Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Evo vam ko prati seriju Yellowstone, ubacili su sve tj dosli su do 5 sezone 3 epizode koja je imala premijeru 20.11.2022, znaci kasne 4 epizode treba 4 epizode jos ubaciti od 27.11-18.12, i sve su prevedene koliko sam pogledao.
Ako nekom znaci koji prati tu seriju.
 
Ja to pisem od kako je startovao servis ;)
 
Amazon i ostale cu uvek da uzmem preko turske.
Hbo i Showtime treba platiti i podrzati jer nam nude lokalizovan sadrzaj tj. titlove.

Nego, vidim da 3 uredjaja mogu da gledaju u isto vreme.
Da li je neko nasao koji je ukupan broj uredjaja koji mogu biti registrovani?
5, 10, nema ogranicenja?
Укупно 6 уређаја могу да буду регистрована, 6 малога а истовремено могу три уређаја да гледају!!!
Jel ima neko da je izašao sa sajta pre nego je odradio plaćanje i kad je ušao ponovo da dovrši dobio samo cenu od 5.99? Piše u pomoći nešto kao da se odradi plaćanje po toj ceni pa da se oni kontaktiraju pa će vratiti pola novca i prebaciti nalog na doživotno u pola cene. Ako neko ima sito iskustvo neka napiše šta je tačno radio i kako ih je kontaktirao.
Ја сам имао то искуство друже, баш као и ти уплатио сам 6 евра, онда сам контактирао њихов сервис, подршку преко њихове странице, вратили су ми налог на три евра, јуче су ми вратили три евра које сам преплатио, коректни су заиста, по том питању!!!
 
Na android uređajima imam svugdje bijela slova, nema načina da stavim pozadinu.
 
Мене овде занима да ли је неко успео да убаци да намести превод жељени по жељи, ажурира ми титл превод како желим да изгледа али га нигде тако не приказује на њиховој страници сам контактирао подршку и рекли су ми да раде на томе али ето чисто да питам да ли је неко успео можда да намести???
 
Мене овде занима да ли је неко успео да убаци да намести превод жељени по жељи, ажурира ми титл превод како желим да изгледа али га нигде тако не приказује на њиховој страници сам контактирао подршку и рекли су ми да раде на томе али ето чисто да питам да ли је неко успео можда да намести???
Ako je u pitanju android tv, onda u samom podešavanju uređaja probaj, ja tu podesio veličinu, boju itd titlova, uđeš u accessibility i tu podesiš.
 
Na android uređajima imam svugdje bijela slova, nema načina da stavim pozadinu.
Мене овде занима да ли је неко успео да убаци да намести превод жељени по жељи, ажурира ми титл превод како желим да изгледа али га нигде тако не приказује на њиховој страници сам контактирао подршку и рекли су ми да раде на томе али ето чисто да питам да ли је неко успео можда да намести???
Android TV verzija 9 ( koristim mi box s).
Settings - Device Preferences - Accessibility - Captions
Pa se igrajte sa podesavanjima prevoda.
 
Android TV verzija 9 ( koristim mi box s).
Settings - Device Preferences - Accessibility - Captions
Pa se igrajte sa podesavanjima prevoda.
Ја користим 4к Макс Амазон стик!!!
Ako je u pitanju android tv, onda u samom podešavanju uređaja probaj, ja tu podesio veličinu, boju itd titlova, uđeš u accessibility i tu podesiš.
У питању је 4к Макс стик Амазон, да ли је неко успео на њему да среди??? Ја се извињавам нисам навео који је уређај у питању!!!
 
Ја користим 4к Макс Амазон стик!!!

У питању је 4к Макс стик Амазон, да ли је неко успео на њему да среди??? Ја се извињавам нисам навео који је уређај у питању!!!
Izvini u poruci nisam video koji uredjaj koristis.
 
Ovo su moji utisci.Gledam preko aplikacije na EON BOX-u.Kvalitet slike bi mogao biti bolji.Povremeno secka ,ali kada se obriše keš oda je OK.Ono što nije OK je i da nema dodatnih podešavanja titlova.Takođe ,ako je najavljeno da će sadržaj biti lokalizovan onda tako i treba da bude a ne da ,recimo,Dexter:New Blood i Yellowjackets nemaju srpske(pa čak ni ,,srodnih" jezika) titlove.Glavna zamerka se odnosi na nedostatak 4K sadržaja i kašnjenje epizoda u odnosu na US premijeru.Neka se ugledaju na HBO po tom pitanju.Takođe minus je to što nema aplikacije za starije verzije WebOS-a (tek od verzije 3.5).Tu neka se ugledaju na Netflix i Disney +.Ako im je stalo do profita.Inače može i ovako...
 
Evo vam ko prati seriju Yellowstone, ubacili su sve tj dosli su do 5 sezone 3 epizode koja je imala premijeru 20.11.2022, znaci kasne 4 epizode treba 4 epizode jos ubaciti od 27.11-18.12, i sve su prevedene koliko sam pogledao.
Ako nekom znaci koji prati tu seriju.
Pa od samog pocetka ima to sto si nabrojao, fale 4,5 i 6. ep koje su izasle vec
 
Na Android tv boxu moze da se namesti velicina titla kao i pozadina. Medjutim iz nekog razloga promena u aplikaciji je vidljiva samo za velicinu titlova. Pozadinu ne prikazuje. Probao na Eon sdmc,Mi box 3 i Mi stik 4k uredjajima.
 
Izvini u poruci nisam video koji uredjaj koristis.

Хвала друже успео сам овако да наместим другачије неће али ме барем не боле очи док читам велико ти хвала, надам се да сам успео да ставим слику да видиш јер никада пре нисам овде стављао слику надам се да сам успео!!!!
Na Android tv boxu moze da se namesti velicina titla kao i pozadina. Medjutim iz nekog razloga promena u aplikaciji je vidljiva samo za velicinu titlova. Pozadinu ne prikazuje. Probao na Eon sdmc,Mi box 3 i Mi stik 4k uredjajima.
Друже јел може упутство како да се намести на еон боксу пошто пријатељица гледа на еон боксу, видео сам мало пре упутство у сликама овде негде на форуму али сада не могу да га нађем, ако може помоћ хвала!!!
 
Хвала друже успео сам овако да наместим другачије неће али ме барем не боле очи док читам велико ти хвала, надам се да сам успео да ставим слику да видиш јер никада пре нисам овде стављао слику надам се да сам успео!!!!

Друже јел може упутство како да се намести на еон боксу пошто пријатељица гледа на еон боксу, видео сам мало пре упутство у сликама овде негде на форуму али сада не могу да га нађем, ако може помоћ хвала!!!
Podesavanja/podesavanja uredjaja/pristupqcnost/titl
 
Bukvalno, džabe mi i najbolji katalog svih vremena, ako moram da se dovijam kako da pustim film na TV-u.
 
Jel zna neko kada ce da dodaju 1923 kod nas?
 

Prilozi

  • SmartSelect_20221220_123753_Aurora Store.jpg
    SmartSelect_20221220_123753_Aurora Store.jpg
    61.8 KB · Pregleda: 54
Uspeo napokon da pokrenem na Firesticku 4k i Max.
Instalirao aplikaciju Skyshowtime na telefon pa onda prebacio na Firestick , onda update uradio pomocu Aurorastore.
Jako bitno rezolucija mora da se smanji na 1080 na Firesticku, ako ostane na auto ili 4k nece raditi.(sto je neko vec spomenuo)
Jeste verzija 1.8.37 tako da i ona varijanta verovatno radi (SAI) meni nije htelo, samo rezolucija da bude na FHD.
Mozda nekom pomogne.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno