Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Da li ima razlike u radu verzije sa 8 gb rama u odnosu na ovu standardnu sa 6gb ?
 
Uvek je bolje više RAM-a, mada onda više i alocira.
 
Posle ove poslednje nadogradnje brzina neta je opala (prepolovila se wifi/mobilni) . Resetovao sam mrezna podesavanja i sad je ok.
 
Zna li neko koliko je brže punjenje na punjaču od 25w u odnosu na 15w?
 
Al’ ovaj A52 i dalje lijepo radi. Majka koristi tacno godinu dana, uzmem nekad da se poigram i tacno sve je kao i prvog dana, nema laga kao prije (zadnji sam koristio s10+). I kada uzmem svoj 11 pro max u ruke, tacno se osjeti razlika 90vs60 Hz. Kad sam to napisao na drugom lokalnom forumu, ovi apple manijaci me isprozivase, kao da sam mutav. Ko gdje ces reci to, iphone je bolji itd. Kakvi likovi 😂😂
 
Neka general.razlika 15w vs 25w je da 15w- 1.5 sat a 25w- 1 h punjenje. Ima razlike.
 
Pozz,Postoji li mogucnost video poziva preko mreze/telefona,ne preko vibera ili whats app,ako jeste kako se aktivira ne vidim nigde video call
 
Jok, odavno je to izbačeno. Jedino što može približno tome je preko google dua.
 
Pa i Google Duo radi isto kao WA i Viber. Registracija putem broja telefona pa preko interneta audio/video poziv. Razlika je sto Duo ima odlican kvalitet audio/video poziva.
 
Pozdrav! Zamolio bih nekoga ko se više razume u fotografiju da proba ovu Google Cameru sa ovim configom i ovom bibliotekom. Čini mi se da bolje radi HDR i daje malo više detalja od stock. Nakačio sam sve ovde.
Uputstva:
How to fix freezing in gcam
Set the photo session to 61444 eisv2 for all cameras
For BSG gcam: Go to settings > modules > back > photo session
And repeat for other lenses
For LMC gcam: Go to Settings > video > session > set all to eisv2 and video to 0
Restart the app and it should work
 

Prilozi

  • IMG_20220301_104624_807.jpg
    IMG_20220301_104624_807.jpg
    58.8 KB · Pregleda: 63
  • IMG_20220301_104630_372.jpg
    IMG_20220301_104630_372.jpg
    26 KB · Pregleda: 81
Imam jedno (verovatno jako glupo) pitanje, ali baš dugo nisam koristio Samsung uređaje.
Evo o čemu se radi: kada pustim npr. video ili muziku čim počne reprodukcija telefon zavibrira i javi se zvučni signal. Isto se dešava kad premotavam sadržaj. Prebacivanje na silent mod rešava stvar, ali gde u podešavanjima mogu da isključim ovo?
 
Nije loše
 

Prilozi

  • Screenshot_20220305-205034_Device care.jpg
    Screenshot_20220305-205034_Device care.jpg
    52.5 KB · Pregleda: 63
  • Screenshot_20220305-205144_Device care.jpg
    Screenshot_20220305-205144_Device care.jpg
    78.8 KB · Pregleda: 67
@Androidko Baterija odlična, nema šta.
 
Imam jedno (verovatno jako glupo) pitanje, ali baš dugo nisam koristio Samsung uređaje.
Evo o čemu se radi: kada pustim npr. video ili muziku čim počne reprodukcija telefon zavibrira i javi se zvučni signal. Isto se dešava kad premotavam sadržaj. Prebacivanje na silent mod rešava stvar, ali gde u podešavanjima mogu da isključim ovo?
Probaj u Samsung sound assistant aplikaciji..
 
Da li neko mozda zna zasto se ne prikazuju obavestenja od whatsappa i instagrama na zakljucanom ekranu, tj ne zasija ekran kad stigne obavestenje, od sms zasvetli i ekran? Hvala
 
sta predlazete, da li ima potrebe da se stavlja neki screen protector?
iz iskustva - da li se lako grebe tipa u dzepu
 
Stavi, nisu skupi sada, a znače.
 
Mislim da za kameru nema potrebe da se stavlja bilo šta ako se nađe neka maska koja je malo iznad ravni sa kamerama.
 
Uzeo bih neki telefon na poklon zenskoj osobi. Bio sam gotovo siguran da je to A52. A52s je otpadao zbog cene. Međutim, listao sam po KP i video da uz malo akrobacija može da se kupi nov a52s od operatera za cenu a52 u radnji. Da li se isplati cimati se sa time ili razlika između ta dva nije vredna toga?
 
Drasticna razlika u chipsetu i 120Hz ekran. Po meni vredi.
 
Uzeo bih neki telefon na poklon zenskoj osobi. Bio sam gotovo siguran da je to A52. A52s je otpadao zbog cene. Međutim, listao sam po KP i video da uz malo akrobacija može da se kupi nov a52s od operatera za cenu a52 u radnji. Da li se isplati cimati se sa time ili razlika između ta dva nije vredna toga?
Ja ga lično ne bih nikome preporučio. Po karakteristikama, da ga nemam, preporučio bih ga svakome, ali sada ne bih.
 
Nazad
Vrh Dno