Šta je novo?

Supernova (2024)

Najavio raskid i pre dve nedelje me ubedjivali da nemam prava. Danas me zovu i dogovorismo se da ostane stara cena s tim sto ce mi dici brzinu neta sa 120 na 150 po istoj ceni do kraja UO. Koristio sam super plan 2l i imao sve kanale i net 120/15. Pre toga sam imao samo net 100/10 i ponudili su mi tv besplatno.
 
Ja sam imao popust 20% na internet i besplatni tv na 1 uredjaju.
Podneo zahtev za raskid i nista nisu ponudili, ni stara cena da ostane.
Stigao SMS da vratim opremu u roku od 8 dana.
 
Ni mene ne zovu da ponude nešto. Ja čak i ne želim staru cenu, može nova cena ali uz TV gratis.
Uzeću adsl kod SBB.
U drugoj kući gde imam Total TV trio zvali danas i ponudili net i TV besplatno dve godine.
Ludilo.
 
Ni mene ne zovu da ponude nešto. Ja čak i ne želim staru cenu, može nova cena ali uz TV gratis.
Uzeću adsl kod SBB.
U drugoj kući gde imam Total TV trio zvali danas i ponudili net i TV besplatno dve godine.
Ludilo.
Ovo je tema o Supernovoj, ne o SBB, a i koga briga za total tv i buđavi adsl.
 
Zao mi je sto ne razumeš kontekst posta. On i jeste o Supernovi.
Izražavam ozbiljnu sumnju da nisi na forumu rekreativno tako da bolje da se ne vidimo ovde, ideš na blok.
 
Kolika bi trebalo da je brzina preko wi-fi na mobilnom telefonu, ako je ugovorena preko kabla do 150?
 
150 ako telefon podržava tu brzinu.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Nisam siguran, u pitanju shaomi redmi pro 8, malo je stariji ali fino radi. Na njemu brzina varira ali nikad nije prelazila 35-36.
 
Nisam siguran, u pitanju shaomi redmi pro 8, malo je stariji ali fino radi. Na njemu brzina varira ali nikad nije prelazila 35-36.
Zavisi ibod opsega. Ako imas i 5Ghz tu mozes da ostvaris max brzine. Meni RN 9 na 2.4Ghz ostvaruje 50-60 a na 5Ghz 116 od pustenih 120Mb.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Upravo dobio sms da je zahtev za raskid bez penala prihvaćen i da vratim opremu u roku 8 dana
 

Izmene u TV ponudi​

Obaveštavamo vas da su u okviru ponude Super TV biz Start i Super TV biz Plus paketa sada dostupna dva nova kanala - SRT i Radio Beseda.

Kanal SRT, na poziciji 604, mogu da prate korisnici na teritoriji opština Surdulica i Vladičin Han, dok je Radio Beseda dostupan korisnicima na teritoriji opština Novi Sad i Sremski Karlovci, na poziciji 973.

Pored toga, obaveštavamo vas i da su izmenjene zone emitovanja za kanale K23 (na poziciji 522) i TV Vožd (na poziciji 631).

Kanal K23 sada je dostupan iris TV korisnicima na teritoriji cele Srbije, dok je kanal TV Vožd, dostupan korisnicima na teritoriji opština Topola, Aranđelovac, Lazarevac, Lajkovac i Ub.
 
Kоmpanija Telekоm Srbija prоširuje partnerstvо sa međunarоdnоm mrežоm Eurоnjuz, takо da će zajednički TV kanal pоred naše zemlje pоkrivati jоš BiH i Crnu Gоru, na jesen startuje regiоnalna televizija u partnerstvu sa američkim Njuzmaksоm, a kreću i nоvi kanali Superstara i Arene Spоrt! Uskоrо pоkrećemо nоvi TV kanal, Superstar 3, na kоjem će se emitоvati isključivо dоmaći filmоvi i serije, kaо i spоrtski kanal pоsvećen mladima „Arenica”,
 
Da li je nekom kome je ostala stara cena paketa možda povećana brzina interneta? Meni je ostala 250/20.
 
Čisto sumnjam .
Za veću brzinu treba novi ugovor ili da se složite sa povećanjem cena .
Tako je do sada bilo .
 
Bukvalno su oni sami naveli plan prema kojem će migrirati korisnike, tako da nema potrebe za bilo kakvim novim ugovorom.
 
Pa ako nisam odjavio paket i nastavio sam da ga koristim posto su digli cene trebalo bi i brzinu
 
Meni su rekli da cu dobiti sms kako sam na novom paketu i da ce tad biti povecana brzina.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Odogovor od SUPER NOVE MTS

Ja sam podneo zahtev da ostane stara cena jel sam jos i nov korisnik rekli su da ih nije briga mozete raskinut ugovor ili nsatavit mi imamo pravo da dignemo cene i to je to .

ne zele da ti daju popust ne zele da izadju u susret jednostavno prijatno ako neces da placas to
 
zavisi od kad si potpisao ugovor
 
Који курироидни таблоид, преко ноћи, без најаве, драстично... Заборавили да им јаве у централи да су и 'њихови' кориговали цене, та вест им је некако промакла.
 
"Kasno je za žalbu". Mogli su pre 15 dana da objave vest.
 
Nazad
Vrh Dno