Šta je novo?

Supernova (2024)

ma brat ugovor potpisan pre 5 6 meseci posle isteka odo na yettel i cao tamo ima veca brzina za ove pare brat 100mb da im placam 2599 samo da istekne ugovor nece me vise vide sramota
pa mogao si raskid ja mislim sad je prosao voz
 
Zanimljivo da prebacivanje kanala radi brže na Move Smart apk nego na "ugrađenoj" Move aplikaciji na boxu.
 
Meni vrlo brzo prebacuje na androidu na eon boxu, ali na lg webos-u dosta kilavo se kreće kroz meni šalta programe
 
ima li nekog nacina da se dobije veci upload nego onaj sto je dat u paketu? tipa upload boost, da se placa mesecno kao dodatna usluga (kao sto vode staticku adresu) ili tako nesto?
 
ima li nekog nacina da se dobije veci upload nego onaj sto je dat u paketu? tipa upload boost, da se placa mesecno kao dodatna usluga (kao sto vode staticku adresu) ili tako nesto?
nema
jedino ako radiš u telekomu pa sam sebi na kvarno našteluleš brzinu da te ne provali rukovodilac (šef)
 
Poslednja izmena:
Kad li ce u Jajince optika .... 20 vs 500 upload tugo jesenja :ROFLMAO:

Screenshot 2024-03-03 103211.png
 
ja sam na 200 metara od samog centra Jagodine pa i dalje nemam optiku bale, sve zgrade oko mene imaju u najvece... 2020 mi jos rekli kad sam prikljucivo coax "za 5-6 meseci najvise optika prolazi brate nema da brines" evo 4 godine ravno od tad nema ni "o" od optike...
ja sam udaljen 300 400 metara od centrale i dovukli su kablove za nas 3 4 kuce imam 100/25 savrsestvo ping 3 download max upoad max :D
 
ja sam udaljen 300 400 metara od centrale i dovukli su kablove za nas 3 4 kuce imam 100/25 savrsestvo ping 3 download max upoad max :D
blago tebi, u odnosu na kucu zgrada je pakao... sve zgrade oko moje imaju optiku, samo moja nema... kazu mora upravnik zgrade da podnese zahtev ili da skupim potpis 60% stanara zgrade pa da upravnik podnese zahtev, jer kako kazu na mts live chat-u "Da bi se izvodili radovi na uvodjenu optičke mreže u zgradu, Telekom Srbija (ili podizvodjači u ime Telekoma) je u obavezi da dobije saglasnost od PSS (predsednika saveta stanara)"... sto je retardirano kako god da okrenes, u zgradi 90% penzioneri zajedno sa upravnicom koja nema pojma sta je optika, isao jednom prilikom krajem 2022 god da je pitam da podnese zahtev, zena me ispalila kao najveceg degena i rekla "podnela sam ja to", a garantujem da blage veze nema ni sta sam ja pitao... tako da sam osudjen na prokleti coax dok sam ziv izgleda mi :D
 
Pa dosađujoj joj, idi više puta, ponudi se da ti to uradiš umesto nje, ona samo da potpiše
 
Pa dosađujoj joj, idi više puta, ponudi se da ti to uradiš umesto nje, ona samo da potpiše
pitao sam vec i u poslovnici i preko maila, mora ona licno da preda potpise stanara i podnese zahtev ili da ode bez potpisa i podnese zahtev... ni jedno ni drugo nije opcija, nista gore nego kad nesto tako zavisi od penzionerke koja jedva zna da se javi na telefon
 
Mora de se vodi nova instalacija buse rupe za kablove u zgradi i tako svaki operater za sebe uglavnom zbog toga nece da prihvate.
 
kod mene su dovukli svi operateri koji su dostupni u gradu (msm imaju cela dva kablovska a to su supernova i jotel), ovi iz yettela sa optikom idu preko mts prikljucka tako da samo mts optika nema, ostalo ima nazalost
 
Ja pitao upravnika zasto nema Mts u ulazu, a on mi kaze da je razgovarao sa Mts, ali da nece ulaze u deo gde je Superstara 🤣
 
Ja pitao upravnika zasto nema Mts u ulazu, a on mi kaze da je razgovarao sa Mts, ali da nece ulaze u deo gde je Superstara 🤣
Zanimljivo ,ja sam pre 4,5 godina uveo sam u zgradi supernovinu optiku,(tada je bila srbija digital),jer osim mene nikoga nije zanimala.I posle par godina ulazi mts,tada jos uvek odvojene firme,i kaci kanalice bez ikakvog pitanja nas stanara,na moje pitanje,kako to ,kazu unapredjenje sistema🤣.Jedini benifit sto mozemo proci na yettel i postojeci sbb.
 
Ja dobio račun za februar, ista je cena kao za prethodne mesece, čak umanjena za 50 dinara, zar ne bi trebalo da je već sad povećana cena ili će od sledećeg meseca?
 
Da li se ikome desavalo da ovaj supernovin tehnikolor ruter jednostavno izgubi konekciju na lan portu na kome je prikljucen drugi ruter?

ne desava se cesto ali se desi bar jednom mesecno i nikakvo resetovanje ne pomaze vec kada se to desi pomaze jedino fizicki da prebacim lan kabl u bilo koji drugi port.

izludjuje me to posto mi modem nije pristupacan...
da li je to do njihovog modema ili do cega moze biti?
 
A kakve smo to pogodnosti dobili? Čak ni mrvicu brži internet.
 
Da li se ikome desavalo da ovaj supernovin tehnikolor ruter jednostavno izgubi konekciju na lan portu na kome je prikljucen drugi ruter?

ne desava se cesto ali se desi bar jednom mesecno i nikakvo resetovanje ne pomaze vec kada se to desi pomaze jedino fizicki da prebacim lan kabl u bilo koji drugi port.

izludjuje me to posto mi modem nije pristupacan...
da li je to do njihovog modema ili do cega moze biti?
Ja mora da cupam punjac ,drugo ne pomaze ,
 
@kalin62 isto ti se dešava?

Kod mene samo pomaže da fizički prebacim kabl u drugi port
 
Ima li neki agent za Niš, za novog korisnika na optičkoj infrastrukturi?
Pišite na PP.
 
Vrh Dno