatim se promeni temperatura,sada cim ugasim net pise nema internet signala da li neko zna resenje za sve ove probleme. Hvala puno
Probaj hard reset, volume up klik, volum down klik i onda drzis power dugme 10sec. Tel ce se ugasiti i upaliti kroz par sec.
Izašla je iOS 17.4 developer beta 4 verzija.

Novitet je da Battery Health deo prikazuje bateriju "Normal" status, ali zato je pored maksimalnog kapaciteta ubačen i broj ciklusa, tako da eto nove zabave za mnoge korisnike 😁

Pogledajte prilog 429762



Baci pogled na

How to Replace a Lost Recovery Key for Apple ID with iPhone or iPad

Lost your iCloud recovery key? Here's how to generate a new one!
Niko vise nece update-ovati ios 🤣
 
Kakvi sibicari :) sigurno cu zbog cycle count potrcati da kupim novi telefon
 
Ovo za batt su uveli bas kad su i objavili da je na 15ici batt najbolja do sad, i da imas 1000 ciklusa do 80%. Mnogima ce ovo biti razlog da se ponove :)
 
Šta li se dešava sa yt aplikacijom? Ovo je prvi put da mi se nesto ovako dešava na ios-u. Jel ima jos neko problem da ne može da pusti video sa yt preko celog ekrana? Odmah pada app. Bukvalno je do pre 3 minuta radila kako treba.
IMG_2573.jpeg
 
Jesi probao update ili reinstall?
 
Globalno je, i ja dobijam tu grešku.
Beta 4 iph15pm
 

Prilozi

  • IMG_1957.png
    IMG_1957.png
    1.3 MB · Pregleda: 70
ne moze da se sredi samo od sebe...
 
Nisam ni znao da to postoji. A sad se postavlja pitanje zašto bi to iko koristio? :ROFLMAO:


Ako hoćeš da obezbediš servise autentifikacije, integriteta, poverljivosti i neporicanja (ne potpunu od svih) koristi PKI ili jednostavno PGP (lakše je). Nisam isprobao, vidim da ima free app (razvijen od treće strane): https://apps.apple.com/us/app/pgpro/id1481696997
Kad funkcija postoji, treba da radi.

A što se tiče PGP, to je odavno zastarelo i bilo korisno dok je bilo manje više jedina opcija. Nepraktično u najmanju ruku. Signal je mnogo praktičnija opcija.
 
Kako blokirati update ios? Iskljucio sam automatic updates ali mi je nekoliko puta izbacio notifikaciju za update, svaki put odlozim i onda mi je preko noci odradio update na 17.3.1.
 
Ima li način da se AirDrop natera da uvek šalje u punom kvalitetu, bez kompresije? Smara da mora ručno svaki put. Vode te pretpostavkom da šalješ bez gubitka, ali to nije slučaj.
 
Mora uvek da se ide na Share i onda Option i označi All Photos Data.
 
Dakle nema način da se namesti da uvek šalje pun kvalitet, koja glupost.
 
Nazad
Vrh Dno