Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Хоће супруга да гледа Плаве крви (Blue Bloods) на фокс крајму, тамо наравно мало, мало па рекламе. Рекох да погледам докле се догурало у скајшоутајму - од 13 сезона код њих ЧАК 3 сезоне. Да није смешно било би жалосно.
 
Hahaha moj omiljeni stream servis.

Pitanje: kako se brišu filmovi i epizode iz Continue watching-a?

Da biste uklonili sadržaj iz nastavka gledanja, reprodukujte epizodu/film koji želite da uklonite iz odeljka za nastavak gledanja i prevucite pokazivač na traku toka video zapisa od početka do kraja epizode/filma. Ukloniće sadržaj sa liste za praćenje nastavka.
 
Samo sto onda pokazuje sledecu epizodu kad su serije u pitanju. Probao sam vec ;)
 
Da li je neko uspeo da instalira app za Fire Stick?
 
Ja je koristim na Apple TV 4K, aplikacija radi besprekorno, neke serije me oduševljavaju, pretplatio se još prvog dana i prezadovoljan, ok imaju manu gde nema svih sezona i to je stvarno mana, ali i na Prime videu sam se susreo sa tim pa mi nije nepoznato, evo Seal Team gledam, prvu sezonu spržio za par dana, nema ostalih 5, pa ništa zaploviš do prvog zaliva i nastaviš gde si stao, ali kad serija naloži, onda naloži :D
 
Ja je koristim na Apple TV 4K, aplikacija radi besprekorno, neke serije me oduševljavaju, pretplatio se još prvog dana i prezadovoljan, ok imaju manu gde nema svih sezona i to je stvarno mana, ali i na Prime videu sam se susreo sa tim pa mi nije nepoznato, evo Seal Team gledam, prvu sezonu spržio za par dana, nema ostalih 5, pa ništa zaploviš do prvog zaliva i nastaviš gde si stao, ali kad serija naloži, onda naloži :D
Ja sam je instalirao na EON box i ne radi baš besprekorno, secka s vremena na vreme.
Na Fire 4k max nisam uspeo ali ću probati ovo što je @Vladica okačio
 
Na eon box ni eon ne radi besprekorno .Očigledno je slab hardware,neka š serija uređaja ..
 
Ja sam je instalirao na EON box i ne radi baš besprekorno, secka s vremena na vreme.
Na Fire 4k max nisam uspeo ali ću probati ovo što je @Vladica okačio
Ja se danas pretplatio za 2.99 rekoh da vidim kakva je ponuda... ali, slika malo malo pa secka, nisam uspeo da namestim Dolby 5.1.... u pitanju je EON box, HBO i Disney + rade bez problema. Stigao sam da odgledam prvu epizou Fraser-a, sa svim seckanjima :) sutra cu da se pozabavim sa podesavanjima.
 
Ja se danas pretplatio za 2.99 rekoh da vidim kakva je ponuda... ali, slika malo malo pa secka, nisam uspeo da namestim Dolby 5.1.... u pitanju je EON box, HBO i Disney + rade bez problema. Stigao sam da odgledam prvu epizou Fraser-a, sa svim seckanjima :) sutra cu da se pozabavim sa podesavanjima.
Preko određenih EON boxova postoji problem sa seckanjem. 5.1 ne možeš da namestiš jer ga još nisu pustili tj. ne na sve naslove.
 
Kod mene na EON boxu radi bez problema 5.1 kao i HBO sem što je slika neuporediva slabija i secka.
 
Znači, Skyshowtime za 3 eu je vrh ponuda. Evo posle 2 meseca korišćenja, mogu reći da sam prezadovoljan. Jeste da aplikacija nije na nivou, recimo HBO Max, koji takođe imam (free preko Supernove), ali je odlična ponuda filmova i serija. I nisam naleteo ni na jedan film ili seriju a da nije imala prevod. Verujem da ih je bilo, ali ne i ono što je mene zanimalo. E sad, ko hoće out of box rešenje za gledanje filmova (preko smart tva, fona, tableta...), ovo je idealno rešenje. I jeftino. A ne da se zezam sa turskim nalozima i sl. U svakom slučaju, od streaming servisa trenutno imam Skyshowtime i HBO Max. Na android boxu imam i Popcorn za svaki slučaj. Ako baš naletim na nešto, imam komp nakačen na TV u dnevnoj sobi i tu imam i torrente. Ali i da nemam potonja dva rešenja, ova dva servisa sama bi mi bila dovoljna. Svaka čast Netflixu i njihovoj ponudi, ali lokalizacija im je 0. I posle se neki bune zbog neozbiljnosti za Skyshowtime, a Netflix postoji godinama i godinama nema lokalizaciju za kako nas, tako i hrvate, čije titlove mahom koristimo.
 
Meni glavna zamerka za ovaj servis jeste da prevod po nekada liči na google translate prevod. A 3 Evra je zaista dobra cena, bilo bi lepo i da ostali servisi pođu ovim stopama ali verovatno neće.
 
Zna možda neko zašto ne mogu da platim s Paypal balansa pretplatu nego mi traži da dodam karticu?
 
Platio sam na kraju karticom. Pretpostavljam da ne može s balansa pošto se plaća svakog meseca, nije jednokratno.

Da se vratim na temu: Na koliko uređaja mogu da instaliram i ulogujem se i da li mogu da menjam uređaje tj. da izbacim neki ako sam se logovao tamo?
 
APP na EON boxu radi sa 5.1 zvukom ali slika secka.
TV je Samsung 4K
Danas sam probao nekoliko filmova, ni jedan nije uključio 5.1 na kućnom bioskopu. EON, HBO i Disney+ rade normalno sa 5.1 SkyShowtime samo stereo. EON box je optičkim kablom spojen sa kućnim bioskopom i podešeno da prima originalni zvuk. To je sve što imam od podešavanja. A što se seckanja tiče, danas odgledah nekoliko Fraiser epizoda, malo malo pa trzne slika, nekad i zvuk. I sam EON box je već zastareo, tako da, videćemo kako će se dalje situacija odvijati.
 
Mislim da većina stvari i nema 5.1 zvuk. Probaj Top Gun Maverick, neko javio mislim da na taj film ima.
 
Nazad
Vrh Dno