Šta je novo?

Meizu m2 note

Ja koliko sam primetio malo lošije kešira, ali brže otvara aplikacije.
Ne znam kakva je situacija kod vas, ali ja još uvek imam onaj lag prilikom otvaranja brojčanika/imenika i poruka. Tipa kao kod nekih Samsungovih telefona.
 
Imas mnogo kontakata :d

Elem, ja cu da se apgrejdujem tek za neko vreme.... ne bih mogao da prezivim da mi ne radi LED notifikacija :)
 
Pa koristi betu poslednju A verzije. Sem ako ne patis od jezika. Led radi, sve radi. Ne znam jel na G ima da posebno zvoni sim 1, posebno sim 2, brže kamera radi focus itd. Uglavnom baš napreduju na A verziji svega ima, dok za G ko zna kad će. Meni super, engleski koristim.

Sent from my m2 note
 
Noćas sam ga ostavio na punjaču.. Jutros 82%
Evo, od kako sam ga upalio normalnom brzinom se opet puni..
Povratak na Flyme 4 je neminovan

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa koristi betu poslednju A verzije. Sem ako ne patis od jezika. Led radi, sve radi. Ne znam jel na G ima da posebno zvoni sim 1, posebno sim 2, brže kamera radi focus itd. Uglavnom baš napreduju na A verziji svega ima, dok za G ko zna kad će. Meni super, engleski koristim.

Sent from my m2 note

Upravo radim upgrade sa G na 5.6.15.17A verziju po savetu. Videćemo. Telefon mi je fabrički bio G.
Koliko ove zajebancije sa troše korisnog vremena u životu jednog potrošača :)
 
Led notifikacija se uključuje u DND mode meniju čekiranjem Wakeup breathing light.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nema na čemu. Ludo su je nazvali.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Radi i bez toga..aktivira se posle 10-15 sekundi od propustenog poziva/sms-a i notifikacija svih vrsta.


U tom dnd-u koliko sam primetio blinkuje stalno, i kad ima notifikacija i kad nema.
 
Update mi je doneo drasticno bolju autonomiju. Nisam radio wipe i aktivne su sve aplikacije kao pre upgradea. Telefon sam skinuo sa punjaca pre tacno 24h i baterija je na 72%.
 
Poslednja izmena:
Radi i bez toga..aktivira se posle 10-15 sekundi od propustenog poziva/sms-a i notifikacija svih vrsta.


U tom dnd-u koliko sam primetio blinkuje stalno, i kad ima notifikacija i kad nema.
Upravo tako, meni je radila isto i pre i posle toga..

Zamerke na stranu ali malo ko danas od prpizvodjača uspe softverskim update-om da podigne telefon za stepenicu više, ovi su uspeli...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa koristi betu poslednju A verzije. Sem ako ne patis od jezika. Led radi, sve radi. Ne znam jel na G ima da posebno zvoni sim 1, posebno sim 2, brže kamera radi focus itd. Uglavnom baš napreduju na A verziji svega ima, dok za G ko zna kad će. Meni super, engleski koristim.

Sent from my m2 note

i mene srpski samo zbunjuje, još sa našim prepevima nekih funkcija nikad ne znam šta je šta...a kamera se zaista popravila...ja baš ne primećujem ta generalno dramatična poboljšanja u brzini kao neki ovde, jer je telefon i pre ovoga radio sasvim solidno...

P.S. btw, jel neko primetio da smo u novoj verziji u meizu folderu dobili tool box? ima kompas, lenjir, libela itd...ili to ima samo u A verziji?
 
Poslednja izmena:
Kazu mi danas u Telenoru da cu dobiti isto Meizu m2 note, ali nov, naravno, samo ne znam kada, trebalo bi danas. A i video sam malopre na fb da su ovi iz Meizu Srbija postavili konacno update za Flym 5, pa da znate ☺

Prvi put radim update telefona ( kupljen u Telenoru pre oko 6 meseci); ako ga preuzmeme sa fb Meizu Srbija hoće trebati još nešto da se "podeševa,pokreće" i sl. ili "automatski" preuzima update? Jel treba nešto pre update da se čekira; ne bih da se zajebavam oko bilo čega, prilični sam laik u ovome...
Hvala.
 
skinete onaj apk da se možete ulogovati u flyme acc što je kamango okačio

i uključite root privilegije


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nema nigde te opcije u ovoj aplikaciji.Mada ionako nije potpun root
 
Uspešno sam rutovao fon preko KingRoot aplikacije. Ali mora biti povezan Flyme nalog.
 
Preporučite neki adblocker koji blokira sve žive reklame u aplikacijama i igricama.
 
ja ne znam cemu kompikacija sa raznim smecem koje uvali king, kad moze da se instalira ona aplikacija (okacena pre par strana) i dobije se opcija u settings kao i na kineskom romu... posle toga samo supersu sa prodavnice
 
Nema nigde te opcije u ovoj aplikaciji.Mada ionako nije potpun root

Filipe, Adaway što se tiče reklama radi odlično.

Skineš tu aplikaciju, uloguješ se sa Flyme accountom i pojavi ti se ova opcija u podešavanjima.

c590d7cde28ee50690e0c6b7ab9af8af.jpg


Nema potrebe za kingom..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ahaaa, tu...ja sve vreme gledam u onu user center.Ok, hvala
 
Ej ljudi, pozdrav ☺Evo mene opet pod drugim imenom, jer nije htelo da mi prihvati nikakvu šifru ovaj nov telefon što sam danas konačno dobio od Telenora. Na žalost, ali mozda i na sreću, ko zna, nije nigde bilo Meizu m2 note, pa su mi dali, tj ja sam birao u tom nekom cenovnom rangu Huawei g7, i telefon radi zaista fantastično. Vrlo je sličan po specifikacijama Meizu m2 note, samo sto ima pozadinu aluminijumsku i ima Qualcomm procesor 4 jezgra, Snapdragon 410, što je dosta kvalitetniji procesor od Mediatek procesora. Meizu ima samo bolji ekran, ali se to ne primeti golim okom. Veličina ekrana je ista, tako da sam skroz zadovoljan. Želim vam sve najbolje, a ja se nadam da ce ovaj put biti sve ok sa fonom, a sledeći za godinu i po dana kada mi ovaj istekne, videću da uzmem LG G4, ili Meizu mx5 pro, ako bude izašao do tada. Pozdrav društvo, čujemo se :)
 
Golim okom ekran samo baba ne moze da primeti.... Sta hoces da kazes, da ti samo lupom primecujes?
Snapdragon 410 je po cemu to "kvalitetniji? :D
 
Moj M2 Note je imao vatreno krstenje. Naglo kocenje zbog neke budale, telefon izlece iz torbice (kud je ne zatvorih), udara u kasetu u kolima, pada dole i odleti ispod sedista. Kad sam stao na semafor, pronadjem telefon - nista! Ni milimetarske ogrebotine :D Izgleda da sam dobio bulletproof primerak :D Ili je to zasluga nove serije telefona koje su bolje odradjene... ne znam, tako je leteo i odbijao se i kotrljao da sam mislio da nema sanse da prezivi uopste.
 
Moj M2 Note je imao vatreno krstenje. Naglo kocenje zbog neke budale, telefon izlece iz torbice (kud je ne zatvorih), udara u kasetu u kolima, pada dole i odleti ispod sedista. Kad sam stao na semafor, pronadjem telefon - nista! Ni milimetarske ogrebotine :D Izgleda da sam dobio bulletproof primerak :D Ili je to zasluga nove serije telefona koje su bolje odradjene... ne znam, tako je leteo i odbijao se i kotrljao da sam mislio da nema sanse da prezivi uopste.

A nekima ekran pukne "sam od sebe"... :D
 
Nazad
Vrh Dno