Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Nema Turske. :)

 
Jel moguće prijavljivanje preko koda ili jedino može ovako preko e-pošte i šifre? Tražim, ali nigde ne nalazim opciju da dodam uređaj kucanjem koda
 
samo e-mail+šifra
 
Ja sam LG tv dodao preko koda ako se dobro sećam
 
Da li ovo u prevodu znaci da ako stave mesecnu cenu 20e, mi koji se registrujemo do 8.2.2023. dobijamo.50% na tu cenu???

"... Ova ponuda važi do 08.02.23. Umesto standardne mesečne cene, biće ti naplaćeno €2.99 svakog meseca ili (ako se standardne cene promene) cena svakog meseca koja je 50% niža od tada aktuelne standardne mesečne cene SkyShowtime pretplate sve do otkazivanja. Pretplatom na SkyShowtime prihvataš uslove ponude Cene se mogu promeniti uz obaveštenje najkasnije 30 dana unapred. ..."
 
Da li ovo u prevodu znaci da ako stave mesecnu cenu 20e, mi koji se registrujemo do 8.2.2023. dobijamo.50% na tu cenu???

"... Ova ponuda važi do 08.02.23. Umesto standardne mesečne cene, biće ti naplaćeno €2.99 svakog meseca ili (ako se standardne cene promene) cena svakog meseca koja je 50% niža od tada aktuelne standardne mesečne cene SkyShowtime pretplate sve do otkazivanja. Pretplatom na SkyShowtime prihvataš uslove ponude Cene se mogu promeniti uz obaveštenje najkasnije 30 dana unapred. ..."
Da, to znači.
 
Instalirao na EON box, za Tizen nema app, za FireStick nadje ali nije dostupna za preuzimanje.
Dosta secka.
Ovakva cena je podnošljiva za ono šro se dobije.
Mada, šteta je jer je dobar izbor filmova, serija, lokalizovani prevodi...
 
S vremena na vreme možemo da promenimo naše cene. Razlozi zbog kojih možemo da povećamo naše cene obuhvataju:
1 poboljšanje ili unapređenje naših usluga;
2 kada se cena pružanja usluga poveća za nas (kao u slučaju kada moramo više da platimo trećim licima za njihov sadržaj ili usled promene ekonomskih uslova (kao što su fluktuacije u deviznom kursu, inflacija ili izmene poreza));
3 uvođenje novih programa, sadržaja i usluga;
4 izmena načina na koji strukturišemo naše usluge;
5 investiranje u poboljšanje podrške klijentima;
6 nakon što je na snazi bila uvodna niža cena;
7 povećanje drugih troškova povezanih s pružanjem naših usluga ili
8 ukoliko je postojala očigledna greška u vezi s cenama.


Imam neki utisak da ce do uskrsa da se promene cene vec :)
 
Koliko sam primetio ubacili su titlove na filmove koji nisu imali (bar one koje sam proverio).
 
Odličan humor. Gledam ih ponovo sada, davno sam gledao, pa se pola ne sećam... 😁
 
nije tema o omiljenim/najboljim serijama. hvala na razumevanju
 
Ljudi jel uspeo neko da promeni jezik aplikacije? Onaj AI chat support izbacuje nepostojecu stranicu za to..
 
Nazad
Vrh Dno