Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Podeli se lokacija na Whatsapp-u ili Viberu pa se lako nadjete.
 
znate li aplikaciju za nalazenje sa prijateljima koji nisu iz grada ili zemlje, da on tebe i ti njega imas na mapi?
Whatsapp ima share live location i podesiš na koliki vremenski rok. Ja sam dosta puta koristio i sasvim dobro rešenje.
Edit : ne videh da je kolega već odgovorio.
 
Pa da, kao chat oblačić pa ako klikneš na nju ode u full screen.
 
Zna li neko kako moze da se odradi "signed" neke aplikacije, ako se to tako zove?
U prevodu, ne bih hteo da apdejtujem nova launcher aplikaciju jer je verzija 7 uzasna i voleo bih da se ne prikazuje u ponudjenim apdejtovima u play store-u kako ne bih slucajno kliknuo da je apdejtujem.
 
Hvala lepo, isprobacu sada da odradim.
Uhh, previse komplikovano a ova aplikacija ne radi ali hvala svakako.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako moze da se odradi "signed" neke aplikacije, ako se to tako zove?
U prevodu, ne bih hteo da apdejtujem nova launcher aplikaciju jer je verzija 7 uzasna i voleo bih da se ne prikazuje u ponudjenim apdejtovima u play store-u kako ne bih slucajno kliknuo da je apdejtujem.
A sta konkretno ne radi? Ja sam na Nova 7 Prime, v7.0.22.Radi bez bagova.Vidim sad da je izasla v. 7.0.49. Bas cu da skinem i instaliram.
 
Mnogo je bagovita bila 7-ica kod mene, 9T Pro, MIUI 12.5.2.
najveci problem je bio sa otkljucavanjem i zakljucavanjem ekrana kad sve pocrni ili ne reaguje na pritisak tastera i ima ogroman lag. Ne mogu trenutno da se setim jos problema ali je apdejt ocaj. Srecom pa sam imao bekap podesavanja i vratio verziju 6.
Nije mi jasno zasto se svi trude da nesto menjaju i upropaste nesto sto radi. Na androidu svakog dana po 10 apdejtova raznih aplikacija...
 
Mnogo je bagovita bila 7-ica kod mene, 9T Pro, MIUI 12.5.2.
najveci problem je bio sa otkljucavanjem i zakljucavanjem ekrana kad sve pocrni ili ne reaguje na pritisak tastera i ima ogroman lag. Ne mogu trenutno da se setim jos problema ali je apdejt ocaj. Srecom pa sam imao bekap podesavanja i vratio verziju 6.
Nije mi jasno zasto se svi trude da nesto menjaju i upropaste nesto sto radi. Na androidu svakog dana po 10 apdejtova raznih aplikacija...
Mogu da ti posaljem na PM Novu 7 Prime, da probas, posto kazes da si napravio Bekap, lako ces se vratiti na staru verziju ako ti ova ne odgovara.
 
Hvala drug, nije problem nova verzija jer imam regularno kupljen launcher pa mogu da je skinem, zeleo sam samo da mi ne nudi apdejt dok je ne srede da radi kao 6-ica.
 
Meni je isto Nova 7 Prime na MIUI napravila haos sa ikonicama…
 
Pa nije problem Nova nego MIUI 12 koji ne dopušta non stock launcherima da rade kako treba.
 
Prethodna verzija radi perfektno tako da je definitivno problem u novoj verziji koju ocigledno nisu dovoljno testirali pre objave.
 
Dok se ne snađeš za potpisivanje instaliraj v6 narodnu verziju, ili dečekiraj na gplay da se ne apdejtuje legalna v6 (ovo drugo nekad ne funkcioniše kako treba pa ipak povuče update).
Za potpisivanje je nekad bio jednostavan Zipsigner, čisto sumnjam da radi danas ali probaj.
 
Hvala, probacu i njega.
Instalirao sam verziju 6 sa apkmirrora.
Decekirao sam auto apdejt i za sada je ne dira.
 
Ja koristim najnoviju 7.0.49 i na P30 Pro i na S20 Ultra i radi najnormalnije. Dok mi na Xiaomi Note 10 Pro nije radila kako treba. Zaključak izvedite sami...
 
Ja sam sinoc instalirao novu verziju Nova 7 Prime, v7.0.49 na Mi 9t.Radi najnormalnije, kao i predhodna v7.0.22.Doduse ja nisam na Miui vec na Lineage Romu. Moguce da zbog toga nemam te bagove sto prijavljujete.
 
sta koristite za kontrolu PC preko telefona?
Ranije sam koristio ChromeDesktop ali sad na Huawei nemam GS...
 
Kako ste resili situaciju da se u viberu ne moze poslati SS nekom?
Da li ima neko resenje?
Ja sam morao da CUTujem SS pa to sacuvam, i posle bez problema se posalje kao obicna fotka..
Kako vi saljete SS?
 
Ni ja ne razumem ovo pitanje pa ulećem na kvarno sa pitanjem zašto određene fotografije koje su mi poslate ne mogu da skrinšotujem, dobijam ono ss app protected obaveštenje kao kad hoću da odradim ss u splikaciji banke?
 
Nova launcher u verziji 7.0.49 i na mom MI A3 ne radi glatko kao fabrički. Animacije često zakažu, kada se iz aplikacije vraćam na početni ekran traje malo duže, a ta sekunda, sekunda ipo kad se žuriš traju večno. Ima vrlo korisne opcije nova ali treba se još srediti. Isto kada ga otključavam izostane animacija nego bljesne odjednom. Novog apdejta nema već više od mesec dana možda će ga sada napraviti kako treba.
 
Ne razumem, kako ne može? Ja šaljem normalno ss preko vibera
Ne znam sta se desilo.. Napravim SS na Fb.. I hocu da prosledim odredjenoj osobi preko vibera. Udjem da odaberem taj SS, kad kliknem na njega pise File Not Found. Ako kliknem na obicnu sliku koju sam fotkao, selektuje normalno.. To sam primetio juce kad sam presao na novu verziju viber mod v.16.311.Kad sam primetio da ima taj problem, izbrisem skroz viber i vratim na predhodnu verziju koju sam koristio, medjutim i na njoj isto, nece da selektuje SS za slanje..
Nesto mi se vraca u secanje da je neko odavno pisao o ovom slucaju, da li ovde u ovoj temi ili tamo u temi za WA,Viber i MSG..
 
Hajde kad smo kod vibera....kako da sacuvaj jedan chat....ima nekoliko hiljada poruka....voleo bih da ga sacuvam kao word, moze i txt dokument, nije bitno...
 
Nazad
Vrh Dno