Šta je novo?

Meizu m2 note

Prebaci jezik sa srpskog na engleski a marketu kazi da moze da koristi paketne podatke prilikom skidanja..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Uradio sve kao sto si rekao,sve ok sad,hvala ti puno na pomoci
 
Kako ste instalirali novu verziju,jel samo preko 4.5.4.2I. Ne mora wipe itd. mrzi me da sredjujem aplikacije od nule opet ako bi se sve brisalo...
 
Ja sam samo preko,pokrenuo iz file managera instalaciju,stim sto nisam stiklirao da brise naloge....

Sent from my m2 note
 
Zasad koliko sam stigao da vidim ok,estetski su ga doterali ok,a kako ce se pokazati u daljem radu videcemo
 
Nije mi jasna jedna stvar.Može li da se postavi različito zvono za pozive i poruke za svaku SIM karticu kada se koristi kao dual sim ili ne?Kakva je kamera na novoj verziji softvera?Jel fokus brži?
 
Ej ljudi Baggio ovde, onaj sto se zalio na rad tekefona, da mi je kocio i radio usporeno. Poslao sam ga ipak u Telenor na reklamaciju, i servis je nalozio da mi daju nov uredjaj, pa tako da sam hteo to da vam javim, sto ce reci da moj uredjaj ipak nije valjao , jer su mi iz prve zamenili uredjaj bez da sam to trazio, ja sam se samo zalio na zakucavanje, usporenost koliko god da ga cistim i sl. I ljudi mi dali nov fon kojeg jos cekam vec par dana. Ako budu imali Meizu m2 note, dace mi taj nov, a ako ne, onda cu sa biram u tom nekom cenovnom rangu, i to ce verovatno biti Huawei G7, iako sam hteo meizu mx5, ali je duplo skuplja rata, posto sam ovaj uzeo na dve godine preko Telenor banke. Pa javljam sta sam dobio. Inace, napravio sam nov nalog zato sto sam na drugom fonu, a ja sam zaboravio sifru. Trenutno imam Lumiu 650, nemojte je nikada uzeti, upak je androd zakon, ovo je tesko ****** od fona. Cujemo se drugari, trebalo bi danas da dobijem taj famozni nov fon. Pa eto, samo da znate da svi koji ste uzeli Meizu m2 note ili bilo koji drugi preko Telenora, a da vam pravi probleme u radu, pravac Telenor na reklamaciju ☺
 
Instalirao sam ovaj novi update i mogu reci da sam prezadovoljan,sve radi lepo. Ono sto me je najbise obradovalo je da mi je konacno sredjen zvuk kad pricam sa nekim,pre je bio mnogo tih sta god pokusavao, sad se cuje odlicno. Ja sam odusevljen :)
 
Ja sam trenutno na 5.1 i flyme 4.5.2U. Da li i na koju verziju mogu da se prebacim i kako?
 
Koliko dugo vam je radio update? Ja sam ga pokrenuo iz file mangera i radi vec 45 minuta. Kada sam prethodne verzije instalirao bilo je znatno brze, a i pisalo je koliko je procesa ostalo do kraja, sada nema nista da pise osimi Flyme i onog plavog oblaka koji se okrece. Da li je ovako svima bilo?
 
Koliko dugo vam je radio update? Ja sam ga pokrenuo iz file mangera i radi vec 45 minuta. Kada sam prethodne verzije instalirao bilo je znatno brze, a i pisalo je koliko je procesa ostalo do kraja, sada nema nista da pise osimi Flyme i onog plavog oblaka koji se okrece. Da li je ovako svima bilo?

usao ti je u bootloop, moraces da udjes u recovery i da ga wipe-ujes.

update odradi inace za nekoliko minuta... recimo 10max ako je uz wipe,ili vise zavisno od koliko imas aplikacija instalirano.
 
Update je trajao nekoliko minuta, telefon zaista lepo radi, osetno poboljsanje sa slusalicama, odziv u radu odličan, sredjena aplikacija galerije, poruke, zaista su odradili dobar posao!

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Uradio update ali ne vidim mogućnost da se konemtujem na Flyme account. Poslednja verzija imenika mi je backupovana na ovom acconutu. Izgleda da moram da radim downgrade ... smor, smor
Ima li neko iskustva sa ovim???
 
Skinuo G verziju sa sajta...Kako da pokrenem instalaciju? Prebacio sam update.zip na fon i kad hoću da pokrene preko Dokument on izbaci da izdvojim ili prikažem fajlove.
 
Skinuo G verziju sa sajta...Kako da pokrenem instalaciju? Prebacio sam update.zip na fon i kad hoću da pokrene preko Dokument on izbaci da izdvojim ili prikažem fajlove.

ugasis telefon, ukljucis ga na VolumeUp + Power, povezes na komp (videces particiju od 1gb), tu prebacis update.zip i pokrenes na telefonu (uz wipe ili bez,biras sam)
 
Uradio update ali ne vidim mogućnost da se konemtujem na Flyme account. Poslednja verzija imenika mi je backupovana na ovom acconutu. Izgleda da moram da radim downgrade ... smor, smor
Ima li neko iskustva sa ovim???

Pogledaj 4-5 strana unazad. Kacio sam MzAccount aplikaciju koju moras da instaliras.
 
Ovo je drugi telefon.. Svaka im čast na ovom update-u!

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Uradio sam clean install na 5.1.5G, znaci nakon upgrade-a sam isao na factory data reset sa brisanjem svega. Nakon update-a mi ne radi sync u google photos. Kad uslikam novu sliku, onaj kruzic na desnom donjem uglu slike samo vrti i ne uploaduje. Kad odem na Photos>settings>Back up & sync>Choose folder to back up... tu mi stoji prazno. A kad odem na Photos>Device folders, tu mi pokazuje Camera folder u kojem i jesu slike. Ako otvorim sliku u photos koju trenutno uploaduje ili ceka na upload, i odem na ...>Backup now, on je onda uploaduje. I nakon uploada, kada odem ponovo na Settings>accounts u telefonu, i na google account, tu mi pokazuje photos syncing.
Probao sam reinstall photos, clear data, i clear data iz google play services, i open vista. Jel moze neko ovo da potvrdi ili je samo kod mene problem.

EDIT: Koja vam je google play services verzija, kod mene je 9.0.83(238-121911109) i uninstall updates je sivo.
 
Poslednja izmena:
Kazu mi danas u Telenoru da cu dobiti isto Meizu m2 note, ali nov, naravno, samo ne znam kada, trebalo bi danas. A i video sam malopre na fb da su ovi iz Meizu Srbija postavili konacno update za Flym 5, pa da znate ☺
 
Definitivno, ne mogu da se cimam oko instalacije MzAccount, snašao sam se i već oko backupa imenika.
Generalno, sa novim update telefon leti.
Međutim, ni meni ne svetli led lampica za notifikacije. Ne mogu da to rešim.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ajde ljudi pomagajte...

Sta da uradim da mi poruke na wa i viber stizu normalno?
Na 4.5.4 nisam imao nikakvih problema kad zakljucam viber u tasku ali na flyme 5 zakljucavanje aplikacije mi nije resilo problem.
 
Pisalo se to unazad nekoliko strana, baci pogled.

Sent from my m2 note
 
Definitivno, ne mogu da se cimam oko instalacije MzAccount, snašao sam se i već oko backupa imenika.
Generalno, sa novim update telefon leti.
Međutim, ni meni ne svetli led lampica za notifikacije. Ne mogu da to rešim.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Skines sa linka koji sam stavio i instaliras, sve gotovo za 30 sekundi.

Nego jel se cini jos nekom da losije kesira? Mislim, vidim da je ram pun stalno ali sad mi drzi maks 4 5 lajt aplikacija u pozadini.
 
Nazad
Vrh Dno